fbpx

Kaip tapti savo gyvenimo šeimininke?
0 (0)


Iliustracija: Matthew Henry / Unsplash

Savo gyvenimo Šeimininkė nesiskundžia gyvenimu – ji jį gyvena. Džiaugiasi savo ir kitų žmonių sėkme, didele ir maža. Problemas sprendžia, o ne dejuoja. Ji nešoka pagal kitų užsakytą muziką ir nereikalauja, kad kiti šoktų pagal jos. Ji rūpinasi kitais, taip pat priima pagalbą iš kitų, tačiau visur jaučia ribas. Supranta, kas pasaulis jai nieko neskolingas ir ji neskolinga niekam.

1. Atsimerk – nustok pudruoti realybę. Pasaulis yra visoks. Tai nėra pasaka, kurioje karaliauja vienragiai ir fėjos, o gėris visada nugali. Pasaulyje gyvena visokių žmonių, net tik gerų, švelnių būtybių, linkinčių tau gera. Bet mes nenorime matyti negražaus, netobulo pasaulio, mes dapiešiame, daklijuojame, sufantazuojame tai, ko nėra, bet mes labai norėtume, kad būtų. Mes nenorime matyti, kad vyras, kurį myliu yra alkoholikas, kad mama, kuri mane kontroliuoja yra ne miela, gero linkinti moteris, o manipuliuojanti žmogysta, kad vaikas, kuris blogai mokosi yra negabus, o ne mokytojai kalti ir t.t. Mes taip norime gyventi gražiai, kad net patys patikime savo nusipieštu pasaulio vaizdu.

Mano nuomone, vizualines technikos, kurios siūlo, norint gyventi turtingai, pirmiausia tai įsivaizduoti su smulkmenomis ir skirti tokių vaizdinių kūrimui daug laiko, nes tokiu būdu mes savo energija skiriame ne realybei, ne tikriems pokyčiams, o savęs mulkinimui. Kai užsidedame miglą ant akių ir atsisakome matyti realybę, mes tarsi atsisakome galimybės tą realybę keisti. Jei augini rožes ir koncentruojas tik į jų žiedų grožį, bet nematai jas graužiančių amarų, po kurio laiko nebegalėsi grožėtis ir pačiomis gėlėmis.

2. Susidraugauk su savo tamsiąja puse. Moteris nėra ir neturi būti tik miela, švelni, taiki būtybė, skleidžianti vien grožį, meilę ir gėrį. Jei jau esi didelė, turi žinoti, kad reikia ne tik kurti, bet tenka ir griauti, kad negali būti tik gera, tenka būti ir blogai, norint apginti save, pasiekti savo tikslų. Norint užauginti rožes, reikia pastebėti ir naikinti parazitus. Gyvenime irgi pasitaiko parazitų. Kai pastebėsi juo savo gyvenime, neleisk jiems ten būti. Tu nereikia tavęs negerbiančio vyro ar vadovės, kuri tave žemina. Pamatyk ir susidraugauk su savimi bloga. Tu turi teise tokia būti.

3. Leisk sau daryti klaidas. Daryk jas specialiai. Nėra tobulų sprendimų, tobulų pasirinkimų ar tobulo gyvenimo. Netobulas gyvenimas realybėje yra šimtą kartų geriau už fantastišką gyvenimą tik tavo galvoje. Tik gali niekada to nepatirti, jei vis lauksi tinkamos progos, geriausio laiko, palankiausių aplinkybių. Klaida parodo, kad reikia daugiau praktikuotis toje srityje, kurioje suklydai. Tik tiek. Tai nerodo, kad esi nepakankamai protinga, nepakankamai graži, nepakankamai sėkminga. Tai tik praktikos trūkumas. Vadinasi reikia padaryti daugiau klaidų.

Psichologė-psichoterapeutė Gintarė Jurkevičienė

Dagiau apie tai kalbėsime seminare Kaune liepos 11 dieną: „Tapk savo gyvenimo Šeimininke“

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

You may also like...

3 Responses

 1. Tekstas parašė:

  Ačiū už įžvalgas.
  Tik redaktorė turėtų rašybos klaidas ištaisyti. Pvz., priešdėlio da- lietuvių kalboje nėra.

 2. Edita parašė:

  Net nebeskaičiau iki galo. Rašybos klaidos…

 3. M parašė:

  Gramatika…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.