fbpx

Praktinis saviugdos metodas
0 (0)

Paprastas ir efektyvus metodas daugeliui žmonių įvairiausiose srityse padėjęs pasiekti stulbinančių rezultatų yra dienoraščio rašymas.

Čia pateikiame vieną iš galimų variantų kaip tai daryti. Dienoraštis rašomas pagal šią schemą ilgainiui tampa įkvėpimo ir neišsemiamu jėgų šaltiniu.

Vakare, po visų darbų, užrašykite kas nutiko gero pagal pateiktą seką:

1. Šiandien nutikę geri įvykiai – faktai (pavyzdžiui, puikus oras, gavau algą, puikiai praleidau laiką su šeima ir t. t., tiesiog visi teigiami įvykiai).

2. Ką šiandien nuveikiau savo labui, tarkim, vystydamas savo verslą (pavyzdžiui, pasišnekėjau su dviem žmonėmis, išsiunčiau 5 laiškus potencialiem partneriams, įdėjau reklamą, padėjau užsiregistruoti, apmokėti ir t.t.)

3. Ką šiandien sužinojau (nauja informacija kuri pas mus šiandien atkeliavo).

4. Ką supratau (kokias išvadas galiu padaryti remdamasis šiandienos įvykiais, gautomis žiniomis. Išvadą rašome taip: Kai aš darau (galvoju) taip ir taip, vyksta tai ir tai…). Išvadas padaryti tiesiog būtina, nors ir tokias, kad: kai aš nieko nedarau, tai niekas ir nevyksta.

Visame kame stengiamės atrasti teigiamus, įdomius, naudingus aspektus, visą savo patirtį aprašome tik iš teigiamos pusės. Ši technika pakelia nuotaiką, suteikia ryžtingumo, drąsos ir pasitikėjimo. Sykiu, mes tarsi programuojame save tolesnei sėkmei ir tai veika…

Kad suprastumėt, pamatytumėt, pajaustumėt kaip ši metodika veikia – tereikia išbandyti ją praktiškai. Tokiam dienoraščio pildymui užtenka 10-15 min. perdien. Tai laiko investicija kuri atsipirks begales kartų.

Bėgant laikui, nors tai ir nėra būtina, savo naudingas mintis, įžvalgas ir atradimus pradėkite skelbti socialiniuose tinkluose, asmeniniame tinklaraštyje ar kitais panašiais būdais. Nors tai ir nebūtina, bet labai naudinga veikla, kuri teigiamai pakraus ir įkvėps kitus. O liaudies išmintis sako: ką pasėsi, tą ir pjausi!

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

1 Response

  1. leila parašė:

    Taip!!! Nes ši diena – tai yra šiandien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.