fbpx

20 dalykų, kurie gali išgelbėti jūsų santuoką
0 (0)

bridal-636018_640
Iliustracija: NGDPhotoworks / Pixabay

Psichologas ir konsultantas Geraldas Rogersas parašė šį straipsnį tuo metu, kai vyko sunkios skyrybos: „Po to, kai aš praradau moterį, kurią labai mylėjau, o 16 santuokos metų nuėjo šuniui ant uodegos, aš parašiau šiuos dalykus, kurie mūsų šeimai būtų pravertę daug anksčiau.“

1. Niekda nesiliaukite rūpintis savo moterimi. Kai jai piršotės, pažadėjote ja rūpintis ir būti tuo žmogumi, kuris visada ją apsaugos. Ši moteris – tai pats brangiausias ir svarbiausiais lobis, kuris buvo jums kada nors patikėtas. Ji pasirinko jus. Niekada to nepamirškite ir atminkite, kad meilė netoleruoja tinginystės.

2. Saugokite savo širdį. Kaip kažkada pažadėjote saugoti savo moterį, lygiai taip pat saugokite savo vidinį pasaulį. Mylėkite save, mylėkite platų pasaulį, bet jūsų širdyje turi būti ypatinga vieta, į kurią niekas neturi patekti, išskyrus jūsų žmoną. Tegul ši vieta visada būna pasirengusi priimti jūsų moterį.

3. Įsimylėkite vėl ir vėl. Pasaulyje viskas nuolat keičiasi. Ir jūs jau ne tokie, kokie buvote ką tik susituokę. Po 5 metų dar kas nors pasikeis, pasikeis jūsų požiūris vienas į kitą. Bet atminkite vieną dayką: ji neprivalo likti su jumis. Jeigu jūs ja nesirūpinate, ji gali atiduoti savo širdį kitam, ir jūs jau nesusigrąžinsite jos. Vėl ir vėl užkariaukite ją. Kiekvieną kartą kaip pirmą kartą.

4. Stenkitės matyti tik tai, kas geriausia. Kreipkite dėmesį į tai, ką mylite savo žmonoje. Tai, į ką mes sutelkiame savo dėmesį, turi polinkį dar labiau augti. Jeigu susikoncentruosite ties klaidomis, jūs jas matysite visur. O jeigu kreipsite dėmesį į tai, kas jums patinka, tai po kurio laiko suprasite, kad vedėte pačią nuostabiausią moterį pasaulyje.

5. Nesistenkite jos pakeisti. Jūsų užduotis – mylėti moterį tokią, kokia ji yra. Be vilčių ir lūkesčių. O jeigu ji vis dėlto keičiasi – vis tiek ją mylėkite. Nepriklausomai nuo to, patinka jums tai ar ne.

6. Prisiimkite atsakomybę už savo emocijas. Jūsų žmona neprivalo padaryti jus laimingu. Lygiai taip pat ji negali padaryti jus nelaimingu. Jūs pats esate atsakingas už savo teigiamas emocijas. O kai tai nutiks, tada džiaugsmas įsiskverbs ir į jūsų santykius.

7. Jeigu esate nusiminęs arba piktas, niekada nekaltinkite žmonos. Tai, kas vyksta jūsų viduje, yra jūsų emocijos ir jūsų atsakomybė už jas.

8. Leiskite savo žmonai tiesiog būti. Kai jūsų moteris yra nusiminusi, nebandykite to pakeisti. Jūsų užduotis – apkabinti ją ir leisti jai žinoti, kad tai normali būsena. Leiskite jai žinoti, kad girdite ją, kad ji jums rūpi ir kad gali jumis pasikliauti. Moterų prigimtis yra permaininga: čia ji kaip audra, čia kaip rami jūra. Jei per audrą jūs išliksite ramus ir stiprus, ji galės jumis pasitikėti.

9. Nebijokite atrodyti kvailas. Nepriimkite savęs per daug rimtai. Juokitės ir prajuokinkite savo žmoną. Juokas sušvelnina bet kokią situaciją.

10. Leiskite jai jaustis karaliene. Kartu mokykitės visų įmanomų meilės kalbų. Paprašykite žmonos, kad ji surašytų sąrašą dalykų, kurie padės jai jaustis mylima ir geidžiama.

11. Būkite čia ir dabar. Skirkite savo žmonai ne tik laiko, bet ir dėmesio. Padarykite viską, kad pašalintumėte iš savo galvos pašalinius dalykus ir būtumėte su ja visa siela. Bendraukite su ja kaip su neįkainojama vertybe.

12. Būkite pasiruošęs priimti jos seksualumą. Leiskite jai ištirpti savo moteriškoje esmėje. Tegul ji žino, kad gali jumis visiškai pasitikėti.

13. Nebijokite klysti. Mes visi esame žmonės, o klysti – žmogiška. Beje, jūsų moteriai – taip pat. Klyskite, tik mokykitės iš savo klaidų.

14. Suteikite jai asmeninės erdvės. Moterų gebėjimui atsiduoti galima tik pavydėti. Tačiau kartais joms reikia priminti, kad jos nepamirštų ir savęs. Kartais joms reikia atsiribojimo ir vienatvės, kad jos galėtų pasisemti naujų jėgų. Jeigu padovanosite jai laisvės, jūsų mylima moteris sugriš su dar didesne meile ir džiaugsmu.

15. Būkite pažeidžiamas. Nebijokite parodyti savo baimių ir jausmų. Būkite pasirengęs pripažinti savo klaidas.

16. Būkite visiškai atviras. Jeigu norite, kad jumis pasitikėtų, turite būti pasirengęs dalytis viskuo, ypač tuo, kuo dalytis baisu ir sunku. Reikia vyriškumo ir drąsos, kad leistumėte moteriai mylėti jus be išlygų, su visomis tamsiomis ir šviesiomis pusėmis. Nusimeskite kaukę.

17. Aukite ir tobulėkite kartu. Stovintis tvenkinys apželia žolėmis, o šviežio vandens srovė atgaivina ir suteikia gyvybės. Tas pats atsitinka ir su jausmais. Raskite bendrų tikslų ir svajonių, kartų judėkite link jų.

18. Nesutelkite dėmesio į pinigus. Pinigai – tai žaidimas. Padarykite viską taip, kad tai būtų komandinis žaidimas, ir jums nereikės kovoti vienas su kitu. Tada kiekvienas iš jūsų bus nugalėtojas.

19. Išmokite atleisti. Galvokite apie ateitį, o ne apie praeitį. Neleiskite, kad praeitis padarytų jus įkaitais. Praeities klaidos, nesvarbu, jūsų ar žmonos, panašios į sunkų inkarą, kuris neleidžia plaukti toliau. Gebėjimas atleisti suteikia laisvę.

20. Visada rinkitės meilę. Tai pagrindinis patarimas, kurio jums iš tiesų reikia. Jeigu meilė – tai pagrindinis principas, ant kurio pamatų statomi jūsų sprendimai, niekas nesugriaus jūsų santykių. Meilė nugali viską.
.
Parengė Ji24.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

3 Responses

  1. vilma parašė:

    dekoju jums

  2. Agne parašė:

    Didelis ačiū.❤:-)

  3. CH parašė:

    Istiesu tai didesnes nesamones jau senokai negirdejau. toks jausmas, kad apie santykiu pamokslautu 16 metis vaikinas. Pradzioi matau kad tamsta, gailites del preities ir norite viska pakeisti geresniu elgesiu kazkaip atsiprasyti ir susigrazinti buvusiaja. Nzn kiek jums metu, bet man 36 ir persavo metus tikrai labai daug ko ismokau. Pradzioi jum reiketu ismokti buti Vienam ty. savarankiskam, save islaikanciam, mokanciam susirasti pramogu ir hobiu vyrui. Antra jum reiktu suprasti kad moteris ne butinybe o pramoga jei ji yra puiku, jei jos nera puiku. Nereiktu fiksuotis ties viena moterimi, ypach kol nei rastiskai nei zodiskai jai neisipareigojote. Pasaulis pilnas graziu protingu nuostabiu merginu. (iseikit i Vilniaus gatve sestadenio vakara). Bebejo jei prie vos sutiktos merginos koju isreiskit toki monologa ji begs nuo jusu kaip nuo paskutinio, zudiko manjako arba kris i jusu glebi, bet toji kuri kris bus taip pat emociskai silpna priklausanti nuo kitu asmenybe. Taigi ar to jums reikia. Trecia svarbiausia dalis supratimas kad siame pasaulyje viskas laikina. Kaip ir gyvenimas kaip ir meile kaip ir kiti zmones. Ateina laikas kai tesiog reikia judeti toliau. Ir sielotis del praeities nera jokio reikalo , radote senas foto prisiminkite nusisypsokite pagalvokite , kaip buvo smagu gera ir tuctuojau eikite uzsiimti naujais graziais gerais dalykais. Dar vertetu susipazinti su MGTOW filosofija, su femiznizmo pasisakymais. Tesiog kad nelikti eilini karta kvailio vietoje. :) sekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.