Kampanija WAVE Step up! Stabdykime smurtą prieš moteris!
1 (1)

Asociacija Vilniaus Moterų namai, Europinio tinklo WAVE (Women Against Violence Europe/Moterys prieš smurtą Europoje) įgalioti atstovai Lietuvoje, kartu su kitomis keturiasdešimt penkių  Europos šalių moterų organizacijomis tęsia kampaniją WAVE Step up! Stabdykime smurtą prieš moteris! #Ratifikuokime Stambulo konvenciją!

Dar viena kampanijai skirta gatvės akcija  vyks 2017 m. spalio 25 d. 11.30 – 14 val., Nepriklausomybės aikštėje priešais LR Seimą.

ET  konvencija dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo (Stambulo konvencija) tai progresyviausias šio laikmečio dokumentas, aiškiai įvardijantis valstybės įsipareigojimus bei tolimesnius žingsnius, kuriuos būtina žengti, siekiant užtikrinti smurto artimoje aplinkoje prevenciją, tinkamą aukų apsaugą, baudžiamąjį persekiojimą ir bausmės neišvengiamumą  smurtautojams.

Būtent šiuo metu yra priimami svarbiausi sprendimai dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo – šis klausimas spalio 25 d. bus sprendžiamas Vyriausybėje, o artimiausiu laiku, tikėtina, pasieks ir  Seimą.

Kviečiame visus demokratiją remiančius piliečius ir spaudos atstovus jungtis ir formuoti bendrą pilietinės valios raiškos lauką,  reikalaujant Stambulo konvencijos ratifikavimo. Būkime kartu visi, kas sutinka, kad už uždarų šeimos durų  nei moterų, nei vaikų mušti negalima!

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 1]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.