Ieškau informacijos, kaip moterims sumažinti seksualinį geismą?
0 (0)

Man 41-eri, šiuo metu vykdomas santuokos skyrybų procesas. Jaučiu didžiulį sekso, intymumo trūkumą. Paskutinius 10 metų, kad ir gyvenant santuokoje, visai neturėjau seksualinių santykių, o iki tol – kokius 3-4 kartus per metus, tik pirmais santuokos metais mylėdavomės reguliariau ir dažniau. Iš karto paaiškinu, kad sekso nebuvo dėl vyro šaltumo. Noriu suprasti, ar mano psichologinė būsena yra normali esant tokioms gyvenimo aplinkybėms, ar turiu kokį nors sutrikimą.

Šie klausimai man kyla, nes turiu dėti didžiules psichologines ir dvasines pastangas, kad negalvočiau apie seksą – esu išsilavinusi, tikinti moteris, meldžiuosi, skaitau dvasinę literatūrą, turiu daug puikių draugų, stengiuosi su jais kuo daugiau leisti laiką, pradedu kurti savo verslą, ėmiau mokytis kalbų, dirbu fizinį darbą, bet vistiek vakarais, kai tik atsigulu, kad ir kiek būčiau pavargusi, tiesiog jaučiu stiprų norą mėgautis mintimis apie intymumą ir seksualinį artumą su vyru. Tiesiog turiu kontroliuoti savo mintis. Kartais, net pati nepajuntu, kaip pradedu ir masturbuotis. Jaučiuosi silpnavalė.

Ieškau informacijos, kaip moterims sumažinti seksualinį geismą, bet tik randu aibes straipsnių, kaip moterims padidinti geismą. Tiesą sakant, todėl ir pradėjau galvoti, kad gal esu labai nemoteriška, gal esu per daug vyriška, gal turiu per daug kokių vyriškų hormonų, nes net nesuprantu, kaip galima atstumti vyrą, kai jis tavęs geidžia (kalbu apie santuokinius ryšius). Pvz., net kai su sutuoktiniu neturėjau stipraus emocinio ryšio (jis buvo labai uždaras ir nejautrus mano emociniams poreikiams), nors jis net nebuvo fiziškai itin patrauklus, bet jam pakakdavo prie manęs tik prisiliesti, ir aš „ištirpdavau”. Tiesą sakant, jis žinojo, kad visada jam atsiduosiu, netgi, priešingai, ne kartą jis yra mane atstūmęs, kad yra pavargęs ar pan.

Taigi, mano esminis klausimas, kaip sumažinti seksualinį geismą, jei gyvenu viena? Antra, ar neturiu psichologinių, o gal ir hormoninių problemų, gal nesu pernelyg moteriška, jeigu seksui atsiduodavau visu 100 proc., sekso metu manęs niekada nekamuodavo jokios pašalinės mintys, kaip kad būdinga moterims (tokį įspūdį susidariau, skaitydama daugybę straipsnių ir žiūrėdama filmus), aš visiškai atsijungdavau nuo aplinkos, mane jaudina nuogo vyro kūnas, ypač – jo standus vyriškas organas (mano vyro, ne vyrų apskritai), ir kad man norėdavosi mylėtis kasdien, net ir po kelis kartus, ir dabar, svajodama apie idealius santykius, svajoju apie tokią galimybę, nors, aišku, tikriausiai poreikiai būtų ir kitokie, nes nuo seksualinio gyvenimo praėjo daug metų.

Tiesa, su svetimais nepažįstamais vyrais man nekyla noras mylėtis, nors ir atkreipiu dėmesį į patrauklų vyrą, būna, kad ir pagalvoju apie jį lovoje, bet tos mintys tik šmėkšteli galvoje. Santuokoje vyrui buvau ištikima ir apskritai nesu turėjusi vienos nakties nuotykių ir nesu į juos linkusi.

Kalbant apie fizinius mano duomenis, neturiu padidėjusio plaukuotumo, kas gal galėtų liudyti vyriškų hormonų perteklių, esu šviesaus gymio, stamboko kūno sudėjimo.

Kaip jau minėjau, nesu nuobodžiaujanti, ir apie seksą galvoju tikrai ne iš neturėjimo, ką veikti. Dėl savo nepatenkintų seksualinių poreikių bijau, kad galbūt pajutusi kito vyro dėmesį, galiu neatsilaikyti ir blaiviai nemąstyti, nes esu labai jausminga. Kita vertus, būdama viena, pradedu net verkti, kai pagalvoju apie tai, kad taip ir liksiu vieniša moteris iki gyvenimo galo. Nors iš kitos pusės, ir bijau naujų santykių, nes esu nusivylusi savo santuoka, iš kurios, aišku, galbūt kaip ir daugelis, tikėjausi labai daug. Gėda ir prisipažinti, bet žinodama savo temperamentą, naiviai maniau, kad mano vyras su manimi bus labai laimingas, nes aš jam niekada nepasakysiu „Ne”. Su apmaudu teko patirti, kad vis dėlto ne visiems vyrams taip jau ir reikalingas seksas.

Galbūt iškils klausimas, kad esu labai fiziškai nepatraukli, bet esu simpatiška, linksma, draugiška, bendraujanti, pastebiu vyrų žvilgsnius. Viena draugė, su kuria artimai pasišneku, net yra pasakiusi, kad tokia moteris, kaip aš – vyrų svajonė. Net vyras santuokos pradžioje nustebęs pasakė, kad, pasirodo, knygose apie moteris rašoma netiesa.Tačiau iš tiesų nebuvau gera žmona, netgi, sakyčiau, pasidariau nesugyvenama, nes jausdamasi nuolat negeidžiama buvau pasidariusi irzli, reikli, konfliktiška, vyrui net keldavau scenas dėl menkniekių. Esu skaičiusi, kad ilgas sekso trūkumas keičia asmenybę į neigiamą pusę, tad bijau, kad net ir turėdama reguliarius seksualinius santykius vistiek gal būčiau nesugyvenamo būdo. Nors dabar, jau kurį laiką gyvendama atskirai nuo vyro, matau, kad darausi vis ramesnė, nebe tokia impulsyvi, kantresnė ir su vaikais. Nes gyvenant tuose pačiuose namuose su vyru buvau nuolatinėje įtampoje, nes gyvenome atskiruose kambariuose ir mane labai skaudino ta situacija, kad formaliai esu ištekėjusi, o iš tiesų – kaip ir ne.
Esu ne vieną naktį praleidusi verkdama ir svarstydama – eiti pas vyrą, ar ne, nes beprotiškai norėdavau pasimylėti. Apskritai, net ir santuokinio gyvenimo pradžioje daugiausiai iniciatyvos rodydavau būtent aš, o ne vyras. Tiek ilgai nesiskyriau, nes man labai svarbūs santuokiniai įžadai, duoti bažnyčioje, ir vis tikėjausi, kad mūsų santykiai gali pasikeisti. Netgi numečiau 20 kg. Iš visų sulaukiau ir tebesulaukiu komplimentų, bet vyras, regis, mano pokyčių taip ir nepastebėjo.

Dar prieš nuspręsdama skirtis, išmėginau ir paskutinę strategiją. Apsirengusi gražiausius naktinius su šypsena atėjau pas vyrą į kambarį ir tiesiai šviesiai jam pasakiau: „Nebegaliu ištverti, kaip noriu mylėtis. Tau irgi būtų gerai nuimti įtampą”. Vyras stengėsi atlikti savo sutuoktinio pareigą (taip ir pajutau, kad būtent – stengėsi), bet jam nepavyko. Savo apmaudo, be abejo, neparodžiau. Netgi jam padėkojau, kad atsižvelgė į mano poreikius, bet širdyje pasijutau labai pažeminta. Jį palikau po pusantrų metų, bet ne tik dėl to, kad tarp mūsų nebuvo sekso. Mes tuos 10 metų ne tik nesimylėjome, mes net nekalbėjome, mes tiesiog nesusitikdavome, būdami tuose pačiuose namuose.

Tokia mūsų santuoka mane ypač skaudino todėl, kad darbe buvau labai vertinama, gerbiama. Jaunystėje apskritai sulaukdavau labai daug vaikinų dėmesio, todėl man buvo ypatingai skaudu, kad santuokoje, turėdama teisėtą vyrą, turėjau kovoti dėl jo dėmesio.
Išėjusi iš vyro, kaip minėjau, pasidariau ramesnė, bet išliko sekso poreikis. Ir ne tik paties sekso. Svajoju nuoga prisiglausti prie nuogo vyro kūno, glostyti jo plaukus, jaustis mylima ir geidžiama ir pati duoti meilę. Bet noriu vertinti save, savo gyvenimą ir savo ateitį realiai, blaiviai, sugebėti susitaikyti ir su galima tokia perspektyva, kad iš tiesų galiu likti vieniša. Noriu išmokti būti laiminga ir be vyro šalia, kad vyras nebūtų mano laimės sąlyga.

Ir dar vienas klausimas kyla, ar neturiu polinkio į ekshibionizmą, jei man patinka būti nuogai prieš vyrą. Turiu omeny, kai mes mylėdavomės, pajusdavau dar didesnį papildomą malonumą, jei nebūdavo aklinos tamsos ir vyras galėdavo matyti mane nuogą. Netgi norėdavau, kad jis į mane žiūrėtų. Ar tai normalu? Tomis akimirkomis aš jausdavausi graži, seksuali (net ir turėdama viršsvorio, net ir būdama nėščia – tai neturėdavo įtakos mano savijautai). Nors, tiesą sakant, vyras dažniausiai mėgdavo mylėtis užsimerkęs, bet aš tiesiog jo kartais paprašydavau, kad jis žiūrėtų į mane. O esu skaičiusi, kad, priešingai, moterys paprastai kuklinasi mylėtis šviesoje, o būtent vyrus jaudina nuogas moters kūnas.

Nebijau pripažinti savo ydų, netgi savo kokių psichologinių ar fiziologinių sutrikimų. Tiesiog noriu išspręsti savo seksualinio nepasitenkinimo problemą – etiškai ir morališkai. Nes, tiesą sakant, esu kartą kreipusis į psichologą ir psichoterapeutą, bet abu specialistai pasakė, kad man nereikalingas joks gydymas (bet tai buvo prieš 10 metų), o psichoterapeutas šaltai pasiūlė man susirasti meilužį. Toks pasiūlymas man nepriimtinas iš moralinės pusės. Noriu sužinoti, gal yra kitokių būdų numalšinti sekso troškimą. Aš jau pradėjau vengti žiūrėti romantinius filmus, netgi vengiu klausytis romantinės muzikos. Žodžiu, dedu pastangas, bet gal man jau reikalingas ir specialistas? Gal yra kokia nors sporto rūšis, kuri ypač padėtų to atsikratyti? Gal yra kokios žolelių arbatos ar pan.? Girdėjau, kad vienuolės geria kažkokias arbatas, bet draugė perspėjo, kad tos arbatos pakenkia sveikatai.

Iš anksto ačiū už išsamų atsakymą.

Lina (vardas pakeistas)

Komentuoja psichologas Dominykas Šimkus

Lina,
Dėkoju už išsamų ir atvirą laišką. Iš tiesų reikia nemažai drąsos kalbėti apie seksualumą bei su tuo susijusias problemas. Nors jūs pagrinde klausiate kaip galėtumėte sumažinti sekso poreikį, visgi ši problema gan kompleksiška ir reikalaujanti požiūrio iš skirtingų kampų, siekiant patenkinamo rezultato.

Bendrai seksualumas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, kurios nepilnavertis išpildymas neabejotinai kelia savitų problemų. Mylėjimasis gali tapti aukščiausia intymumo, priėmimo ir pagarbos išraiška santykiuose. Kaip ir šokyje, pilnaverčiam seksualiniam gyvenimui reikia labai daug atidos ir vienas kito jautimo. Visgi seksas gali ir karūnuoti intymumą, ir tapti jo nevykusiu pakaitalu.

Intymumo stygių dažnai keičiame intensyvumu. Nesant emociniam artumui, kyla iliuzija, jog tą galima kompensuoti fiziniu artumu. Taigi seksas gali tapti kaip puikus stogas jūsų pilnaverčiam santykiui, bet esant silpniems pamatams, yra pasmerktas žlugti. Labai sunku nagrinėti jūsų problemą nežinant detalių apie jūsų emocinį ryšį su vyru. Kokie jūsų santykiai? Ar jaučiate iš jo palaikymą? Ar pati jį palaikote? Ar pažįstate, gerbiate, rūpinatės vienas kitu kasdieniniame gyvenime. Visa tai yra labai svarbu užbaigiant dieną lovoje (arba ją pradedant 😊). Ką tik susipažinus, kūnas išskiria stiprias chemines medžiagas įtakojančias seksualinį potraukį ir gerą jausmą, kuris skatina žmones dažnai vienas su kitu būti, liestis, mylėtis ir pan. Visgi laikui bėgant mūsų kūno cheminė pagalba santykiams blėsta. Jei per tą laiką nesusikuria emocinis intymumas ir pakankamai atvira komunikacija tarp poros, seksualiniai santykiai neišvengiamai taip pat nukenčia. Panašu, jog emocinio ryšio jūsų šeimoje trūko. Kaip pati rašote „mes net nesusitikdavome, nors gyvenome tam pačiam name“. Manau šie jūsų žodžiai gali būti raktas ir į nesutampančių seksualinių poreikių paaiškinimą.

Iš jūsų laiško suprantu, jog aptariama problema turi stiprų poveikį jūsų savęs vertinimui ir priėmimui. Nebūti geidžiamai – iš tiesų skaudus atstūmimo išgyvenimas. Seksualumas yra labai svarbi mūsų dalis, todėl suprantu kaip jums nelengva tą pakelti, juolab, jog seksualinių santykių stokojate jau ilgą laiką. Visgi reikėtų turėti omenyje ir tai, jog dėl jūsų vyro abejingumo seksui gali būti atsakingi daugelis veiksnių, visai nesusijusių su jumis. Pavyzdžiui vyro potencijai, o taip pat ir seksualiniam potraukiui gali įtakos turėti širdies kraujagyslių ligos, diabetas, patirta seksualinė prievarta vaikystėje ar rigidiškas auklėjimas, įvairūs seksualinio gyvenimo „tabų“. Taip pat prie šių problemų gali prisidėti ir paprasčiausias nesusikalbėjimas, neišsakymas savo poreikių vienas kitam.

Neišsakytas nepasitenkinimas dažniausia įgauna kitas, užmaskuotas, netiesiogines formas. Tai gali būti irzlumas, konfliktų kėlimas dėl menkniekių, mažesnis dėmesingumas partneriui ir pan. Jūs tai įvardinate kaip charakterio pokyčius, tačiau tai labiau panašu į netiesioginę nepasitenkinimo išraiškos formą. Šiais atvejais vienintelis gelbstintis būdas yra kalbėjimasis, savų poreikių išsakymas ir partnerio išgirdimas. Seksualiniai santykiai gali netenkinti vien todėl, jog turite skirtingą įsivaizdavimą apie juos, jog laikote tam tikrą nuoskaudą, kas užkerta kelią intymumui ir pan. Pamirštas susitarimas gali sugadinti visą vakarą jei kylantys jausmai nėra išsakomi arba su jais kitaip nesusitvarkoma. Žmogui labai sunku pasinerti į artimą ryšį, būti atviram kai jo galvoje ir širdyje sukasi kiti reikalai.

Jūsų klausimas apie seksualinio potraukio sumažinimą šiek tiek glumina. Kaip ir pati sakėte, jog daugeliui vyrų tai tikriausiai privalumas, o ne trūkumas. Kaip manote, ar verta kovoti prieš savo kūną dėl vieno nesėkmingo santykio?

Be abejo suprantu, jog jis buvo jums svarbus ir ilgas, tačiau pagalvokite ir apie ateities perspektyvą. Ir jūsų pasitenkinime mylėtis nuogai ne visiškoje tamsoje nematau nieko nenormalaus. Tai gali išties jaudinti ir sukelti daugiau aistros. Jūsų žodžiuose gausu savęs plakimo už tai, kokia esate. Galbūt verčiau derėtų ne poreikius išstumti, o rasti optimalų būdą su jais būti. Psichologijoje retai kažką stengiamės panaikinti, užslopinti. Dažniau – suprasti, rasti išraiškos formą. Labai svarbu ką jums apskritai reiškia seksualumas? Ar jaučiatės moteriška būdama tarp vyrų? Ar gebate reikšti ir priimti seksualumą be sekso? Ar patiriate intymių akimirkų su partneriais be fizinio kontakto? Jei mūsų gyvenime kažkokios patirties elemento trūksta, jei save tam tikroje srityje ribojame, tai gali būti kompensuojama kitokia, labiau mums priimtina išraiška. Seksas gali tapti ir intymumo pakaitalu, ir raminamaisiais, ir šarvais prieš beprasmybės, tuštumos jausmą. Ir jūsų atveju, norint suvokti seksualines problemas, turėtume kalbėti apie visą jūsų gyvenimą, įvairių jo aspektų santykį. Deja, šito padaryti laiškais tikrai negalime.

Tikiuosi iš šių pamąstymų atrasit daugiau požiūrio taškų į savo problemą. Visgi esame labai sudėtingos būtybės ir dažnai lengvų atsakymų nėra. Ypač dėl to, jog kiekvienas žmogus save pažįsta nevienodai. Sunku dykumoj gyvenančiam žogui nupasakoti koks jausmas stovėti prie beribės jūros platybių, reikia jį ten nuvesti ir parodyti. Tačiau dažnai tas kelias yra ilgas ir labai individualus 😊
Sėkmės juo keliaujant, o jei vienai sunku, bet kada kreipkitės.

Dominykas Šimkus | psichologokonsultacijos.com
Iliustracija: pixabay.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

16 Responses

 1. Neringa parašė:

  Man atrodo, kad visa, ką jaučiate, yra visiškai normalūs fiziologiniai pojūčiai. Bet keisčiausia, kad jūsų santykiai su vyru buvo tokie šalti. Kažin ar jūsų vyras nebuvo jums neištikimas? Nes jeigu fiziškai suartėdavote taip retai, vadinasi jis galėjo to ieškoti kitur ar net buvo sukūręs rimtus santykius su kita. Sunku kažką pasakyti, nežinant daugiau informacijos, bet galbūt buvote per daug nuvertinta šalto ir nejausmingo vyro, kuris iš jūsų atėmė galimybę džiaugtis santuoka, todėl pradėjote savo troškimus vertinti kaip kažką ne normos ribose.

 2. x parašė:

  jūs esate normali moteris,tik visi žmonės ir vyrai,ir moterys turi skirtingą įgimtą temperamentą ir yra žmonių,kuriems sekso reikia labai dažnai,o kitiems labai retai arba gali be jo gyventi,bet pas vyrus dažniausiai didesnis potraukis negu pas moteris,bet būna ir atvirkščiai,dar priklauso nuo traukos atitinkamam parneriui,arba traukia seksualiai,arba ne ir laimingiausios tos poros kai abiejų seksualinis potraukis panašus,o jei vienam reikia dažnai,o kitam retai tada jau įvyksta konfliktai arba prievarta kito atžvilgiu,o jūsų atveju viskas normalu ką aprašėte,tik keistas nenoras vyro suartėti,tai gali būti dėl jo įgimto temperamento,arba jis su jumis nenori sekso,dar yra galimybė,kad masturbuojasi,bet faktas vienas,kad jūsų poreikiai seksui labai skirtingi ir kiek supratau emocinis ryšys taip pat silpnas,aišku galima būtų patarti susirasti parnerį kuriam sekso reikia taip pat dažnai kaip ir jums,bet kaip supratau tam proieštarauja jūsų religiniai įsitikinimai,o tai kas įgimta nenumalšinsi jokiais vaistais,tiesiog įvyko gyvenime klaida,kad susituokėte du skirtingi žmonės,o seksualumas ir šaltumas dažniausiai įgimti ir nieko čia nepakeisi,juk būna moteų kurios gyvena su vyrais,bet seksas joms kančia ir nemaloni pareiga,dar pridursiu jeigu jau jūs ant skyrybų slenksčio ir vakarais taip norite sekso,kad net ateina noras masturbuotis,tai tikrai nieko blogo susirasti sau tinkamą panašių poreikių vyrą,o ne kovoti prieš savo prigimtį,pridursiu-jūs normali,tik ši santuoka galbūt įvyko per klaidą.

 3. Andrius parašė:

  sveiki. Joga pades tikrai(8iu pakopu). Pratyahara (Juslių ir jutimų valdymas; Dėmesio sutelkimas, aistru kontrole!
  Sakoma Zmogus geria vyna o poto vynas geria zmogu.
  As pats siuo metu kovoju su persivalgymu….))) tai tik viena is aistru.
  Problemyte gali buti praeityje. Atstumet koki fainuoli ar kokia skaudi patirtis ir susiformavo pasamonej klaidingas elgesio modelis ar klaidinga nuomone apie vyro ir moters santykius.
  Arba santykiuose su tevais(abejoju)
  Idealus variantas kai adekvatus psichologas iveda jus i transo busena ir pasamone pati jums pasako jusu klaidingo elgesio ar mastymo modeli. Taip daro Olegas Gadeckis arba Valerijus Sinelnikovas. Kas Lietuvoje gaila bet nezinau. Galit pati pabandyti, pasinerkit i meditacija, apsispreskit koks kuno pojutis reiskia taip o koks ne, ir pabendraukit paklausinekit. Atkasit tikrai.
  Arba Jogos pagalba subalansujat-garmonizuojat energetika ir problemos kaip nebuta.
  Gali buti kad perdaug demesio skiriat dvasinems praktikoms! Tuo tarpu samone ir fizinis kunas liko apleisti. Toks disbalansas irgi neigiamai atsilieps svaikatai.
  O psichologas parekomendaves meiluzi tikras nevykelis ir neveksla.

  Sekmes tobulejant

  • Andrius parašė:

   Tiesa Dominykas maladec gerai sako sntykiose su vyru kogero problema ir bus. Jeigum sutuoktiniu santykiai labai vartotojiski tai lauk bedos. Turetumem daryti vienas kita laimingu, stengtis kuo daugiau duoti. Ka spinduliuji i pasauli ta ir gauni atgal tik pasididina simpteriopai. (jis buvo labai uždaras ir nejautrus mano emociniams poreikiams)
   Klausimas skambetu taip: koks mano elgesys ar mintys sukele yokia vyro reakcija. Patikekit problema jusu viduj, apie tai byloja nesusivaldymas….

 4. Skorpionas parašė:

  O aš ieškau informacijos, kaip vyrams sumažinti seksualinį geismą, ir ką patartumėte daryti, manau būtų įdomu pasikalbėti, nes tikrai yra apie ką, bet tik ne čia :-)

  • As parašė:

   Susitikti su tokia pačia dideli geismą turinčią moterimi :)

  • Tommy Vercetti parašė:

   Nu na :D :D :D

   Paimk, ir padėk tą geismą į spintelę , ar tai stalčių kokį ir laikyk, vienerius metus, dvejus, dešimtmetė ar cielus du.

   Nu žmogau :D Prajuokinai, nu negaliu. Ką daryt ką daryt, NUSIMAUT KELNES IR PAVARYT.

 5. Tomas parašė:

  Esu buvęs vienuolis, tai nuo artumo ir sekso trūkumo tiesiog stogas važiuodavo, panašiai kaip jums. Nereikia čia jokių filosofijų, jos bereikšmės šioje vietoje, o ir arbatų nuo to nėra.
  Tad manau jums tiesiog reikia gerai pasimylėti iki sotumo (su geru, standžiu ir skaniu vyrišku kotu). Meilužis čia sumaišytų daug kortų, tad siūlau tiesiog nestabdyti vyrų ir gal koks atsiras.
  Sotumas ateis palengva, kol apsipratau vos ne metai praėjo. Visgi čia vienintelis vaistas man buvo. To ir linkiu, esate labai sveika ir gera moteris, o tavo seksualumas yra visiskai okey.
  Kadangi buvau religinis labai stipriai, tai galiu pasakyti, kad Dievas yra humoristas daug labiau nei religijos piešia, tad ir į tai žiūrėti siūlau lengviau. Trumpai sakant.
  Tad sėkmės susirandant standų ir skanų :)

  • Tomas parašė:

   Truputi pasitaisau, del \”Meilužis čia sumaišytų daug kortų, tad siūlau tiesiog nestabdyti vyrų ir gal koks atsiras.\” – norėjau pasakyti, kad nestabdyti patinkančių vyro ir susirasti ne meilužį, nes meilužiai tai dešimteriopas skausmas.
   Bėję, labai sveikintinas noras, kad vyras jus matytų nuogą – labai nuostabus noras :)

 6. Rita parašė:

  Aktualu! Nors man dar 25-eri, jau nuo 22 jaučiuosi ir gyvenu panašiai, net ir aktyvumo, verslo dalis. piką, kai mintys rauna stogą 24/7 praėjau, o galiausiai padėtis santykiuose šiek tiek pagerėjo. Skirtumas tas, kad su vaikinu (jau vėl) sutariam, turim bendro, erekcijos problemų nėra.
  T.p. svetimauti ne man, tad po pusmečio neišpildytos aistros priėmiau tai kaip sunkią naštą, kurią nešuosi kartu. Tuomet dar pradėjau nuoširdžiai užjausti vyrus, nes juk dažnas tą patiria – tik gal lengviau susidoroja.
  Ačiū autorei už savistabą ir kad kelia šią temą. Nors apie tai nekalbama, rodosi, ne viena susiduria su tokiomis bėdomis. Moterys gali būti net labai seksualios. O dėl savęs nustebau, nes juk visur akcentuojama, jog moterims poreikis didėja su metais. Arba tai ne visai tiesa, arba baisu, kas bus vėliau… :D

 7. Klausimas parašė:

  Na ir giliai kapstot.. Nepagalvojot, kad jūsų vyras tiesiog homoseksualus? :)

 8. Jurgita parašė:

  Esate pati normaliausia moteris ir džiaukitės-esate seksualiai labai sveika. Kuo greičiau linkiu išsiskirti, nes jūs tiesiog nesutapote nuo apt pradžių, kad ir kokios priesaikos jums svarbios. Svarbiausia yra ištikimybė savo poreikiams ir vertybėms, o iki šiol jūs būtent save išdavinėjot. Praeis laikas po skyrybų, pasveiksit dvasiškai, persidėlios natūraliai prioritetai, įsitikinimai, vertybės stos į vietas. Ir atsiras tas, su kuriuo bus gera.
  išgyvenau pati labai labai panašų laikotarpį, amžius mūsų vienodas, situacija vos ne identiška, tik aš paleidau vyrą prieš pora metų ir kolkas naujo nėra, bet vienatvės pojūtis nebekamuoja, esu laiminga kasdienybėje, savo veikloje, o seksualinis alkis patenkinamas įvairiai, masturbacija nėra nuodėmė, mėgaukitės kiek tik norite, tai sveikiau nei slopinti, nustumti to poreikio neverta tai tikrai. Ir vieniša neliksit, viskam ateina laikas. Pirmiausia jūs turit išmokti priimti save tokią kokia esate-sveika, normali, be ydų, tada ir vyrą pritrauksite savo tokiu švytėjimu, kuris norės jus mylėti, jūsų geis ir trokš kurti gyvenimą su jumis.

 9. Rūta parašė:

  Jurgita ir autore, ir aš pritariu Jums.. Ir mąstau panašiai ir Situacija mano panaši kaip autorės ir norai tie patys:) Tik dar nesirižau skyrybų žingsniui, nes vertybes tos pacios.. Pasirodo yra moterų, kurios kenčia nuo intymumo trūkumo ir šeimoje.

  Autore, norėčiau su Jumis pabendrauti, būtų įdomu pasidalinti mintimis bei patirtimis, galbūt tai padėtų atrasti teisingus sprendimus.

 10. Miau parašė:

  As tokia pati.man 26 m.isties tas geismas trukdo gyventi ir skatina seksualiniu rysiu/partneriu atsiradima, ko istiesu su kaikuriais geriau butu nieko neivyke.is patirties galiu pasakyti, kad vyrams maziau reikia/nera tokie pajegus,lyginant su moters poreikiais.Ir cia yra problema.

 11. Tommy Vercetti parašė:

  Žodžiu, pamiršk apie viska ką galvoji apie save. Išsilavinusi?? Dirbi??? Verslas??? Meldiesi??? Ir t.t…..

  Nagi…………………………………………………………………………

  O Dažnai būni namuose nuoga??? Tarkim, numetei ten 20 kilogramu. Na ir ką, o ta savo „Lieknąjį kūną, NUOGĄ, vyrui demonstruoji??? Tarkim, Nori masturbuotis, Tai valio, Drožk tą klitorių kol atšips. Tiesiai priešais vyro veidą. Koks skirtumas, gal susigundys ir ateis su stačiu ir papis???

  Tavo tas ” jaučiuosi silpnavalė, nes nesusivaldau nesimasturbavus ” ………..

  Nu tai masturbuokis, jetus, Jauti susijaudinima? Valio, padrošk, ir fsio. Įtampa nurims. Kelis kart per diena, profilaktiškai. Tai tavo kūnas ir tavo troškimai. Nori sekso???? TAI PO VELNIU, SUSITELK GYVENIME TIES SEKSU, O NE KAŽKOKIA KARJERA AR TEN DVASINĖM NESAMONĖM …

  Jau amžius, o elgiesi kaip mažyte mergyte. Nu subręsk pagaliau :D :D :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.