fbpx

Didi magija
0 (0)

didi-magijaElizabeth Gilbert „Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės“ (2016)
Išleido: Vaga
Vertimas: Agnė Puzauskaitė

Amerikiečių rašytojos Elizabeth Gilbert knygos – neišsemiamas skirtingo amžiaus ir skirtingus gyvenimo kelius pasirinkusių žmonių įkvėpimo šaltinis. Šįkart mylima autorė mosteli naują burtą – knygą „Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės“, kurioje dalijasi išmintimi ir savitu požiūriu į kūrybiškumą. Ji griauna itin gajus stereotipus apie neatsiejamą kūrybos ir kančios ryšį ir primena mums, koks lengvas ir vaiskus gali būti kūrybiškas gyvenimas.

Pasakodama savo asmeninės patirties ir bičiulių istorijas, autorė kursto puoselėti smalsumą, gyvenime veikti tai, kas teikia didžiausią džiaugsmą, ir stoti akistaton su savo baimėmis. Kad ir ko norėtume – parašyti knygą, kurti menus, įveikti sunkumus darbe, įgyvendinti ilgai atidėliojamą svajonę ar tiesiog kasdieną paversti ryškesne ir laimingesne – Didi magija įteiks jums bilietą „pirmyn“ į atradimų ir eksperimentų kelionę.

Elizabeth Gilbert – pasaulinio bestselerio „Valgyk, melskis, mylėk“ ir daugelio kitų kūrinių, apdovanotų literatūrinėmis premijomis (PEN / Hemingway award, National Book award) autorė. „Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės“ – ketvirtoji leidyklos VAGA išleista autorės knyga.

Klausimas: Kas yra kūrybiškumas?
Atsakymas: Ryšys tarp žmogaus ir įkvėpimo paslapčių.

*

Taip, kaip kiti tampa vienuoliais, jis tapo poetu: pasiaukojo kūrybai kaip meilės aktui, kaip viso gyvenimo įžadui ieškoti gėrio ir dvasingumo. Man atrodo, kad tai labai gera dingstis tapti poetu arba bet kuo, kas atliepia širdies balsą ir leidžia gyventi visavertį gyvenimą.

*

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.