MANDALŲ PIEŠIMAS
0 (0)

Džiaugiuosi galėdama Jums pristatyti savo kūrybinį-terapinį patyriminį projektą  –  MANDALŲ kūrimo dirbtuves “MANDALAMANIJA” VILNIUJE.

Tai koncentruotas ir pozityviems pokyčiams įkvepiantis  kūrybinio lavinimo ir saviieškos 8 užsiėmimų ciklas, skirtas įvairialypei ir įdomiai pažinčiai su mandalų meno terapija, su įvairiomis dailės saviraiškos formomis, o taip pat gilesniam savęs pažinimui bei harmoningos vidinės būsenos kūrimui.

Mandalų dirbtuvėse MANDALAMANIJA dalyvauti verta, nes:

 • Kiekvieno užsiėmimo metu naudodami vis kitokias menines technikas, kursime įvairias mūsų vidinį pasaulį atspindinčias mandalas,
 • Asmeninėje praktikoje išbandysime mūsų vidų harmonizuojančias šios meno terapijos galias,
 • Susipažinsime su įvairiomis dailės technikomis ir priemonėmis (pieštukais, akvarele, grafika, tapyba akrilu ant drobės, koliažas ir kt.), spalvų ir simbolių reikšmėmis, mokysimės skaityti savo darbus ir t.t.
 • Koncentruotos kompleksinės dirbtuvių žinios leis savarankiškai dirbti namuose, kuriant nuostabias mandalas sau, dovanoms ar net pardavimui
 • Dirbtuvės vyks savaitgaliais, kad galimybę prisijungti turėtų ne tik vilniečiai.
 • Jaukiai ir šiltai bendrausime su bendraminčiais prie arbatos puodelio jaukioje grupėje. Kaip rodo praktika – mano kūrybiniuose užsiėmimuose dalyviai dažnai susidraugauja taip artimai, kad perkelia draugystę į kasdienį gyvenimą.

LAIKAS IR DATOS:

Artimiausios dirbtuvės Vilniuje vyks nuo vasario 17d. šeštadieniais arba sekmadieniais nuo 12 iki 16 val. Grupė jau formuojama. Skubėkite prisijungti, kol yra vietų. 🙂

 • 1 dalis – vasario 17 d.,
 • 2 dalis –  vasario 24 d.
 • 3 dalis –  kovo 2 d.,
 • 4 dalis –  kovo 17 d.
 • 5 dalis – kovo 23 d.,
 • 6 dalis – kovo 31 d.
 • 7 dalis – balandžio 6 d.,
 • 8 dalis – balandžio 14 d.

 

RENGINIŲ VIETA: Vilniuje dirbtuvės vyks jaukiame, patogioje vietoje įsikūrusiame Kūrybinių dirbtuvių centre „Laiptai“. Tikslų adresą atsiųsiu užsiregistravusiems.

RENGINIUS VEDA dailininkė, dailės terapijos praktikė, Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija Veršininė.

PROGRAMA (seminarų trukmė – po 4 val.)

 • 1 dalis – Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas. Asmeninės mandalos piešimas.
 • 2 dalis – Spalvų reikšmė, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Akvarelinė laboratorija. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 3 dalis – Simboliai ir sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės modelio kūrimas. Akvarelinių mandalų piešimas.
 • 4 dalis – Grafinės mandalos – šešėlinė pusė. Ornamentikos ir ritmo kūrimo taisyklės. Grafinės mandalos piešimas ant juodo fono.
 • 5 dalis – Grafinės mandalos II. Torus modelio kūrimas. Šešėliavimo ir tūrio kūrimas ant balto lapo.
 • 6 dalis – Taškinės mandalos. Pažintis su technika. Taškinės mandalos tapymas akrilu ant drobės.
 • 7 dalis – Mandala ant drobės. Tapybinių spontaniškų efektų išgavimas su akrilu ant drobės. Mandalos tapyba ant drobės.
 • 8 dalis – Koliažinė mandala. Aš – kaip mandala. Koliažinės asmeninės mandalos kūrimas. Bendrų įspūdžių aptarimas, diplomų įteikimas.
 • Esant poreikiui ir daugumos grupės dalyvių pageidavimui – pabaigę šį kursą galėsime jį praturtinti papildomomis mano autorinėmis mandalų kūrimo temomis.

KAINA: 8 dalių dirbtuvių kaina – 200 EUR.  Registracijos aktyvavimui būtinas 100 eur avansas.

KITOS SĄLYGOS: Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip išsamus palaipsniui dėstomas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra. Išklausę visas 8 dirbtuvių daliis, gaus 32 val. Mandalamanijos dirbtuvių pažymėjimus.

Piešimo priemonės ir medžiagos į kainą įskaičiuotos. Jokie specialūs piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu.

REGISTRACIJA: Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl dirbtuvių, rašykite ar skambinkite numeriu 860804554 (Aurelija).

VIS DAR NEGALIT APSISPRĘSTI, AR VERTA? 🙂

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI: Kūrybinių užsiėmimų ir mokytojų šiuo metu rinkoje nemažai. Kaip pasirinkti įkvepiantį mokytoją, kuris jus uždegtų, padėtų atskleisti potencialą ir patikėti savo galiomis? Ar užtenka peržiūrėti jo darbus, baigtus kursus ar sertifikatus? Manau, kad tikslingiausia visuomet yra pasiklausyti, ką apie mokytoją ir jo mokymo stilių kalba jo mokiniai bei įvertinti jo mokinių darbus. 🙂

Taigi, su dideliu džiaugsmu dalinuosi brangiausiu savo turtu – savo kūrybinio klubo mokinių atsiliepimais. Lai apie mane, kaip mokytoją, papasakoja žmonės, su kuriais jau ne vienerius metus atrandame kūrybinį džiaugsmą, potencialą ir naujus kelius į laimę bei harmoniją. Atsiliepimų kalba autentiška.

SAULĖ:

Durys. Už jų spalvos ir linijos trykšta fontanais, liejasi vaivorykštėmis, vilnija ornamentų juostomis. Aš taip noriu į ten, pro šias duris, kur kūryba ir laisvė, kur veda ir paklaidina jausmai, kur kalba širdis, kur pieštukų ir dažų kvapas, bet bijau ir nemoku… Man reikia patikimo žmogaus, kad eitų kartu, kad būtų šalia, kai praversiu nežinomybės duris, kai leisiuos į nuostabų nuotilonos mandalaykį, kai žengsiu pirmus negrabius žingsnius kūrybos link. Man reikia kito žmogaus, išdrįsusio tai padaryti ir tame gyvenančio. Man reikia kūrybos angelo išvedančio iš asmeninių įsitikinimų kalėjimo ir aš sutinku Ją, Aureliją, kuri dosniai dalinasi savo patirtimi ir metodais. Jos kūryba – tai savęs dovanojimas, dalinimasis savo kūrybinės energijos gelmėmis. Retas žmogus darbais ir mokymu sugeba skleisti savo mokiniams tiek pasitikėjimo dvasios. Jos gebėjimas įžvelgti ir parodyti grožį, jos nuoširdus žavėjimasis kitų gabumais – užburiantys. Kūryba – tai bendravimo būdas, meilės ir priėmimo išraiška. Aurelija savo iškalba, atidumu ir subtilia pajauta padeda kiekvienam norinčiam atidaryti širdį į kūrybą. Šalia jos spalvomis prabyla mokinių vidiniai pasauliai, o ji grožėdamasi kartoja: jūs ne bet kas, jūs – kūrėjai. Kiekvienam linkiu sutikti tokio dosnumo mokytoją ir dėkoju dangui už Ją, už atidarytas duris

DALIA:

Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu – Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda.

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyje „Atsiliepimai“.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

2 Responses

 1. Anonimas parašė:

  Labai graži Tavo nuotrauka, Aurelija. Ir nuostabios mandalos:)))))

 2. aida parašė:

  jei jau dirbti šioje srityje, tai išspausti visas sultis iš saves, brol, o ne daryti servetėles….bet ,lengvam pasismaginimui,žinoma, galima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.