5 dalykai, kurių trokšta moterys
0 (0)

Moterų poreikiai intymiuose poros santykiuose kinta. Tačiau daugelis nori tikrai gana panašių dalykų. Jie nėra sudėtingi, tad daugelis vyrų juos be vargo gali įgyvendinti.

1. Daugiau romantikos. Ne visoms moterims romantika yra būtina, tačiau dažna tikrai mėgsta labiau mylėtis tokioje aplinkoje, kuri dvelkia erotika. O ją kuria smulkmenos. Tai yra ir žvakės, ir aistringa muzika, galbūt – prietema.

2. Vyro pasitikėjimas savimi. Ne visada didesnis lytinis organas garantuoja geresnius potyrius sekso metu, tačiau dažnai jis gali padėti vyrui labiau savimi pasitikėti, o pasitikėjimas yra vienas iš moterims patrauklių savybių. Šiuo metu sekso žaisliukų, kurie gerina erekciją, tikrai labai daug. Juos galite rasti šioje nuorodoje.

3. Masažas kaip preliudija. Ne ką mažiau svarbu yra gera preliudija. Daugeliui moterų patinka ne tik glamonės, tačiau taip pat ir masažas. Jį atlikti nėra sudėtinga, svarbiausia – geras aliejus. O masažo pavidalu gali būti pateiktas ir paprasčiausias kūno glostymas.

4. Pasitikėjimas vienas kitu. Tos moterys, kurios labiau pasitiki savo vyrais – dažniausiai džiaugiasi ir geresniu seksu. Pasitikėjimas apima daugelį dalykų, tačiau pirmiausia – norą sukurti tikrai jaukią atmosferą ir vyro parodymą, kad jis yra 100 procentų atsidavęs.

5. Atviri pokalbiai. Galiausiai, pasiekti didesnį malonumą abiem partneriams pavyks kalbantis. Tokiu atveju bus galima geriau pažinti kitą žmogų, sužinoti jo poreikius, tad taip pagerinti seksą.

Asociatyvi iliustracija: Cottonbro studio iliustracija iš pexels.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.