Etinė dilema: komentaras

sky-731838_640

Snapwire Snaps / Pixabay

Komentaras

Ši moralinė-etinė dilema yra savotiškas testas kuris, kaip teigiama, buvo pateiktas vienoje įmonėje per atrankas priimant į darbą. Jūs galite pavežti pasiligojusią senutę ir taip išgelbėti jai gyvybę. O galite pasirinkti seną draugą, kadangi kadaise jis jums išgelbėjo gyvybę, tai būtų puiki proga atsidėkoti. Kita vertus, kada dar jums pasitaikys tokia proga sutikti savo antrąją pusę.

Iš 200 kandidatų, tik vienam nekilo jokių problemų pateikiant atsakymą, jis ir gavo darbą. Jo sprendimas buvo toks: „Aš atiduočiau savo senam draugui mašinos raktus ir paprašyčiau pavežti senutę iki ligoninės, o pats pasilikčiau su savo svajonių moterimi.“

Kartais kūrybiška prieiga ir nestandartinis mąstymas padeda mums išspręsti sudėtingiausias problemas.

Atgal >>

6 Responses

 1. kasparas parašė:

  nesamone. teste rasoma KA PAIMSITE I PAKELEIVIUS, vadinasi mes turime paimtizmogu. JEI butu parasyta kap elgtumetes, tada butu galimas variantas ir toks… bet dabar kertasi su logika.

 2. emilė parašė:

  geras, labai ilgai svarsčiau, kol galop atėjo mintis, jog tui būti sprendimas viskam. Geras testukas

 3. Anonimas parašė:

  1)Kaip tu zinosi, kad tai – svajoniu partneris? Jei jau pazisti ir bendrauji, tai sustojus pradzioj ivyktu pokalbis tarp taves, svajones bei draugo, nepaliekant senutes nuosaly. Beje, jei tikrai esi moralus bei protingas, svajone, o gali but, ir draugas yra panasus bei jau masto, ka daryt del senutes.
  Kvailokas testas… jei nori problemos virtuozisko sprendimo, kai pats yra problematiskas. Tad neverta demesio darboviete del nekompetetingu, bet ambicingu testu idarbinimui kurimo.

 4. Auksinis kardas parašė:

  O aš sugalvojau taip: sustočiau, persimesčiau keliais žodžiais su draugu ir pasiūlyčiau jam kur nors luktelti, olnuvešiu senutę iki ligoninės ir vėl grįšiu pas draugą, o tai matydamas mano svajonių vyras įsimylės mane iš pirmo žvilgsnio ir paprašys mano draugo/ės mano tel. numerio :) ir pakvies mane į pasimatymą :). O taip va :).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.