Kaip atskirti meilę nuo sadomazochistinės priklausomybės?
0 (0)

6 Responses

 1. Roberta parašė:

  Sveiki. Skaitau ir rieda ašaros, tokia pažįstama situacija. Prie žmogaus buvau prisirišusi 6 metus. Beveik kasdien verkdavau dėl jo išsakytų skaudžių žodžių, priekaištų, prikaišiojimų ir nuolatinio nepasitikėjimo. Mylėjau stipriai, bet visa tai per daug slėgė ir žeidė, kol galiausiai priėmiau sprendimą. Praėjo beveik metai, vis dar skauda, bet įsitikinau, jog laikas gydo. Supratau, jog reikia mylėti bei saugoti ne tik kitą, bet ir pačią save. Meilė negali būti vien tik skausmas ir baimė, tai kažkas šviesesnio. Linkiu tos šviesos ir Jums.

  • Siaip parašė:

   Roberta, labai tiksliai pasakyta, myleti reikia atsargiai ir samoningai saugant save ir kita zmogu. Taciau ta supranti tik tuomet, kai pasoki makabriska soki, isgyveni ir isjauti visa palete jausmu kurie apvercia tavo mastyma ir subrandina pati, padeda suvokti savaji „AS”. Beveik po keturiu metu tokio sokio aiskiai galiu pasakyti meile turi buti sauganti, globojanti, besirupinanti, dziuginanti, padedanti abiems mylintiems.

  • Rūta parašė:

   Sveika,mano istorija panaši,tik aš taip ilgai nesikankinau-apie pustrečių metų,ir tai galvoju,kad per ilgai leidau save taip žeminti.Tik laikas dar kol kas negydo,praėjo jau daugiau nei metai…Dar vis beprotiškai skauda…

 2. KS parašė:

  Tai yra elementari narcisistinio tipo asmenybės elgsena. Kas gero iš to, tai nebent kad atskleidžia autorės priklausomo tipo asmenybės sutrikimą ir parodo kelią gyjimui. Mano atveju 9 metus išgyvenus su kaip manau narcisistinio tipo sutrikimą turinčiu asmeniu privertė suvokti jog mano vadinama meilė buvo didžiaja dalimi ne kas kita kaip ilgesys kuri dar vaikystėje supainiojau su meilės jausmu. Taip pat radau daug ribinės asmenybės sutrikimo bruožų pas save ir t.t. Esmė tame, jog santykiai atskleidžia labai daug apie mus jei nepuolame kaltinti visų aplinkui ir leidžia išsigydyti senas neteisingas programas. Kitu atveju tokie santykiai persekioti visa gyvenimą nes patys tokius partnerius pasirenkame ir santykius kuriame. Linkiu kuo greiciau nutraukt šį makabrišką šokį ir pasinerti savęs tobulejimo keliu nes viskas tik nuo to ir prasideda

 3. Marija parašė:

  Tarsi mano istorija. Isgyvenau lygiai taip pat. Tie santykiai mane suzlugde tiek emociskai, tiek fiziskai. As saves tiesiog nekenciau, nebesirupinau isvaizda, tiesiog degradavau viduje. Keliata metu taip kankinausi, palaipsniui toldama nuo jo. Kai viskas nutruko, dar keliato metu reikejo reabilituoti kuna ir siela. Su isvaizda pasiseke lengviau, esu vel as, isvaizdi moteris, sulaukiu daug demesio. Bet vat su siela ne labai, prisiminus ta laika tiesiog nupurto is bjaurumo. Viskas butu gerai, bet dabar bijau, beprotiskai bijau vel tai isgyventi. Bijau nebuti mylima, kaltinama, negerbiama. Ir ta baime tokia stipri, kad pati savo noru renkuosi vienatve. Jeigu atsiranda zmogus salia, as blaskausi, nebepasitikiu, ilgiuosi, bijau.. O taip norisi to stabilumo ir harmonijos savo sieloje ir santykiuose. Vieno tik gailiuosi, kad leidau tam zmogui taip ilgai mane zlugdyti, reikejo jau po pirmo skandalo parodyti duris. Neatideliot to, kas buvo ir taip neisvengiama. .

  • Rokas parašė:

   turbut tereikia tinkamo zmogaus, kuris savo veiksmais leistu Tau patiketi, kad santykiai gali buti kitokie…juk tam du zmones ir buna kartu:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.