fbpx

Kokia yra mano ideali antra pusė?
0 (0)

meile

Straipsnis skirtas padėti geriau susivokti ketinantiems sukurti šeimą ir atsirinkti Santuokai geriausią gyvenimo partnerį.

Vedybos – svarbiausias žmogaus gyvenime sprendimas, nulemsiantis tolimesnį Jūsų, sutuoktinio, Jūsų vaikų ir artimųjų gyvenimą. Kaip surasti ir kaip atsirinkti tinkamą partnerį?  Kokie požymiai gali parodyti, ar tai mano žmogus?

Bet prieš tai, kad apsirašyti, koks yra Mano Idealus / Vyras Ideali Žmona, reikėtų (jei dar to nepadarėte) išsigrįninti, kokia yra Jūsų gyvenimo žemėje Misija ir atsakyti į  klausimus:

 • Kokia mano egzistencijos prasmė?
 • Kokią naudą norėčiau duoti kitiems žmonėms?
 • Ką aš norėčiau pasiekti, kad būčiau naudingas kitiems?
 • Kaip užtikrinsiu savo pasitenkinimą tuo, ką gyvenu, tuo, ką turiu gyvenime?

Jei jau žinote savo Gyvenimo Misiją, tada reikėtų susikurti savo Gyvenimo Viziją. Kai žinote savo Misiją ir įsivaizduojate savo Gyvenimą ateityje, galite pradėti aprašinėti Mano Idealus Vyras / Ideali Žmona. Jei pirmų dviejų žingsnių nepadarėte, tai Jūsų idealaus gyvenimo partnerio aprašymas gali Jus nuvesti ne ten, kur norite :)

Mano Idealus vyras / Ideali žmona

Kompiuteris ar mobilus telefonas, per kurį skaitote šį straipsnį buvo sukurtas tris kartus. Pradžioje buvo sukurta jo vizija (kaip jis turi atrodyti, kokia jo paskirtis, kokios jo savybės, kokia nauda ir t.t.). Vėliau, pagal šią viziją buvo sukurti įrenginio brėžiniai. Galiausiai, buvo kompiuteris ar telefonas buvo pagamintas.

Taip turėtų vykti ir su Jūsų gyvenimo partneriu. Visų pirma Jūs turite įsivaizduoti koks turi būti Idealus vyras / Ideali žmona. Tada, kai žinosite, koks turi būti Idealus vyras / Ideali žmona, galėsite lengvai jį/ją atrasti tarp daugelio Jūsų sutiktų žmonių.

Jei žinote, kokio žmogaus ieškote, galite akimirksniu suvokti – “štai, tai mano žmogus”, arba “ne tai ne mano žmogus”. Toks aiškumas padeda tikslingai valdyti Jūsų veiksmus ir pasiekti tai, ko norite – surasti sau Idealų vyrą ar Idealią žmoną.

Žemiau pateikiu formą, kuria vadovaudamiesi galite aprašyti savo Idealų Vyrą / Idealią Žmoną.

Idealus vyras / Ideali žmona

Mano Idealus vyras ar Ideali žmona – trumpai aprašykite, kaip įsivaizduojate kiekvieną idealus gyvenimo partnerio savybes, asmenybės bruožus pagal žemiau išvardintas dedamąsias. Tai susikursite savo Idealaus sutuoktinio paveikslą. Turėdami tokį paveikslą tiksliau ir greičiau galėsite susirasti sau porą.

Idealus Vyras / Ideali Žmona aprašymo forma parengta pagal 7 saitus, siejančius sutuoktinius. Kiekviename saite (ryšyje) greičiausiai pageidautumėte keletos antros pusės asmeninių savybių, todėl forma parengta taip, kad galėtumėte ją detaliau užpildyti.

Idealus Vyras / Ideali Žmona forma skirta sukurti jūsų idealiai antrai pusei, su kuria ryžtumėtės gyventi kartu, kad galėtumėte įgyvendinti savo Gyvenimo Viziją. Nuo jos ir reikėtų pradėti savo gyvenimo kūrimą.

Pirmame ryšyje (Emocinis ryšys) mėlynu rašalu parašytas pavyzdys, kad jums būtų lengviau suprasti idealaus sutuoktinio aprašymą.

Formos pabaigoje rasite kelėta asmenybės savybių, kurios gali jums pasitarnauti, kaip pavyzdžiai.

Kiekvienoje iš 7 poros gyvenimo sričių pasidarykite tiek eilučių, kiek surašysite joje savybių, kitaip tariant, vienai asmenybės savybei (ar bruožui) viena eilutė, kad galėtumėte geriau suprasti, kokio bendravimo dėl šios asmens savybės tikitės.

klausimai

Kai kurios asmens savybės (bruožai), kurie gali būti jums naudingi aprašant idealų sutuoktinį (pateikiama, kaip asmenybės, o ne kaip lyties apibudinimas):

 • rūpestinga, gerbianti, pasitikinti savimi ir manimi, savarankiška, vertinanti mano pastangas, išprususi, nuovoki, toleruojanti, lanksti, padedanti, tobulėjanti, gera, nesavanaudiška, mandagi, , geras draugas, , supratinga, turinti humoro jausmą,  ištikima, nereikli, , padedanti namie, , tvarkinga, emociškai stabili, mylinti mane, mylinti vaikus, norinti šeimos….
 • seksuali
 • pasiturinti, gebanti uždirbti, taupyti, investuoti, darbšti, dosni man
 • be žalingų įpročių
 • mokanti gaminti maistą, stilinga,
 • stiprus, fiziškai patrauklus (ūgis, svoris, sudėjimas…)

Išvados Mano Idealus  / Vyras Ideali Žmona:

Jei nežinote, kokia Jūsų gyvenimo paskirtis (Misija), jei nežinote, kokį gyvenimą norite susikurti (Vizija), tai rinksitės ne pagal tai, kiek žmogus Jums tinka, o pagal emocinį potraukį. Tačiau emocinis potraukis yra laikinas, o gyvenimas tik vienas.  Santuokoms iš meilės tik apie 100 metų, o ypatingai išaugęs skyrybų mastas rodo, kad santuokos iš meilės nė keik nėra patvaresnės.

Įsimylėjėliai neturi pakankamai informacijos apie antrą pusę, todėl priimdami sprendimus vadovaujasi Iliuzijomis apie tai, koks iš tikrųjų yra potencialus sutuoktinis.

Įsimylėjėliai renkasi sutuoktinį tik iš vieno kandidato, tad net negali svarstyti klausimo: Kuris geresnis?

Čia aprašytas tikslingas gyvenimo palydovo atsirinkimas užtikrina dvi būtinas sąlygas: potencialiam sutuoktiniui turi jausti emocinę trauką ir blaiviu protu atsirinkti labiausiai tinkantį kandidatą. O būtent to ir norime: Gyventi darnoje su mylimu žmogumi.

Straipsnį parengė Mykolas Truncė | tobulinu.ltskyrybupsichologas.lt
Konsultantas, psichologas, šeimų išsaugojimo specialistas
mb. +370 659 54009, el. p.  PoruPsichologas@gmail.com
skype: mykolastrunce | FB: Stipri šeima

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

8 Responses

 1. elena parašė:

  Čia šioje lentelėje man truputį trūksta logikos. O gal vertimas „šlubuoja“? Pvz.: Vaikų ryšys/asmeninės partnerio savybės/ kaip jis/ji elgiasi su manimi… ? Čia kaip aš suprantu, turi požiūris sutapti, bet iš „anketos“ nėra aišku :/

 2. Anonimas parašė:

  man labai patiko. Super

 3. Pranyte parašė:

  nerealu

 4. Maryte parašė:

  sudasssssss

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.