fbpx

Jau nebežinau ar tai meilė
0 (0)

4 Responses

 1. Anonimas parašė:

  Labai gaila tos merginos, ji labai gera kitiems… tik turi prisiminti, kad ji yra taip pat svarbi, kaip ir kiti, ji daug kur geresnė ir nuoširdesnė. Linkiu nebijoti garsiai sakyti, ką jauti ir netgi pasitraukti nuo žmonių, kurie nevertina ir ekgiasi negerai.

  • Egidijus parašė:

   Labai pritarciau jog turi atsiriboti nuo tokiu zmoniu, nes su jais kaip su inkaru stovi vietoje ir lieki dar iskaudinta…

 2. Anelė parašė:

  Mergina turi suprast kad turi tai išgyvent savyje, su psichologu ir būti uždara su kitais o atsiverti tik sau tada kiti žiūrės į ją su pagarba. Nerodyti kitiems savo tikrų jausmų. Juos išsilieti kitur.

 3. Greta parašė:

  Viskas mieloji su tavimi gerai. Patarciau paskaityti knyga „moterys kurios myli per stipriai” dabar autoriaus nepamenu. Ten rasi daugybe tsakymu butinai tokia susirask ir neabejok savim tau tik 20 metu.
  Su laiku kai atsiribosi t.y. gyvensi atskirai nuo mociutes ir zmoniu kurie neigiami tuo lengviau atsigausi. Dabar telieka islaukt. O su mama tavo vietoj pasikalbeciau. Mum rasai, kad tau mama pasikeite, bet ar ta sakei jai paciai? Tu neprivalai atsiprasineti uz tai, kokia esi. Linkiu buti stipriai ir surasti tikra meile, kuri tave gerbs ir myles taip, kaip esi nusipelnius. Viena zinok, jei neismoksi pati saves myleti, kiti taves irgi nemyles. Turi rupeti sau. Paskaityk ta knyga ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.