Pyragėlių testo atsakymai

Reakcija netikėtoje situacijoje, būdas kaip pasielgėte su pyragėliu – atspindi vaidmenį kurį realiame gyvenime atliekate savo draugų kompanijoje ar tarp darbo kolegų.

1. Gražinate pyragaitį
Mąstote tradiciškai, netikėtumams sunku išvesti jus iš pusiausvyros. Jei įvyks kažkas netikėta, jumis galima pasikliauti, greičiausiai neimsite panikuoti. Tačiau nesate iš to tipo žmonių kurie imasi atsakomybės ir veda paskui save kitus. Labiau jūs linkę palaikyti lyderį savo aiškiais ir praktiškais patarimais.

2. Pasakote sau“Visko būna“
Netikėtumams nepavyksta jūsų paglostyti prieš plauką, jus gana ramiai priimate viską, kas be nutiktų. Kantrybė ir lankstumas, tai savybės kurių dėka yra lengva ir malonu su jumis bendrauti, esate tarsi klijai jungiantys visą savo draugų ratą. Paprastai nekeliate nereikalingo triukšmo, tad aplinkiniams kartais gali pasirodyti, kad jūsų išviso nėra, tačiau čia kaip ir su oru, kurio nepastebime tik tol, kol jis šalia.

3. Suvalgote kažką kitą.
Jūs greitai priimate sprendimus ir imate veikti. Esate tikras lyderis. Kai prarandama situacijos kontrolė ir reikalai ima komplikuotis – jūs greitai stojate į savo vietą, imatės atsakomybės ir sukuriate tolesnį veiksmų planą. Kai reikia nuspręsti kur papietauti ar kokį filmą pažiūrėti – jūs niekada nedvejojate, tokio žodžio išvis nėra jūsų žodyne. Tokio tipo autoritetas ir pasitikėjimas byloja tik vieną – jūs kalbate, kiti klauso.

4. Užpildote savo įdaru.
Esate idėjų generatorius, jūsų talentas atrasti naujus sprendimus yra neįkainojam vertybė kolektyvui. Dauguma mąsto standartiškai, bet tik ne jūs, to dėka sugebate pamatyti galimybes ten, kur niekas kitas nemato. Kūrybinis instinktas gali jus nuvesti ir per toli, tad rizikuojate kartais aplinkiniams pasirodyti ekscentriškais, likti nesuprasti. Kita vertus, žmonėms šalia jūsų saugu: jie žino, kad ir kas be nutiktų – jūs rasite sprendimą.

P.S. Pasidalinkite komentaruose kiek atitiko rezultatai. AČIŪ!

(Pagal japonų mokslininkų Tadahiko Nagao ir Isamu Sayto metodiką)

Į pradžią>>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.