fbpx

Kaip elgtis su savo vyro mama?
0 (0)

4 Responses

 1. vdas parašė:

  Kažin, ar paguos, bet niekada neįtiksite kaip sutvarkysite namus. Neįtiks nė 10-ies nusamdytų tarnaičių kambarinių darbas. Jau vien todėl, kad tvarkote, o ne puošiate. Ir gėlių neranda vazoje.. Nors ne apie tai. Tie namai – uošvio nuopelnas, uošvio pasiekimas, tam tikras šeimos „aukso amžiaus” paminklas. Jo niekur neminite, todėl peršasi mintis, jog jo nebėra. Pasistenkite suprasti, kad visos užgaidos, rėkimas, prašymas padėti susitvarkyti ir nepasitenkinimas yra smarkiai kenčiančio ir netektį išgyvenančio žmogaus. Anyta prisiėmė ant savo pečių itin didelę naštą – atsakomybę kentėti už visus, kad jos vaikams (jūsų vyrui, jo broliams, seseriai) visai gausiai šeimai netektų gedėti. Tai labai kilnus poelgis, pasistenkite įžvelgti ir suprasti. Tik nenumatyta, jog ir pačiai, kad ir kokio tvirtumo būtų charakteris, ima trūkti mylimo žmogaus artumo. Matomai skausmas yra toks aitrus, deginantis ir akinantis, kad nebejaučiama ir nebepastebima, jog tai ėmė trikdyti tuo, nuo ko stengiamasi apsaugoti. Apsaugoti ir apsisaugoti nuo tiesos, nuo permainos ir tikrovės. Iš paskos praradimo pasiveja ir kaltės jausmas, ir liūdesys, ilgesys, kad namus tvarko jūsų vyras (sūnus), o ne šeimos tėvas, ir kalba, aiškina kažkas kažką, lyg ir girdi, bet žodžiai skamba ne iš mylimo žmogaus lūpų.
  Jei spėjimas teisingas – turite viską ir visas galimybes, kaip padėti kenčiančiam artimam skaudų praradimą išgyvenančiam žmogui, o sykiu ir visiems kitiems. NEpiktnaudžiaukite žinojimu ir supratimu konfliktinėse situacijose – neteksite visko, o mažais žingsneliais prieikite prie to. Išsiaiškinkite kuris dešimtmetis šeimai buvo minėtas „aukso amžius” (4 aukštų namas!) – tai šeimos stiprybė, savotiškas altorius į kurį patekti reikia užsitarnauti pasitikėjimą. Kaip uždirbta, kokie sprendimai, kokios charakterio savybės suformavo šeimos gerovę? Kartokite (vyrui, prie svečių-svečiams anytai girdint), kad jūsų vyras panašus į uošvį nuotraukose, jei teko pažinti – charakteriu, kad mėgsta panašiai tuos pačius dalykus, kaip ir tėvas, kad broliai turi panašumų, kad jie turi didelių tikslų ir siekių kaip ir jų tėvas ir t.t. Atgaivinkite prisiminimus. Vartykite albumus, apsilankykite palėpėje – seni daiktai moka daug papasakoti. Palengva, neperspauskite, nes ir taip gali kilti didelės emocijų audros, priešinimąsis . PArodykite iniciatyvą sutvarkyti kapus, paklausinėkite kas kur palaidoti; dabar vasara – laistykite gėles keletą kartų per savaitę. Tai tiesiog dėmesys tam, kas bandoma išstumti ir paslėpti po menkavertėmis emocijomis. Stenkitės užjausti kiekvieną kartą, kai pakelia balsą. Pakeltas tonas – lakmuso popierėlis, indikatorius, kad skauda -čia-, kad čia turi būti kitaip, kad skaudi tikrovė ne tokia, be artimo žmogaus šalia, kad artimas darytų pagal save ir gerai.. Ir sprendimai, kaip elgtis ateis savaime – tiesiog stebėkite ir geru žodžiu minėkite.

  Ištvermės, kantrybės ir stiprybės!

 2. Ausra parašė:

  Vdas. Juokinga, bet kol tėvukas buvo gyvas viskas buvo dar blogiau nei dabar, po jo mirties mūsų santykiai šiek tiek sušvelnėjo, todėl nemanau, kad viskas dėl to…

 3. vdas parašė:

  Užjaučiu dėl tėvuko ir gerai suprantu jūsų ironiją, bet nuo pat pradžių kapstome giliau nei 2-3 metai. Sunku pažiūrėti į žmogų iš gerosios pusės, kai šis ištisai stengiasi įgelti, įkąsti, įžeisti, įskaudinti. Taip. Bet gera žinia, kad jūs trokštate permainų, o tai jau geras ženklas. Gi būna ir taip, kai žmonės pyksta, atsiriboja, kenčia, o keisti nieko nenori. Tuo tarpu jūs norite pasikeitimų, naujo požiūrio senai problemai. ir pasistenkite dėl šviesaus atminimo. O uošvė jug ne visada buvo tokia. Kažkada įvyko lūžis, turbūt kokiais 1993-95m., kai šeima buvo aukščiausiame pakilimo taške: pinigai, namai, įtaka, pažįstamų ratas ir pan., kaip sakau-aukso amžius–pastebite, kaip iš aukšto lygio inteligentiškai sveikinasi, tarsi pabrėžia kilmę. Tiesiog viduje tebegyvena tame pakilimo laike. O tada fiksuokite laipsnišką ritimąsi. Tai, kad pastaraisiais 2 metais santykiai pagerėjo, nekeičia problemos esmės, nes praradimo keliama kančia senesnė nei du dešimtmečiai. Čia net pasikeitusi ekonominė-politinė santvarka (laisva Lietuva) ir negebėjimas prisitaikyti gali būti kalta, kas žino!

  O sprendimą ir taip žinote, nes jūs – gera, mylinti, pareiginga ir rūpestinga. Gal tik nežinote kaip prieiti. Bet anądien atsitiktinai pamačiau šį video http://youtu.be/BsLG9NkJCrs?t=3m54s ir išsyk pagalvojau apie jus. Specialiai atsukau nuo reikalingos vietos. Aušra, būtinai pasižiūrėkite!

 4. victoria parašė:

  Noriu padėkoti labai Saibaba už tai, ką jis padarė man jis atnešė laimę atgal į mano gyvenimą. Mano draugas paliko mane ir sakė man yra daugiau man buvo nusiaubta, kaip aš myliu jį tiek daug, aš nusprendžiau kreiptis į burtininko ir sutikau draugą, kuris man pasakė apie puikią gydytoją ir aš nusprendžiau su juo susisiekti, ir jis man pasakė, per tris dienas mano draugas vadins mane ir elgetauti man jį priimti maniau, kad jis juokauja per tris dienas viskas įvyko, kaip jis sakė, kad aš esu labai laimingas dabar. Taip pat galite susisiekti su juo templesaibaba@yahoo.com visų jūsų problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.