fbpx

Labai trokštu studijuoti ir tapti psichologu
5 (6)

8 Responses

 1. Snieguolė parašė:

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti kurį VU ar LEU universitetą rekomenduotumėte pasirinkti studijuoti pscihologiją?

  Labai ačiū,
  Snieguolė

 2. Sadgirl parašė:

  Laba diena. Man yra 15 metų. Žinau kad psichologo profesija yra gan sunki. Mokykloje esu patyrusi patyčias. Žinoma manau kad visi kažkada esame jas patyrę. Svajoju apie psichologės profesiją. Man ši profesija atrodo labai artima. Nes pagalba žmonėms yra mano hobis. Mokykloje yra daug mokinių, kurie neturi neivieno draugo, neturi kam išsikalbėti ir paprašyti patarimų sunkiomis akimirkomis. Tad jei matau kad žmogus vienišas, prieinu prie jo, pasisveikinu, ir paklausiu ar viskas gerai. Labai nemėgstu kai žmonės save iškelia aukščiau už kitus, ir mano kad tuos kurie neturi pinigų, ar negražiai rengiasi galima palikti nuošaly.
  Taigi norėjau paklausti. Kokių dalykų reiktų norint stoti į psichologiją? Ar apsimokėtų ? Ar yra lietuvoje šios profesijos laisvų vietų? Ir kokių savybių reikia norint tapti psichologu?
  Ačiū.

 3. tomas parašė:

  kaip gali kitas zmogus spresti kaip jam elgtis.

 4. Edita parašė:

  Laba diena, noriu paklausti, ar yra Kaune psichologijos studijos neakivaizdžiai? Dėkui už atsakymą.

 5. Renalda parašė:

  Laba diena. Esu 10 -tosios klasės mokinė. Vis dar nesu apsisprendusi kuo aš save matau ateityje. Mane visą laiką žavėjo mokytojo specialybę,bet šiuo metu svarstau apie psichologės specialybę.Domėjausi,jog studijos trunka gan ilgą laiką. Galbūt yra žinančių kokius egzaminus 12 klasėje reikia laikyti,norit stoti į universitetą su psichologija.
  Taip pat norėčiau galbūt yra žmonių jau studijuojančių šią profeseija,norėčiau daugiau sužinoti apie studijas ir dėstomus dalykus. Galbūt yra studijuojančiu Klaipėdos universitete. Kokios nuomonės apie šį universitetą.

  Labai ačiū už atsakymus.

  • Karolina parašė:

   Studijuoju psichologiją, tačiau VDU, ne Klaipėdos universitete. Galiu pasakyti, jog norint įstoti į psichologijos studijas, reikalingas matematikos, lietuvių, biologijos bei dar vienas egzaminas, bet kurio dalyko, nesutampantis su kitais dalykais (bet toks, kurio einamaisiais metais yra organizuojamas brandos egzaminas).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.