fbpx

Kas yra siela?
0 (0)

1 Response

 1. Žibintas parašė:

  Dievas sukūrė musų sielas, tai yra mus.

  Gen 2:7 Ir Viešpats Dievas padarė žmogų iš žemės dulkių ir įkvėpė į jo šnerves gyvybės kvapą. Taip žmogus tapo gyva siela.

  Visos sielos priklauso Dievui.

  Ezek 18:4 Visos sielos yra mano: ir tėvas, ir sūnus. Siela, kuri nusikalsta, mirs.

  Siela yra amžina, ji nesensta, taip kaip kūnas ir pagal šio gyvenimo sprendimus bus skirta jai vieta amžinybėje.

  Dan 12:2 Daugelis miegančių žemės dulkėse pabus: vieni – amžinam gyvenimui, kiti – amžinai paniekai ir gėdai.
  Dan 12:3 Išmintingieji spindės kaip dangaus šviesuliai, kurie nukreipė daugelį į teisumą – kaip žvaigždės per amžių amžius.

  Dievo žodis prieštarauja reinkarnacijos doktrinai.

  Heb 9:27 Ir kaip žmonėms skirta vieną kartą mirti, o po to – teismas,

  Jėzus myli tave, kad ir kas tu toks bebūtum kuris skaitai dabar. Religija rakina, Dievas laisvina. Taip, kaip tėvas myli ir nori artimų santykiu su savo sunūmi, taip ir Dievas nori to. Pažinti tave, neužkrauti krūvos darbų, bet kaip tik pašalinti naštą ir krūvi kuri tu neši. Jėzus sakė, ateikite ir sekite mane nes mano jungas švelnus ir našta lengva. Neivienas negali būti išgelbėtas darbais ir būti priimtinas Dievui, nes ‘visi nusidėjo ir stokoja Dievo šlovės, taip pat Jo žodis sako, kad mūsu ‘darbai tarsi purvini skudurai prieš Dievą’ ir ‘išgelbėjimas ateina per tikėjimą’. Jis beldžia ir laukia tos akimirkos, kai nuspresi pradėti priešintis nuodėmei ir tam kas tave pražudo, atima džiaugsmą, pilnatve, niekas šiame pasaulyje tau negali duoti pilnatvės jausmo, nei žmonių šlovė, nei pinigai, nei šeima, nei seksas, niekas. Dienos pabaigoje tuštuma tebėra, nes nuodėme visada apvogia ir suteikia tik laikiną džiaugsmą. Taip pat ji įkalina, nes ‘kiekvienas kuris nusideda tampa nuodėmes vergas.’ Užtat Dievas, kad ir kaip sunku būtu tuom patikėti nori ir yra pasirenges tave išlaisvinti, nesvarbu ką tu esi padares, darbas jau atlikas, per Jėzų ir jo tobulą kraują mes esame priimtini Dievui, bet mes patys turime priimti sprendimą ir priimti tai iš Jo, pasiduoti Jam ir pradėti gyventi teisingai. Jis parodys kaip. Dievas nėra daves tokio įsakymo, kaip kiekvieną savaitgalį lankytis bažnyčioje, daugelis dalykų kuriuos mes žinome, esame yprate daryti yra tiesiog papročiai sukurti žmonių, žmonių kurie rėmėsi savo supratimu surasti Dievą, veidmainiška ir neatgailaujančia širdimi, tarsi patys nuspresdami per kur ir kaip suras Jį, ko ir kiek Jam reikia. Neapsigauk, nes ka jeigu tai ką aš rašau yra tikra, kas jei aš ištiesų prasimeldžiau iki tiesos ir užtikrintai žinau ką kalbu, ne iš žmonių išmokytas o iš Dievo, kas jei tavo siela amžina, kaip sakau ir teks tau stoti numirus i teismą prieš visagali Dievą. Ne tu pats save sukūrei ir ne aš save, aš nenusprendžiau „štai nuo šiandien aš būsiu” ir atsiradau. Ne. Nenusprendžiau savo akių spalvos, plaukų stiliaus, bet Dievas rašo ‘jūsų visū plaukai suskaityti ir dar tau motinos įsčiose būnant aš tave pažinau’.

  Jėzus sakė, kodėl mane vadini Viešpatie Viešpatie, bet nevygdai mano Tėvo valios? Šalin nuo manes veidmaini. Jei tau teko sutikt krikščionių prieštaraujančiu sau patiem, besielgiančių prieštaringai tavo sąžinei, kitaip nei Jėzus mokė, galbūt jis visai ne krikščionis. Jėzus sakė platus yra keles vedantis į sunaikinimą ir daugelis juo eina, bet siauras ir ankštas vedantis į gyvenimą ir tik keletas jį randa.

  Dievas begalo myli tave skaitytojau. Jeigu tik leisi jam tai parodyt, gyvenimas įgaus visai kitą prasme ir tas jausmas, kai esi įsimylėjas ir tarsi drugeliai pilve skraido nei iš tolo neprilygs Dievo meilei.

  Gero vakaro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.