Spalvų testas

Spalvų testo rezultatai

Geltona. Jei ši spalva jums patinka, tai esate pasiruošę naujiems įvykiams, gyvenimo permainos. Norite ko nors geresnio, šviesesnio. Kasdienybė, pilkas gyvenimas jums nepatinka. Su didele viltimi žiūrite į ateitį.

Jei geltonos nemėgstate. Tikriausiai esate kuo nors nusivylę, gal būt jaučiatės vienišas(-a). Nepasitikite kitais žmonėmis. Dabar esate blogos nuotaikos veikiami arba supykę. Daug kas pakryptų į gerąją pusę, jeigu nusileistumėte kitiems.

Žalia. Jei pasirinkote žalią – esate nuoseklūs, pastovūs. Savo norus ir tikslus stengiatės įgyvendinti ir atkakliai jų siekiate. Turite gerą atmintį ir mokate kontroliuoti savo elgesį. Norite užkariauti kitų žmonių simpatijas. Patinka, kai jus giria.

Jei žalios nemėgstate. Tikriausiai jus kažkas slegia. Dabar sunkus metas, neturite jėgų ir negalite nieko pakeisti.

Raudona. Jei ši spalva jūsų mėgstamiausia – esate aktyvus žmogus. Stengiatės daug ką nuveikti, darbas ir veikla teikia jums didelį malonumą. Norite daug kam patikti. Turite įtakos aplinkiniams.

Jei ši spalva nemaloni. Aktyvus ir veiklus gyvenimas jus gąsdina. Retai kada jaudinatės, paprastai nesistengiate nieko taisyti ar keisti. Dažnai esate susierzinę ir pikti.

Mėlyna. Jei patinka mėlyna, tai jums patinka ir ramybė. Esate sugyvenami žmonės, nemėgstate barnių ir ginčų. Mėgstate, kai kiti jumis rūpinasi ar net valdo.

Jei mėlyna nepatinka. Tai reiškia, kad jokiu būdu nenorite atsipalaiduoti, visad stengiatės išlikti aktyvūs, retai kada jaučiate nuovargį. Jums sunku bendrauti, nemėgstate priklausyti nuo kitų žmonių, sunkiai pasitikite.

Violetinė. Jei ši spalva jūsų mėgstamiausia – tai reiškia, kad balsavote už „Drąsos kelią” (pajuokavome!). Jei pasirinkote violetinę, greičiausiai pasižymite draugišku charakteriu. Norite bendrauti su kitais, turėti daug draugų, kurie pritartų jūsų mintims ir poelgiams. Mėgstate romantiką.

Jei violetinė nepatinka. greičiausiai esate pernelyg jautrūs ir turite dėl to problemų ar nemalonumų. Mokate įvertinti tai, kas gražu ir skoninga, tačiau dažnai mėgstate ir pakritikuoti. Iš draugų visų pirma reikalaujate nuoširdumo.

Juoda. jei patinka juoda, vadinasi, labai norite protestuoti ir maištauti. manote, kad tokia padėtis, kokia yra dabar (konkrečiai jums), yra nepakenčiama. Viskam reikia daug jėgų ir laiko. Priešinatės kitų mėginimams pakeisti jūsų nuomonę ir požiūrį. Dažnai pasitaiko, kad sergantys depresiją mėgsta rengtis juodai.

Jei juoda nepatinka. Apskritai juoda daug kam yra nemaloni. Jūs jaučiate, kad yra labai daug kliūčių, galinčių paversti niekais jūsų viltis ir planus. padėtis jus verčia nusileisti ir ieškoti išeities.

Pakomentuokite kiek Jums atitiko!

Parengta pagal:
115 testų visiems. Margi raštai. Vilnius: 1996, 258-259 p.

Grįžti į pradžią>>


1 Response

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.