fbpx

Kiek daug gali reikšti vienas skaudus žodis
0 (0)

8 Responses

 1. Zzz parašė:

  Algita, nenuleisk rankų. Savižudybė skriaudikų nenubaudžia. Ateitis šviesesnė, neužkirsk sau kelio į ją. Nuojauta man sako, kad rašei apie save.

 2. - parašė:

  Zzz, jei čia tikrai autorė apie save, nemanau, kad gražu viešai tai skelbti. Jei pažįstate autorę reikėjo jai tai pasakyti asmeniškai.

 3. er parašė:

  Šiais laikais žmonės per mažai empatiški vienas kito atžvilgiu, liūdna, bet taip yra. Jei labiau stengtumės prieš pasakydami ką nors širdžiai nemielo, išvengtume skaudžių pasėkmių.. O komentatoriui „-” palinkėčiau daugiau atidumo, nes po komentaru parašyta autorės vardas ir pavardė. Sėkmės jai, jos šeimai ir artimiesiems, tikiuosi ji ne apie save, o vedina Empatijos ;)

 4. Zzz parašė:

  Nepažįstu autorės, neturiu jos kontaktų, kad galėčiau parašyti asmeninę žinutę. Savo komentare nesigilinau, vadovavausi tik savo nuojauta.

 5. na parašė:

  kazkokios vaiku pievos. problema buvo auklejime – tai faktas. vartojami zodziai” nekencia, nekente” skambus 17ecio ausiai,bet realybe kitokia. jaunimas,vaikai siais laikais auklejami botago-pyrago principu. va ir pasekmes,ziaurumas,infantilumas papildytas abejingumu.
  Ir ta neva mirusi mergaite kazkokia keista, tai linksma tai jau jos nekencia:)kazkokia nesamone. Kazkokie krastutinumai.

 6. - parašė:

  „er”, nežinau iš kur ištraukėte, kad nemačiau parašyto autorės vardo ir pavardės. Taigi atidumo man linkėti nereikia. :)

 7. Eglė parašė:

  Daug kas priklauso ir nuo mūsų pačių,kaip reaguojame į tuos žodžius. Pati žinau,ką reiškia,kai tau sako kanors negražaus,tave įžeidinėja. Man atrodo,tokiu dalykų tiesiog neįšvengsi,visada atsiras toks žmogus,kuris norės tave įskaudint. Tiesiog reikia pagalvoti,kad tas žmogus daug silpnesnis už tave,nes kitaip jis taip nesielgtu. Pagalvoti apie ateitį, galų gale apie savo artimuosius ir draugus,kurie nenusipelnė kentėti dėl to,kad tu nusprendei išeiti.Visada ateina gražesnė diena ir visada likimas duoda šansą,kaip susitvarkyt su vienokia ar kitokia problema.Kvailai skambėtų,jeigu sakyčiau,kad reikia nekreipti dėmesio į tuos žmones,nes pati žinau,kad tai visai neveiksminga. Juolab sunku išlikt šaltų nervų,kai tave užgaulioja. Pagalvokite.. Kas gražaus įvyko jūsų gyvenime,prisiminkite smagius nuotykius,gal tai padės pakelt nuotaiką. O tie beširdžiai.. Jie greičiausiai niekada taip ir netaps laimingi,jeigu ir toliau taip elgsis.. Mat toks elgesys tik parodo,kad viduje jiems kažko labai trūksta,kad jie nepasitiki savimi,kad greičiausiai negauna pakankamai meilės,šilumos..

 8. Autore parašė:

  Rasiau ne apie save, tiesiog sukūriau liūdną istoriją, kad paliesyi daugelio žmonių širdis, sugraudinti. Aš rašau istorijas. Daug istorijų, bet jos visiškai su manomi nesusijusios

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.