fbpx

Kodėl mylima mergina dėl menkų kivirčų nuolat grasina skyrybomis?
0 (0)

4 Responses

 1. Anonimas parašė:

  Pas mus taip pat yra ši problema, draugaujam netoli dviejų metų ir vis tenka atlaikyt šiuos „uraganus”, jei tik nesutaps nuomonė ar netiks pasakytas žodis, gali kilti didžiulė banga ir visad išgirsiu „dar kartą ir skirsimės” arba „paliksiu tave”. Tad stengiuos nutylėti, atsiprašyti, nors viduje labai skaudu ir verda pyktis. Gerbiu tą žmogų ir begalo myliu. Tad mokausi įveikti šiuos nesutarimus tyliai. :)

  • Gin parašė:

   Sakot gerbiat žnmogų ir be galo mylit, bet akiakivaizdu, kad jis jūsų visiškai negerbia. Vis bando ribas, kokį kiekį psichologinio smurto toleruosit. Ir panašu, kad net visai dėl to nesigaili. Jeigu bet koks nuomonių neutapimas gręsia skyrybomis, reiškia jokios meilės iš priešingos pusės nėra. Liūdna išvada, įvertinus Jūsų komentarą yra ta, kad susiduriate su psichologiniu smurtu, kurio tikslas visiškai sutrypti Jūsų savigarbą, teigiamą požiūrį į save, sukurti emocinę priklausomybę, vergišką mentalitetą, leisiantį manipuliuoti ir visada gauti tai, ko nori iš Jūsų. Kuriami santykiai, kuriuose viena pusė visiškai kontroliuos kitą.
   Matot, kaip formuluojami grąsinimai „dar kartą ir skiriames”, tačiau jie nėra realizuojami. Todėl tai vertintina ne kaip realūs ketinimai nutraukti santykius, bet kaip sistemingas emocinis smurtas, manipuliacija, kas, šiuo atveju, laikytina blogiau nei faktinis santykių nutraukimas. Komentarą pabaigiat šypsenėle, tarsi išreikšdamas, jog nėra čia nieko blogo, „tvarkausi”. Taip jau parodėt viso to poveikį. Komentare ginat savo antrą pusę, tarsi „nieko čia labai blogo nėra, aš nesiskundžiu”.Bet tai yra netoleruotina, kaip ir fizinis smurtas. Tad, norėdamas išsaugoti sveiką protą ir bent kiek savigarbos, turėtumėte nutraukti santykius su tokiu žmogumi, be ultimatumo, kuo greičiau, juk matyti, kad jis Jūsų nemyli ir negerbia nė biškio. Stiprybės ir sekmės ir pasitikėjimo savimi.

   • Ernis parašė:

    Gin sutikčiau jus realybeje ranką paspausčiau, pats per tai viską perejau, ir išpradžiu mąsčiau jog „aj čia gerai viskas”, „aš ją myliu, čia nervai” ir pnš. bet kiek vieliau supratau, kad iš tikruju esu tik žmogus ant kurio galima išlieti visus emociju uranganus, kaip rašote „Vis bando ribas, kokį kiekį psichologinio smurto toleruosit. Ir panašu, kad net visai dėl to nesigaili. …tikslas visiškai sutrypti Jūsų savigarbą, teigiamą požiūrį į save, sukurti emocinę priklausomybę, vergišką mentalitetą, leisiantį manipuliuoti ir visada gauti tai, ko nori iš Jūsų. Kuriami santykiai, kuriuose viena pusė visiškai kontroliuos kitą.” Na ir pabaigoje išėjo taip kad pasiunčiau ja (prisipažistu negražu taip rašyti) bet viską pasakiau tą paskutinę akimirką ką jaučiu ir neregavau i jokias jos emocijas ir vaidinimus, ir žinote ką? :D Po savaites jau matau foto su kitu, ir viskas tapo aišku tada kaip giedra diena. P.S. Atleiskite dėl klaidu, skubėjau, o dar ir telefonu rašiau.

 2. Vilma parašė:

  Jei issakome atvirai ir garsiai kitam, kas netinka ir kaip noretume, suteikiame savo partneriui(ei) pasikeisti ir taip kartu augame poroje. Juk tikrai nebuna idealiu zmoniu ir santykiu. Tuo labiau tik pradejus draugauti (kaip ir Anonimo atveju), kai sueina du visiskai skirtingi zmones. Ar tikrai surasime zmogu pilnai atitinkanti mus, be jokiu neigiamu dalyku? Tikrai ne.. Bet tam ir mokomes, bet zinome ribas, keik galime toleruoti, kiek jau nebe. Manau didesne problema, kai jau santykiai ilgesni ir du zmones dar vis neatrade poros bendrumo, negerbia vienas kito ir manipuliuoja visaip. Tada jau ir laikyti buna sunku, ir pasakius kitam sunku priimti – juk tiek metu tiko, kodel dabar nebe..?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.