Mokslininkai tiria mirties akimirką aplankančias mintis
0 (0)

4 Responses

 1. Astragas parašė:

  Baltai iki krikščionybės prievartinio primetimo puikiai sugyveno ir bendravo su mirusiųjų sielomis. Psichologija taip pat kilusi iš mokslo apie sielas. Šiuolaikiniai psichologai šį mokslą tiesiog suniokojo ir vadovaujasi iškreptomis psichologijos dogmomis. Pabandyk kitaip ir neteksi mokslinio laipsnio bei pareigų, taigi lovio, iš kurio maitiniesi mulkindamas visuomenę.
  Bendraudamas su mirusiųjų sielomis galiu patvirtinti, kad protas ir visa gyvenimo informacija išsaugoma mirus kūnui. Nejaučiamas skausmas, temperatūra kiti kūnui reikšmingi pojūčiai. Tačiau išsaugomos emocijos, tokios kaip meilė, nuoskados, prisirišimas prie žmonių. Vėliau siela grynėja. Mintys darosi tikslesnės, jausmai subtilesni. Gyvenimo samprata tampa subtilesnė, su esminiais jo bruožais.
  Mylėkite ne tik savo kūną, bet ir saugokite savo sielą būsimiems gyvenimams anūkų ar proanokių kūnuose.

  • Algirdas parašė:

   įdomu, bendraujat su mirusiųjų sielomis, būtų tikrai įdomu išgirsti kokiu būdu?, budrumo būsenoje, miego metu, meditacijos metu, ar kitaip kaip, ir,-jei bendraujat su mirisiųjų sielomis, tai ar bendraujat su gyvųjų sielomis?

   • Astragas parašė:

    Gyvas žmogus – tai biologinis kūnas ir siela, įsikūnijanti gimimo momentu. Taigi klausimas apie bendravimą su gyvųjų sielomis keistas. Siela atsiskiria iš kūno mirštant. Ne kiekvienam mirtingajam duota aukštesniųjų jėgų galimybė bendrauti su mirusiųjų sielomis. Tam reikalinga tam tikras brandos lygis.

    • Algirdas parašė:

     ačiū bent už tokį atsakymą. Taip, suprantu ir pritariu tam, ką Jūs dabar pasakėt, bet vis tik neatsakėt į klausimą, manau gan konkretų,-kokiu būdu, kokioj būsenoj Jūs bendraujat su mirusiųjų sielomis, nes vien tik teigti kažką darant, bet nieko konkrečiau besidomintiems apie tai nepasakant, nėra didu, nes mes bet kuris juk galim imti ir pasakyti, jog aš vat darau tą ir tą, kitas aš darau tą, ir pan., tiesiog jei jau sugebam, jei jau turim kokią tai duotybę kažką neeilinio daryti, jei esam pasiekę kažko, tai pakalbėkim ir konkrečiau apie tai, būtų tikrai garbinga, kilnu, bei intelektualu iš Jūsų pusės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.