fbpx

Sunkus charakteris: mėgstu ginčytis, įrodinėti savo tiesas ir šaukti
0 (0)

4 Responses

 1. Andrius parašė:

  Laba. Gras laiskas. Visi atsakymai yra laiske))) Skaityk idemiai ir daznai savo laiska.
  Bus sunku. Bet verta. Gerai kad supranti jog visi mes nesam tobuli! Todel kogero nenoretum, kad tavo mama tau nuolantos aiskintu kokia tu esi nevykele!!! Kadangi esi neatsiejama seimos dalis, tai tavo geras ketinimas yra tas jog tu labai noretum kad jie butu TOBULI ir elgtusi kaip pridera.O dar geriau kaip sventas angelas . Pasirinkai buda parodyti jiems ju trukumus, ir rodai, mes visi atspindim teveliu savybes.
  Isbandyk kita buda. Pozityvu!
  Atsiprasyk kiekvieno taskirai, poto atleisk jiems, uz ju nesupratinguma ir ju klaidas. Palinkek visiems kuriuos smerki tiek daug meiles ir laeimes kiek jie tik gali panesti. Padovanok gelyte o dar geriau sypsena ir gera nuotaika.
  PRAKTIKA: Kai tik uzplaukia ir smerki tarkim drauge. Tuctuojau imi lapuka ir tusinuka, ir parasai 5ias gerasias tos drauges savybes. Jeigum dar paskambinsi jai ir priminsi kokia tavo drauge nuostabi, nepaisant smulkiu trukumu su kuriais mes visi dirbam, tai bus nuostabi dovan draugei tau ir aplinkiniams!
  Busi nustebinta kaip prades keistis tavo artimieji.
  TOBULEK….

 2. Andrius parašė:

  Tiesa nepabegsim mes niekaip nuo savo problemu kol neispresim ir neismoksim savo pamokos. Baimiu dar yra siek tiek tavyje.
  Bijau net pagalvoti, kas su manimi darytųsi.
  Kas gi jau darytusi?))))) Nieko nebijok apskritai. Yra kas tave myli ir saugo. Todel megaukis gyvenimu.
  Pas psichologa darytusi taip: Nusiramintumet, pasijuoktumet, pagertumet arbatos su biosokoladu ir tiek ziniu. Tik pasirinkit psichologa su duobutemis nuo sypsenu zanduose.

 3. Andrius parašė:

  Pajuokavau kad bus sunku. Istikro labai lengva ir malonu nesti siluma ir meile savo artimiesiems.))))

 4. Dzokonda parašė:

  Rekomenduoju pasidometi SAV (suauge alkoholiku vaikai) programa. Man šis judejimas yra atradimas. Nebutina kalbeti, kol nesi pasiruošęs, bet kitų žmonių patirtys padeda geriau pamatyti savo situaciją ir atrasti būdų kaip konkrečiai veikti. Ir čia ne tik alkoholikų vaikams. Stiprybės kelyje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.