fbpx

Mane kankina kaltės jausmas
0 (0)

4 Responses

 1. Elena parašė:

  Teisingai padarei, kad išsiskyrėt. Patikėk, negali padaryti nieko pats, kai turi reikalų su patologiniu pavyduoliu. Tai yra gilios to žmogaus vidinės problemos, kurias gali spręsti tik jis pats, jei suvokia, kad turi problemą, ir jei nori spręsti. O spręsti turi užsinorėti pats, suvokęs, kad sugadino sau brangius santykius. Dažniausiai toks suvokimas ateina tik kai žmogus skausmingai išsiskiria ne vieną kartą. Tik tada, ir tai ne visiems, gimsta mintis, kad gal problema manyje, o ne tame kitame žmoguje. Žinok, jei būtum likęs, ir tas žmogus nespręstų savo problemų, vistiek anksčiau ar vėlia patolognis pavydas būtų tave įskaudinęs tiek, kad turėtumėt skirtis vistiek. Tai yra didelė to žmogaus problema, kuri suėda artimus santykius. Nepaisant to, kad buvo kitų tiesiog puikių akimirkų. Stiprybės tau. Mąstyk, kad išsiskirdamas padarei geriausia, ką galėjai tam žmogui – davei galimybę susimąstyti ir galbūt suvokti savo problemą. Galbūt tai prives tą žmogų prie gijimo ieškojimo, ir taip būsi prisidėjęs prie to, kad tau svarbus žmogus eis keliu, kuris daro jį laimingesnį. Galbūt tai buvo vienintelis kelias, dievo duotas, o ne bendras jūsų duotas kelias.

 2. Irmina parašė:

  Perskaičiusi šitą laišką mane ištiko šokas, kad Rimvydas rašo taip, lyg šnekėtų apie mano situaciją. Buvau pavydi, bet nepavydėjau netinkamai. Po dviejų metų draugystės sužinojau, kad jis visus vienerius metus turėjo kitą ir bendravo su kita.Nemanau,kad kaltinti reikėtų ir ją, jei nuolat buvo apgaudinėjama. Kažkur padarei klaidą ir davei nepasitikėjimo. Aš pasitikėjau per daug, bet vistiek išdavė ir melavo…Kiekvienoje situacijoje būna ABU KALTI. Nebūna vieno nekalto, bet įdėjus pastangų galima viską pataisyti santykiuose. Savo mylimą žmogų tiesiog palikau,nors ir kaip skaudėjo ir skauda. Jis bando atnaujinti santykius, bet žinau iš to niekad nebus nieko gero, nes yra nepasitikėjimas, kuris būtinas tarp dviejų žmonių.

 3. Asta parašė:

  Uz tai reikia kreiptis i psichologus, santykiu kosultantus patekus i aklaviete- santykiaine toks paprastas dalykas…nevisada pavyksta issikapstyt vieniems…Skaitykit, domekites santykiais…mokykites visa gyvenima…ir gal susiraskit mergina ir dar karta pabandykit? Sekmes!

 4. Lina parašė:

  Rimvydai, patariu, nes pati tokia buvau – nekaltink savęs dėl nieko. Tai beprasmis jausmas. Jei jautiesi kaltas tuo metu, kai vystosi situacija-atsiprašyk, pasakyk, kaip jautiesi. Jei tai praėjo – nekaltink savęs, nes to nepakeisi, ir tai galioja bet kokiai situacijai. Aš kaltindavau save dėl visko: nesiseka darbas – galvojau, kad prastai dirbu, nieko nesugebu; nesiseka mokslai – galvojau, kad esu nieko verta. Tėvai nepatenkinti – kaltinu save, laikau save bloga dukra. Rezultatas – depresija, kritęs pasitikėjimas savimi ir nemiga. Kam to reikia? Spjauk į tuos, kurie nevertina tavęs tokio, koks esi. Gyveni tik kartą, ir jei per tą trumpą laikotarpį dar krausi ant savęs tokią naštą, tikrai nespėsi tuo gyvenimu pasidžiaugti. Jei žmogus tavimi nepasitiki – jis tikrai ne tas, tad nusišypsok, dar sutiksi tokią merginą, kuri neleis tau taip savęs žlugdyti. Pabandyk bent vieną savaitę „neimti nieko į galvą”. Tikrai palengvės :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.