Kodėl žmonės gailisi pasidarę tatuiruotę?
0 (0)

Prieš dešimtį metų tatuiruotės atrodė kaip nepriimtinas kūno darkymas, o šiais laikais amžinieji kūno piešiniai nustebintų retą. Savo kūną tatuiruočių meistrams patiki net ir tokios konservatyvios moterys kaip Jungtinės Karalystės premjero Davido Camerono žmona Samantha ar į 7-ąją dešimtį įkopusi aktorė Felicity Kendal. Tačiau naujausia apklausa atskleidė, kad daugelis tatuiruotę pasidariusių žmonių savo sprendimo vis dėlto gailisi.

tatuiruoteNaujausios apklausos duomenimis, net 4 iš 10-ies tatuiruotę turinčių žmonių gailisi jaunystės metais savo kūną atidavę į meistro rankas. Ir net 1 iš 6 žmonių taip įsitikinęs, kad sudarkė savo kūną, jog dažnai svarsto galimybę tatuiruotę naikinti lazeriu.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių žmonės gailisi pasidarę tatuiruotę, veikiausiai nė kiek nenustebins. 34 proc. apklaustųjų teigė bijantys, kad metams bėgant ir kūnui glembant tatuiruotė praras pirminę formą – išsitampys, stipriai nubluks.

Beveik pusė apklaustųjų taip pat tikino kartais susimąstantys apie tai, kad jų karjera stipriai nukentėjo (arba nukentės) būtent dėl piešinėlio ant kūno.

Viena pagrindinių įvardytų priežasčių – baimė, kad su laiku kadaise madinga buvusi tatuiruotė „atgyvens“ ir ateityje aplinkiniams kels juoką.

Įdomu ir tai, kad 1 iš 6 respondentų teigė, jog tatuiruotos moterys ar vyrai atrodo linkę į vienos nakties nuotykį.

Rodos, kad vyresnių žmonių dažnai kartojama frazė „pagalvok prieš ką nors darydamas“ dabar įgauna realią prasmę.

Šaltinis: lrytas.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

4 Responses

 1. skaitytoja parašė:

  Apgalvotos tattoo tikrai nėra ko gailėtis. Pasirinkus tinkamą vietą nekenks nei darbui nei laikas įtakos turės

 2. Mermaid parašė:

  Neverta darytis, jei kyla bent menkiausia mintis apie gailėjimąsi vėliau ar jums rūpi aplinkinių nuomonė :)

 3. Me parašė:

  Turiu 3 ir nesigailiu nei del vienos :))

 4. Me parašė:

  Taigi visada išlieka šansas , kad ir koks geras meistras būtų jam gali tiesiog nepasisekti tos tatto padaryti ir galite likti subjauroti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.