Kaip tapti milijonieriumi? Pradėk galvoti kaip vienas jų!

milijonierius

Prisėdi, perskaitai įvairių ir įdomių straipsnių, įteigi sau, kad dabar jau elgsiesi kitaip, bet kitą rytą atsikeli ir vėl darai taip, kaip esi pratęs. Būna taip, tiesa? Visi turim svajonių, didesnių ar mažesnių, tačiau ką daryti, kai ta svajonė – milijonas?

Svajotojų apie tokią sumą savo sąskaitoje yra ne vienas. Mažiau yra tų, kurie imasi veiksmų. Kad pradėtumėte tai daryti, esame mes! Besiremiant milijonieriaus patirties turinčio verslininko Brian Tracy straipsniu, siūlome jums susipažinti su 6 būdais, kaip tapti milijonieriumi!

1. Kaip uždirbti daugiau pinigų? Pradėkite rašyti savo idėjas

Nusipirkite paprasčiausią užrašų knygutę ir visuomet turėkite ją su savimi. Taip visuomet galėsite ne tik užsirašyti staiga į galvą šovusias idėjas, bet ir nusipiešti jas. Nepamirškite karts nuo karto šią knygutę peržiūrėti ir patvirtinti, patobulinti, įgyvendinti idėjas, kurias sugalvojote. Jei tikslas yra tiesiog uždirbti daug pinigų, susirašykite būdus, kuriais galite tai pasiekti.

2. Tikslo siekimas: atsipalaiduokite ir apmąstykite savo finansinius tikslus

Pirmiausia tokius išsikelkite, tuomet suplanuokite, kokiais būdais ir tempais juos pasieksite. Tuomet turėkite reguliarias pertraukėles nuo darbų, kurių metu vis iš naujo tuos tikslus peržiūrėsite ir įvertinsite, kaip Jums sekasi. Tokių pertraukėlių metu neretai į galvą šauna šaunių idėjų, kurių metu sugalvotos idėjos sutaupo valandų valandas sunkaus darbo.

3. Finansinės nepriklausomybės įgijimas pasinaudojant stebuklingos lazdelės techniką

Taip, pamatėte teisingai, stebuklingos lazdelės principas. O jo esmė, kartais ramiai atsisėsti ir įsivaizduoti, o gal ir pafantazuoti, kas būtų, jei turėtumėte stebuklingą lazdelę, kurią pamojavus, visos problemos ir kliūtys, esančios kelyje iki jūsų finansinių tikslų, tiesiog dingtų. Kokia nauda? Pirmiausia, tai problemos dingsta ir jaučiatės atsipalaidavę. Antra, labai gerai pamatote, kurios kliūtys jums yra svarbiausios, todėl jas turėtumėte šalinti pirmiausia. Trečia, įsivaizdavimas, kad pasiekėte savo tikslus ir kaip tada gyvenate, labai motyvuoja!

4. Planuokite į priekį!

Planuokite viską: savo laiką, užsiėmimus, finansus ir t.t. Planuokite savo verslą! Tarkim jūsų tikslas yra sukurti sėkmingą verslą. Žinokite savo veiksmus 3-5 metus į priekį. Kaip jis atrodys? Kaip labai sėkmingas jis bus? Kokie žmonės dirbs jame? Kokie bus pardavimų ir pelningumo rodikliai? Ir dar daug kitų klausimų, į kuriuos turėtų atsakyti verslo planas.

5. Mind – storming metodas kiekvienai problemai spręsti

Vienas iš labai sėkmingų metodų problemos spręsti ir idėjoms generuoti – 20-ies idėjų metodas. Jis labai paprastas. Pasirinkite bet kokia problemą, kuri šiuo metu yra aktuali ir užsirašykite ją klausimo forma. Pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra padvigubinti pelną per artimiausius metus, jūs šią problemą užrašo taip: „Kaip aš galiu padvigubinti pelną per 12 mėnesių?“. Ir tuomet įpareigojate save surašyti bent 20 idėjų, kaip tai pasieksite. O tai nebus labai lengva. Ypač, jei problema nėra labai kompleksinė.

6. Taupykite!

Jei kiekvieną mėnesį, nuo 20-ies metų, sutaupytumėte po 100 Lt (ar eurų, kad jau keičiame valiutą) ir juos investuotumėte su vidutine 10% grąža, iki 65-erių metų savo sąskaitoje jau turėtumėte 1,118,000 Lt! Na ir dar yra tikimybė, kad bėgant metams, augant kvalifikacijai ir atlyginimui, per mėnesį sugebėtumėt sutaupyti ir investuoti ne vieną ir ne du šimtus.

Na ir dar vienas, paskutinis ir net nenumeruojamas patarimas, kurio turėtumėtės laikytis visose gyvenimo situacijose – imkitės veiksmų! Nedelskite ir neskirkite laiko pasiteisinimams. Vietoj to geriau iškelkite sau klausimą, kodėl pasirinkote šį kelią ir išsikėlėte tokius tikslus!

Šaltinis: firsty.lt
Darbo skelbimai jaunimui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *