Žvelkite giliau
1 (1)

Prieš kažką nuspręsdami visada pažvelkite giliau.

Jei sutiktumėte besilaukiančią moterį, jau turinčią 8 vaikus, iš kurių trys kurti, du akli, vienas protiškai atsilikęs, o pati moteris serga sifiliu – ar jūs patartumėte jei darytis abortą?

Bet, prieš atsakydami į šį klausimą, perskaitykite dar vieną…

Įsivaizduokite: reikia išrinkti naują lyderį, o jūsų balsas lemiamas.

Štai trys kandidatai.

Kandidatas nr. 1: bendrauja su nešvariais politikais, tariasi su astrologais, turi dvi žmonas, rūko kaip kaminas ir išgeria 8-10 Martini taures per dieną.

Kandidatas nr.2: du kart išmestas iš pareigų, miega iki pusiaudienio, studijų metais eksperimentavo su opiumu, kasdien išgeria apie litrą viskio.

Kandidatas nr. 3: apdovanotas karo medaliais, vegetaras, nerūko, beveik negeria, tik visai retkarčiais alaus ir niekada neapgaudinėja žmonos.

Kurį iš jų pasirinktumėte?

Pirmasis kandidatas: Franklinas Delanas Ruzveltas
Antrasis kandidatas: Vinstonas Leonardas Spenseris Čerčilis
Trečiasis kandidatas: Adolfas Hitleris

Beja, dėl aborto: jei jūsų atsakymas „taip“, tai jūs gal būt ką tik nužudėte Bethoveną.

Šaltinis:
Interneto folkloras

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 1]

8 Responses

 1. as parašė:

  Kaip visada uz 3;)

 2. Kotryna parašė:

  nu lb jau cia i krastutinumus, jau toks pavyzdys paimtas, kad tokios moterjs jauciu ir neegzistuoja pasaulyje su sitiek problemu. Nu tokiu atveju cia genetika, matyt, tokia, nemanau, kad jai reiketu gimdyti, ko gero- bet bet kokiu atveju tariesi su gydytojais, kokia tikimybe, o ne is lempos praeiviu klausi, darytis man aborta ar ne. Arba lauki, ka tau patars tavo kaimyne. Nesupratau moralo sitos pasakecios. Supratau tik kas butu buve jeigu nebutu buve. Ir kur dar cia giliau bezvelgti? jei pavydziai paimti su sia situacija visai nesusije rinkimai? Jei norejo itikinti , kad nereikia abortu, tai tikrai manes bent jau neitikino, o tik dar labiau priverte susimastyti, kas lemia nora turint tiek nesveiku vaiku tureti dar viena? hm….

 3. Shell parašė:

  O pažvelgus dar giliau paaiškėja štai kas:

  It is completely false. The truth is that Ludwig van Beethoven was neither the ninth child nor the fifth child of his parents. He was the eldest – strictly the number two, but his elder sibling died in infancy, as was common in those days, and was not, so far as is known, blind or deaf or dumb or mentally retarded. There is no evidence that either of his parents had syphilis, although it is true that his mother eventually died of tuberculosis.

  (http://wiki.answers.com/Q/Did_Beethoven's_mother_have_syphilis)

 4. tu parašė:

  as irgi

 5. Grazvyda parašė:

  Geras straipsnelis su gilia prasme, bet labiausiai patiko Kotrynos mastymas. Nejau tu ne mama ir neturi Širdies?

 6. Egle parašė:

  klausyk tikrai pritariu grazvydai jei tu butum mama ar aborta daritumeis? tikra mama myli savo visus vaikucius nors ir betkokie jie butu :)

 7. Vaida parašė:

  Miela Kotryna, nemanau, kad kažkas čia bandė ką nors įtikint dėl abortų draudimo ar panašiai…ši \”pasakėčia\”, kaip Jūs pavadinot, tik pamąstymui, manau. Ir nebūtina visko suprasti taip pažodžiui ir aiškintis motinos motyvus ar žmogiškumo lygį, klausimą jai gimdyt ar ne. Žodžiu esmė, mano supratimu, yra tame, kad žmonės viską skirsto tik į \”gerai\” arba \”blogai\”, ir jei žmogus elgiasi \”blogai\” jis yra blogas, bet juk ne visada taip, ka? :)

 8. SANDRA parašė:

  KOTRYNA…moralas sitos pasakecios ..jos pavadinime.buk apdairesne..stai ir viskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.