fbpx

Kodėl DIEVAS iš manęs atėmė visą mano gyvenimą, jo prasmę?
0 (0)

7 Responses

 1. Marija parašė:

  Turėčiau tokį pastebėjimą…Sakote,netekties skausmas aprims laikui bėgant.Tas taip, bet kenčiančiam,netektį patyrusiam žmogui sunkiausias laikas ir yra,kol jis jaučia skausmą,beviltiškumą.O tą laiką kažkaip irgi reikia išgyvent..tada labiausiai reikalinga pagalba..

  • tomas parašė:

   Tam ir paliko pagalbos internetu liniju nuorodas… Padeti galima bet ne per diena tam reikia laiko…

  • Valeri parašė:

   Išgyvenau.Su dviem mažamečiais ir vienu paaugliu.Skaudėjo? O taip,labai!!! Sunku ir norejosi rekti.Tik reikia pasirinkti: arba žliumbi į pagalvę, ramini save alkoholiu ir mėgaujiesi kančia arba iš visų jėgų griebi save už pakarpos,ištrauki iš lovos ir eini rūpintis vaikais! Pradžioje įjungi autopilotą ir darai viską, ką reikia.Vėliau sugrįžta sąmonė.Ar greit praeis? Ne,negreit.Bet praeis.Vaikai užaugo.Tėtį prisimena.Dabar skausmo nera,tik dėkingumas Dievui ar visatai,kad turėjau tą žmogų savo gyvenime.

 2. Mola parašė:

  Atiduociau meile tevu, vyro ir pinigus jei tik tureciau galimybe apkabinti savo biologine dukryte. Matyt tavo tevo role buvo apdovanoti tave, tu turi brangiausia zemeje turta, dek kurios Privalai buti stipri. Tu jau ir esi tokia!!!

 3. tomas parašė:

  Tam ir paliko pagalbos internetu liniju nuorodas… Padeti galima, bet ne per diena, tam reikia laiko…

 4. Anonimas parašė:

  Sakote, kad niekada netikėjote Dievu,tai kodėl dabar jį kaltinate, jog jis atėmė iš Jūsų viską kas jums labai brangu? Dievas niekada nieko nedaro šiaip sau. Nors Jo keliai nežinomi, tačiau jie turi kurkas gilesnę prasmę. Suprantu ir labai užjaučiu dėl netekties, tačiau visame blogyje reikia pabandyti suprasti kur link Jus kreipia Dievas. Gal tai yra išbandymas Jums. Gal Jūs esate tiesiog biologinis visos savo giminės nuodėmių atpirkimo objektas. Jums Dievas siuntė išbandymą, sunkesnį nei kažkuriam kitam giminės atstovui todėl, kad Jūs vienintelė esate tokia stipri, kad galėtumėte nutraukti savo giminės nuodėmių naštos paveldimumą. Trumpai tariant, jūsų kelias yra Jūsų naujagimis. O naujagimis yra meilė. Ir vienintelis teisingas kelias, yra meilė. Melskite Dievo stiprybės sau, melskite ramybės. Nenustokite tikėti, nes net ir po tamsiausios nakties ateina rytojus, nauja pradžia. Melskitės už savo vėlionio sielą, nes dabar jam to labiausiai reikia. Telydi Jus Viešpaties malonė.

 5. Anonimas parašė:

  Paskaitykite knygą „Sielų kelionės”, šiek tiek turėtų palengvėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.