Tęstiniai nerimo valdymo užsiėmimai „Galima ir be nerimo“
0 (0)

Alexander Krivitskiy / Unsplash

Nerimas yra nemaloni būsena: nevaldomas jis užvaldo mintis, prastina emocinę ir fizinę savijautą, trikdo miegą, išsunkia energiją, neleidžia džiaugtis gyvenimu, trukdo susikaupti, apsunkina bendravimą, stabdo ir skatina vengti net ir malonių patirčių. Kviečiame registruotis ir dalyvauti 7 užsiėmimų nerimo valdymo programoje. Programa skirta suaugusiems, norintiems pastiprinti gebėjimą valdyti nerimą, padidinti atsparumą stresui bei mažinti streso ir nerimo įtaką kasdieniam gyvenimui.

Programa grindžiama kognityvinės elgesio terapijos bei dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) principais. Kognityvinė elgesio terapija akcentuoja žmogaus minčių, jausmų, kūno ir elgesio ryšį. Tai viena iš efektyviausių ir tvirtą mokslinį pagrindą turinčių paradigmų, padedančių valdyti nerimą. Tuo tarpu mindfulness praktikos padeda pastebėti įvairiose gyvenimo situacijose kylančias savo automatines reakcijas ir jas sukeliančias mintis, mažinti gyvenimą „autopilotu“ ir reaguoti į gyvenimo įvykius išmintingiau, o tai didina atsparumą, emocinį stabilumą, padeda tvarkytis su nerimu bei stresu.

KAIP VYKS UŽSIĖMIMAI?
Programa yra tęstinė, t.y., dalyvius, norinčius pasisemti kiek įmanoma daugiau naudos, kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose, nauji nariai į grupę jai prasidėjus nebus priimami. Užsiėmimai vyks šeštadienio rytais, kviesime nevėluoti ir laikytis konfidencialumo neviešinant kitų dalyvių patirčių už programos ribų. Susitikimų metu bandysime suprasti, iš kur nerimas atsiranda, kaip jis veikia žmogaus savijautą ir kūną, o didžioji dalis užsiėmimų bus skirti nerimo valdymo įgūdžių stiprinimui: relaksacijos technikoms, minčių, susijusių su nerimu, atpažinimui ir „nuginklavimui“, mindfulness praktikoms, didinančioms emocinį stabilumą.

Vietų skaičius ribotas!

LAIKAS:
2019 m. lapkritį – gruodį šeštadieniais 10.00 – 11.30.
Lapkričio 9 d. 10.00 – 11.30
Lapkričio 16 d. 10.00 – 11.30
Lapkričio 23 d. 10.00 – 11.30
Lapkričio 30 d. 10.00 – 11.30
Lapkričio 7 d. 10.00 – 11.30
Lapkričio 14 d. 10.00 – 11.30
Lapkričio 21 d. 10.00 – 11.30

VIETA:
VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, Kęstučio 41a,Vilnius.

UŽSIĖMIMUS VES:
Psichologė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) psichoterapeutė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, Lietuvos KET asociacijos valdybos narė Kristina Paradnikė. Daugiau informacijos: psicentras.lt

Sveikatos psichologas, daugiausia savo profesines kompetencijas gilinęs nerimo sutrikimuose, kognityvinės elgesio terapijos (KET) psichoterapijos programos dalyvis Simonas Berenis. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/Psichologas.Simonas.Berenis/

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS*:
Vieno susitikimo kaina 17 eur., mokant visą sumą iš karto 110 eur. Registracija patvirtinama sumokėjus bent už du susitikimus į priekį (34 eur.).
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/VYBd4QWgRnoWCuRM7

*Pinigai atsisakius dalyvauti likus mažiau nei savaitei iki užsiėmimų negrąžinami.

KONTAKTAI:
VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, svetainė psicentras.lt, 863000149, el. p. kristina@psicentras.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.