fbpx

Tikiuosi, kad jis pasijaus, jog nori būti kartu
0 (0)

3 Responses

 1. Mergina parašė:

  Miela Ana,

  paskaitykite sita straipsni

  http://psichika.eu/blog/tu-tiesiog-jam-nepatinki-ir-nereikia-cia-kurti-jokiu-pateisinimu/

  Manau, kad jus per daug nuolaidziaujate siam vaikinui, leidziate jam jus metyti i kaire, desine.
  Tai reiskia, kad vaikinas NEVERTINA jusu savo gyvenime..

  Jei vaikinas vertintu, butu apsisprendes, o jei jau tikrai butu kazkokios problemos, atsitrauktu ir apgalvotu ir jums apie tai pasakytu. Aplamai, vaikina reik pamirsti, jei karta paliko.
  TAciau jau po antro metimo, reik toki mest per borta.

  As pati sutikau draugauti su vaikinu, kuris paliko mane viena karta, tada sutikau su juo buti, kai jis mane paliko antra karta. SPekit, kas seke toliau?

  Ogi trecias issiskyrimas…
  Si karta as ji uzblokavau ir nenorejau testi jokiu rysiu. Ir aciu dievui, nes tikriausiai butu sekes 4 palikimas arba kitokios santykiu problemos.

  Merginos, jus esate vertos tureti normalu vaikina, kuris didziuojasi budamas su jumis ir jo didziausia baime jus prarasti!

 2. Ieva parašė:

  Ana, esu buvusi tavo situacijoje. Gali būti – tik gali, kad esi įstrigusi šiuose santykiuose dėl to, jog tiek laiko tave tampė už virvučių – čia draugaujam, čia nedraugaujam. Gal giliai savo širdyje tu jautiesi neįvertinta, ir tikiesi, kad kadanors jam atsivers akys ir jis supras, kokia tu puiki, išskirtinė ir pasakys, kad nesupranta, kaip jis galėjo būti toks kvailas visą laiką.. Bet tik pagalvok. Jei jis niekad to nepasakys? Ar tu nori būti santykiuose, viltis ir laukti auksinio momento, jei jo niekad nebus? Galbūt pati kažkada vaikystėje (kaip pvz aš) buvai neįvertinta, tėvai kėlė per aukštus reikalavimus, ir aš įstrigau santykiuose su vaikinu, kuris man dažnai sakė, kad kažkas negerai. Labai dažnai.. Kas – neaišku. Bet kad negerai. Ir aš laukiau ir laukiau kol jis parodys iniciatyvą santykiu gerinime. Net nepatikėsi, kas apvertė mūsų santykius. Atrodo, parodoksalus dalykas. Bet aš pati nusprendžiau, kad parodysiu savo vietą. Kad nelėksiu pagal jo užgaidas. Kad atitinkamai reaguosiu į jo neigiamus pasisakymus, o ne bėgsiu iš paskos ir maldausiu, kad grįžtų. Nenori – nereikia. Prireikė tiek, kad jis suprastų mane esant ne pastumdėle dėl kiekvieno hormoninio emocinio pasikeitimo, o žmogumi, moterimi, kuri turi savo nuomonę ir ant kurios nereikia beleko lieti. Ir mes likome kartu, bet jis stengiasi dėl mūsų gerovės. Tos emocinės iškrovos buvo provokacija. Tu pasirenki, ką leidi lieti ant savęs. Būk racionalesnė ir teisingesnė su savimi bei juo. Gal tai suteiks tvirtumo ir jam :) sėkmės!

 3. Seneka parašė:

  Na,panašu gerbiamoji, kad šalia Jūsų labai emociškai nebrandus asmuo… Jei per 2 metus, tiek kartu skyrėtės, taikėtės, tiek kartų girdėjai, kad nebemyli, o po to persigalvoja ir vėl sako, kad nori taikytis ir taip iki kito išsiskyrimo ,ar tai tavęs neskaudina? Jo argumentas, kad jis suabėjojo jausmais Jums, nes jie ne tokie patys kokie buvo draugystės pradžioje… Labai naivu tikėtis, kad tie jausmai ir liks tokie pat,tiesa ta,kad jų nelieka, meilė kinta kartu ir jos suvokimas, štai čia prasideda ne šiaip draugystė, o partnerystė. Pirmame etape idealizuojame savo partnerį, nematome tikrojo vaizdo, nes jį atstoja mūsų pačių susikurtas idealus vaizdinys to ką mylime, o mes mylime tą vaizdinį, bet dar ne tikrąjį žmogų kuris šalia. Kai drugeliai būna ,,suvirškinti” tada imi matyti tikrąją asmenybę, dažnai santykiuose kyla krizių, vieni jas atlaiko, kiti ne, nes reikia išmokti priimti ir mylėti tai kas yra šalia tavęs. Jūsų draugas atrodo šito visai nesupranta, jis laikosi įsikabinęs Jūsų tokios, kokia jam atrodėte draugystės pradžioje, šis vaizdinys jo galvoje, o jumyse, jis neleidžia jam natūralia kisti kartu su santykiais, kartu ir nepripažysta jausmų kaitoms Jums, o tai santykiuose yra visiškai normalu, bet jam taip neatrodo. Dabar vėl tartum laukiate senos naujos pradžios, o kiek kartų taip dar bus? Gal jau metas naujam gyvenimo etapui ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.