Testas: Prancūzų restoranas

Teksto komentaras

Vynas ir kiti alkoholiniai gėrimai asocijuojasi su seksualinio geismo jėga. Išpilto vyno kiekis byloja apie tai kaip jūs vertinate savo seksualinius impulsus ir gebėjimą juos kontroliuoti.

1. Visa staltiesė užpilta vynu.
Jūsų libido stiprumas viršija šimto procentų ribą du ar daugiau kartų. Gerai tai ar blogai verčiau paklausti tų, kas jus artimai pažįsta iš šios pusės. Galima jums patarti dėti kuo daugiau pastangų, kad kiek įmanoma didesnis vyno kiekis, iš jūsų asmeninių atsargų, patektų pagal paskirtį.

2. Staltiesėje atsirado keletas didelių raudonų plėmų.
Jūsų atsakymas byloja, kad jaučiate stiprų potraukį įvairiems žmonėms. Tačiau trauka tai viena, o praktika – visai kas kita. Neleiskite savo geismui pulti prie kiekvieno butelio iš eilės ir svaigintis. Tikrieji vyno žinovai sugeba juo pasimėgauti nepadarę nė gurkšnio.

3. Ant staltiesės ištiško viso labo tik keletas lašų.
Jums kyla natūralus su visu tuo klausimu susijęs smalsumas, tačiau mokate kontroliuoti savo seksualinę energiją. Tai padeda jums išvengti įvairiausių nemalonumų. Jei mikliai pasinaudosite servetėle, niekas ir nesužinos, kad ant staltiesės ištiško keletas lašų.

4. Laimei, ant staltiesės liko tik vienas, mažytis, vos įžiūrimas lašiukas.
Arba jūs netikėtai ištikusių liapsusų tvarkymo meistras, arba vyno jūsų bokale buvo vos ant dugno. Bet kokiu atveju, jūsų seksualinis aistringumas neprilygsta jūsų mokėjimui elgtis prie stalo.

P.S. Pasidalinkite komentaruose kiek atitiko rezultatai. AČIŪ!

(Pagal japonų mokslininkų Tadahiko Nagao ir Isamu Sayto metodiką)

Į pradžią>>

1 Response

  1. oksimoro parašė:

    Juokingas testas. bet gali būti pravartus pokalbio pradžiai ta nepatogia tema..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.