Testas duše

Atsakymų rezultatai:

1. Tie, kas pirmiausia prausia galvą – artistiškos asmenybės. Mėgstate svajoti padebesiais, kita vertus galite pasiekti tai, ko kiti išties neišgali. Kartais Jums pritrūksta atsidavimo ir atkaklumo, nors, jei reikalas išties patinka – einate iki galo. Pinigai – tai nėra svarbiausia Jūsų gyvenime. Draugystė Jums gan svarbi, tačiau tarp Jūsų draugų tik intelektualai ir tie,kas artimi Jums savo dvasia. Jūs puikus meilužis (-ė) nes visad esate atviri ir naujovėms, trokštate naujų potyrių. Jūsų stiprybė, tai Jūsų talentai ir gabumai. Geriausi partneriai gyvenime Jums bus tie, kas pradeda praustis nuo krūtinės (atsakymo variantas Nr. 2).

2. Tie,kas atsistoję po dušu pradeda praustis nuo krūtinės yra praktiški žmonės. Jūs este tiesūs žmonės ir nevaikštote ratais. Vienas kertinių kriterijų visame kame Jums yra patogumas. Nemėgstate, kai kas atitraukia nuo reikalų ar nepritaria Jūsų požiūrio taškui. Jūs geri meilužiai, mėgstate išmėginti ką nors nauja. Geriausi partneriai tie, kas pirma pradeda prausti galvą (atsakymo variantas Nr. 1).

3. Tie, kas pradeda praustis nuo pažastų yra patikimi ir darbštūs žmonės. Apskritai tai gana paplitęs ir dažnas tipas. Esat žemiškos natūros, gerąja to žodžio prasme. Visa širdimi stengiatės padėti aplinkiniams. Dažnai patenkate į nemalonias situacijas vien todėl, kad ne visai suprantate, kaip išties aplinkiniai žiūri į Jus. Kaip meilužiai, esate gana vidutiniški. Pamėginkite Jūsų seksualiniam gyvenimui suteikti daugiau įvairovės. Tinkamiausias partnerio tipas yra tas, kuris pirma pradeda prausti pečius (atsakymo variantas Nr. 5).

4. Tie, kas pirma pradeda prausti veidą duše. Pinigai Jums yra pirmoje vietoje. Jūs ryšitės bet kam arba beveik bet kam, kad įgytumėt turto. Sąžiningumas ir garbė pasitraukia yra ne tokie svarbūs. Jūs linkę išnaudoti savo draugus. Gyvenimas Jums tarsi kliūčių ruožas, kurį reikia įveikti. Aplinkiniams sunku Jus suprasti, bet Jūsų tai per daug ir nejaudina. Jūs ne per daugiausiai jaudinatės dėl to, ką apie Jus kas galvoja. Jūs labai egocentriški. Meilužiai esat vidutiniški, nes per daug rūpinatės tuo, kad patys patirtumėte malonumą. Geriausiai Jums tiks partneris pasirinkęs 6 atsakymo variantą.

5. Tie, kas visų pirma pradeda prausti pečius nėra labai sėkmingi gyvenime. Dažnai negaunate to, ko siekiate. Žmonėms Jūs neatrodote labai simpatiški, tad gelbėdamiesi nuo negatyvo mieliau renkatės vienatvę. Tik venkite nusiraminimo ieškoti butelio dugne ar prie ruletės stalo. Tokie dalykai, deja, gan dažnai pasitaiko tarp jūsų tipo žmonių. Pasaulis Jums atrodo tarsi pragaras. Nors pinigai ir valdžia Jums yra gan svarbūs, bet, kaip minėta, sėkmė dažnai apleidžia. Meilužiai iš jūsų silpnoki. Jums gali būti sunku rasti tinkamą gyvenimo partnerį. Tie kas pasirinko 3 atsakymo Nr. – Jūsų vienintelė viltis.

6. Tie, kas pasirinko „Kita“. Ką gi, gana dažnas žmonių tipas. Be jokios abejonės – Jumyse yra vidinė jėga, bet aplinkiniams dažnai būna gan sunku ją įžvelgti. Jums vertėtų išsiugdyti šiokią tokią avantiūrizmo gyslelę ir išmokti „parduoti“ savyje glūdintį potencialą. Giliai viduje – jūs labai įdomi asmenybė ir turite visai mažai ydų. Esminis reikalas yra tame, kad reikėtų vystyti savo stipriąsias puses, o ne stengtis paslėpti silpnąsias. Jūs esate normalūs meilužiai. Turite daug įvairių fantazijų, bet Jums trūksta drąsos jas įgyvendinti. Geriausi partneriai yra tie, kas pasirinko 4 atsakymo variantą.

Grįžti į pradžią >>

P.S.
Pasidalinkite kiek atitiko ar neatitiko Jūsų rezultatai!
AČIŪ


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.