fbpx

Brandi asmenybė pagal Maslow
4.5 (6)

10 Responses

 1. Ieva parašė:

  Manyciau, kad tai labai slidus dalykas ir kiekvienas gali buti brandus savaip, priklauso nuo to ko tu gyvenime sieki. Harmonija su aplinka ir savimi galima surasti ne vienu budu.

 2. Lukas parašė:

  Gal kas nors galetu paaiskint, kas turima omeny sakant, kad brandi asmenybe nelaiko visu lygiais? Dekui.

  • Ivona parašė:

   Brandi asmenybė gali pripažinti, kad kitas gali už jį būti pvz. protingesnis. Mes nesame vienodi ir mūsų sąmoningumas nevienodas. Mes žmonės tai yra vienoda..

 3. Tomas parašė:

  Man tinka daugelis brandžios asmenybės bruožų,tačiau juos randu, taip sakant, žiūredamas per langą … esu 2grupės niekur nedirbantis invalidas – taigi mano statusas lyg ir nesuderinamas su pilnaverčiu gyvenimu, tuo labiau su brandžia asmenybe. Ir vis tik…žmogus su negalia gauna pašalpą. Ji įgalina fizine egzistenciją, bet ar ji neatima galimybės tapti brandžia asmenybe?
  Aš domiuosi meno terapijos veikla, tačiau kas ji yra ištikrūjų? Kas slypi po gražiais reabilitacijos, socialinės integracijos žodžiais, jei manasis nedarbingumo pažymėjimas yra išduotas be pratesimo – visiems laikams?

 4. Agnė parašė:

  Tomai, pilnavertis gyvenimas ir brandžios asmenybės bruožai nepriklauso nuo fizinės būklės, socialinės padėties, religijos, rasės ar nuo kokių kitų išorinių veiksnių. Viskas priklauso tik nuo jūsų. Jūs jau esate viskuo kuo norite būti tik jums gali būti nepalanki jus supanti aplinka, nepalankūs jus supantys žmonės ar jums nepalankios sąlygos. Šie veiksniai ir sulaiko jus nuo pilnaverčio gyvenimo. Vienintelis dalykas skiriantis jus nuo jūsų tikslų yra jūs pats. Jūs save sulaikote, suvaržote ir neleidžiate sau išskleisti sparnus ir pakilti. Tad linkiu jums kuo didžiausios sėkmės ir ryžto gyvenime.

  • Anonimas parašė:

   Visiški sutinku. Tomas save vertina kaip II grupės invalidą, ir tik po to kaip asmenybę. Argi subrenbusiai asmenybei įmanoma priskirti fizinę negalią? O kur tuomet dingsta antras punktas apie savęs priėmimą tokiu, koks esi? Čia aš įžvelgiu savęs netoleravimą.

 5. Tomui parašė:

  As suprantu jus, Tomai, esu toje pacioje padetyje. taigi, laiko apmastymams gan daug. Tai yra visuomenes spaudimas, tas darbas ir saves trapatinimas su darbu, karjera ir t.t. va sita nerima ismetus, pasidaro kur kas maloniau gyventi. atsiranda tiek dalyku, kuriu dar nezinai, dar nori ismokti, ar tiesiog pajusti malonuma: as gyvenu galbut neaptekes pinigais, gal\but karjera ne man, bet as turiu Laika. Visa savo Laika, kuri man dave Dievas, suteikdamas galimybe gyventi ir nevergauti. Dirbk pirk mirk aciudiev, mum negaliojanti taisykle. tai sociumo zaidimai.

 6. tomas parašė:

  Rimtas tekstas, tačiau… jau antrame sakinyje gramatikos klaidos. Liūdna

  „Žmonės, kurie gyvena pilnavertį gyvenimą, geriausiu būdų daro tai, ką jie sugeba daryti apibūdinami kaip sveiki, pilnaverčiai.”

 7. Tomui parašė:

  atsiprasau uz daug gramatiniu klaidu savo tekste, nenaudoju lietuviskos klaviaturos. visdelto,kaip paziuresi i ta „..sveiki, pilnaverciai.” tai apie sugebejima daryti tai ka moki, ka megsti ir nori, sveikas tas kuris tobuleja nepriklausomai nuo aplinkybiu. patariu paziureti si video, gal ikveps pozityvumo. zmogus be ranku ir be koju, ir gyvena, yra veiklus ir laimingas. daug musu igaliu tiesiog tingi ir daro maziau nei tas vyras be galuniu. http://www.youtube.com/watch?v=B-Uuq6bWXig

 8. Bullshit parašė:

  Psichologija ne tikslusis mokslas, čia galima prigalvoti subjektyvių koncepcijų paremtų ne faktais ar logika, o kažkieno nuomone. Kodėl brangi asmenybė turi būti mylinti žmones ir padėti jiems? Kodėl negali nuobodžiauti? Man labiau priimtinas brandžios asmenybės vertinimas pagal intelektą. Protingas žmogus neras priežasties mylėti žmonija, kuri tiek daug bologo padarė planetai, gamtai, gyvūnams. Ir protingas žmogus mato kokia lėkšta ir būka yra mūsų kultūra!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.