Logotipo pavyzdys 200×70

„Ar galima su Jumis grįžti į Lietuvą? Gal Jums reikia, kad kas nors neštų daiktus? Ar galėčiau būti Jūsų asistentas, aš labai noriu į Vilnių?“ – tokie prašymai skambėjo profesoriui Edmundui Salikliui iš Kalifornijos valstybinio politechnikos universiteto (CalPoly) studentų, kurie bent kartą dalyvavo inžinerinėje vasaros mokykloje Lietuvoje.

Šiemet su studentais jis jau trečią kartą atvyksta į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU), kur organizuojama tarptautinė vasaros mokykla „VGTU-CalPoly‘2015“. Šiais metais joje dalyvauja 22 studentai iš Kalifornijos bei 12 VGTU studentų iš Statybos ir Aplinkos inžinerijos fakultetų.

„Mano fakultete nuolat skamba lietuvių kalba – dažnai čia girdžiu „labas“, „ačiū“, o štai diplomų įteikimo šventės metu buvo dainuojamos ir lietuviškos dainos, studentai skandavo „Valio, valio, valio!“, – apie po viešnagės Lietuvoje nedylančius studentų įspūdžius pasakoja profesorius. E. Saliklis tikina, kad jie parsiveža labai gerų prisiminimų ir naujos vertingos patirties, kurią įgauna netradiciškai mokydamiesi inžinerijos tarptautiškoje aplinkoje, bendraudami ir bendradarbiaudami su Lietuvos studentais.

Psichologas Saulės Rytas

moters-logo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.