fbpx

Depresija plinta kaip virusas
0 (0)

6 Responses

 1. Specialistas parašė:

  Prasta reklama. Statistika nenuosekli ir nekonkreti. Nesuteikia jokios reikšmės informacijos apie realią situaciją. Simptomai netikslūs, daugiaprasmiai. Minima tik viena, standartinė priežastis, su neišbaigtu ribotu papildymu. Visas tekstas, nei techninė, nei situacinė, nei diagnostinė, informacija, kurį galimą galima visiems suprantamai sutrumpinti iki tiek: Antidepresentai nepadeda, psichikos negalavimai, besivystančiose šalyse ir toliau auga. Negalite džiaugtis gyvenimu – jums depresija. Patiriate didelį vartotojiškumą – jums užslėpta depresija. Priežastis – traumos, kurių galėjot net nepastebėti. Nesikankinkite, depresija naikina jūsų sveikatą, nepasikliaukite vaistais, kreipkitės į specialistą.
  Viskas. Chm, ties, gal žmonės ir kreiptųsi, jei specialistai būti rimtu, bet jo, mes rytų Europa, ko norėti.

 2. Elena parašė:

  Tikrai reklama. Pradžia užkabino, ėmiausi susidomėjusi skaityti. O po įžangos- kontaktai… Negražu. Nebent susimokėjo. Bet tada argi neturi būti bent mažomis raidelėmis parašyta REKLAMA… ?

 3. Pacientas parašė:

  Bet koks straipsnis, išskyrus nekrologą, yra reklama. Visi psichologų, odontologų, astrologų ir t.t. pasisakymai bet kur, TV, portaluose yra jų savireklama. Jie reklamuojasi, o mes renkamės, pas ką eiti. Kaip ir ką gerti, valgyti, ką skaityti ir kuo tikėti… Nematau tragedijos.

 4. Elena parašė:

  Tragedijos, Gerb. Pacientai, nėra. Aš ir pati esu paskaičiusi patarimų vienos specialistės, nuėjau pas ją, nusprendusi, kad jinai yra būtent ta, kuri man padės susitvarkyti su mano problema. Bet yra vienas bet. Kažkodėl vienus straipsnius paskaičius pyktis kyla dėl reklamos, o kitus – ne. O tas skirtumas yra vertės skaitytojui davimas. Jeigu specialistas rašo, kažką konkretaus duodamas skaitytojui, pvz. patarimą, įžvalgas ar pan., tada pyktis nekyla. Na, jei skaitytojas negali pasinaudoti patarimais, tai pykti gali tik ant savęs už sugaištą laiką. O va toks reklaminis rašinėlis yra apgaulingai įvilktas į rūbą, kuris atrodo, kad bus galingas turinio prasme, pamauna skaitytoją, kai pasirodo, kad ten tik tuščia. Va tada ir kyla pyktis, kodėl nepažymėta kaip reklama.

 5. Birute parašė:

  Gera, kad yra ir tokių paprastiems suprantamų straipsnių, ir darosi aišku iš kur atsiranda skausmas, kodėl skaudėjo vaikystėje, skauda dabar…

 6. parašė:

  Viskas atitinka:( tebelydi tie sunkūs prisiminimai. Nereikia kartais nei patėvių, tikras tėvas elgėsi kaip su nereikalingu daiktu, kurį galima mušti už bet ką. Vaistai kažkiek padeda, bet viduje vis tiek tuštuma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.