fbpx

Žalingi mitai apie miegą
0 (0)

5 Responses

 1. che parašė:

  Keisti tie visi tyrimai. Gal mirtingumas didesnis vienu momentu, bet sunku atsekti, kaip tai itakoja sveikata po metu, ar po 10 metu. Tiesiog kartais kai miegi 10 valandu buni uzsimiegojes, reikia manstos prabusti, o kai miegi 4 valandas, arba luzti, ir buni uzsiturbines. Vel, reikia vertinti ne tik miega, bet ir miega plius veikla. Jei zmogus ziuri tik telika ir miega 10 valandu yra viena. O jei ziauriai daug fiziskai ar protiskai dirba, manau kita.

 2. sidelong parašė:

  Nesamone, idomu kiel laiko reikejo buvo tyrineti kad padaryto tokia statystika:)? Pats tyrejas turejo jau mirti:) Yra daug ivariu ligu, pvz HCV, imunines sistemos sutrikimai ZIV ir t.t. reikalauja daugiau poilsio ir miego kad atsistatitu organizmo sisetema kad jinai galetu toliau taisingai funkcianuoti, Tai kad manau mitai ne ligu mitu. Einam miegoti geriau;)

 3. M. parašė:

  Sąmonė. :) Jau kai pamačiau, kad rašai, jog ŽIV yra liga, tai negalėjau susilaikyti neprikibus… :) ŽIV nėra liga, HCV taip pat. Tai virusai, kurie gali sukelti ligas, arba gali jų nesukelti. Su šituo kaip ir aišku turėtų būti, manyčiau… Tęskim toliau. Nelabai suprantu, kaip šios ligos reikalauja daugiau poilsio. Gal galėtumei kokį konkretesnį tyrimuką, gal kokio nors kompetentingo gydytojo straipsnį? Ar čia pats taip sugalvojai? :) Dar vienas dalykas, kurį reikėtų akcentuoti, yra miego režimas. Galima miegoti ir po 4, ir po 10 valandų – svarbiausia, taip miegoti visada. Gaila, kad to nepavyko šiame straipsnyje išskaityti, bet tai dar tikrai nereiškia, kad nesąmonė. :) Baigiu, kuo pradėjusi, va. :)

 4. my parašė:

  Man irgi keista. Yra šaltinių, kuriuose teigiama, kad antsvorį gali lemti ne ilgas, o trumpas miegas, mat kuo ilgiau būdraujame, tuo daugiau valgome.
  Kitas dalykas, reiktų atkreipti dėmesį, ar ilgas miegas yra didesnio mirtingumo priežastis, ar didesnį mirtingumą sukeliančios ligos yra ilgo miego priežastis.

 5. Anonimas parašė:

  Manęs irgi neįtikino. Atvirkščiai, daugiausiai pažįstu mažai miegančių žmonių, kurie turi viršsvorio ir mažai juda. Pati seniau, kai neturėjau sąlygų išsimiegot, būdavau nelaiminga ir valgydavau daugiau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.