Myliu merginą apie 6 metus, bet jausmas vienpusis
0 (0)

velnio_nuotaka

„Velnio nuotaka“ (1973)

Klausimas:

Šį kartą trumpai ir aiškiai. Myliu vieną merginą jau apie 6 metus. Ji tai žino.
Bet, jausmas vienpusis. Kaip ją pamiršti? (Tikiuosi sulaukti žmogiško atsakymo)
Jaunimo linijos savanoriai galbūt ir atsakė profesionaliai, bet sausai, kažkokia psichologine kalba, kuri turėtų padėti..
Galbūt nesulauksiu „atsakymo” su kitais žodžiais įvardinto klausimo…

Atsakymas:

Laba diena,
iš jūsų laiško suprantu, jog ieškote atsakymų sau, kaip pamiršti merginą, kurią mylite, bet niekaip nerandate sau atsakymų. Kreipėtės į jaunimo liniją, kur gavote psichologine kalba pateiktą gal ir profesionalų atsakymą, tačiau jis jums nieko nepadėjo susidėlioti sau ir vėl likote su savo neatsakytu klausimu. Kreipdamasis čia jūs taip pat išreiškiate netikėjimą, jog gausite tinkamą atsakymą.

Kokio atsakymo tikitės? Kas yra žmogiškas atsakymas? Ką norėtumėte išgirsti? Ko ieškote, ar nuraminimo, ar paskatinimo veikti, ar dar kažko? Norite, kad kitas atspėtų jūsų lūkestį, tačiau pats labai skūpiai jį išreiškiate, bei pateikiate ypač mažai informacijos apie save.

Galbūt taip yra dėl to, jog iš tiesų netikite, jog pagalba, dėl kurios kreipiatės, jums gali padėti.

Štai čia ir norėtųsi dėti akcentą – jei neturite tikėjimo tuo, jog galite paleisti merginą, galite gyventi be jos, galite būti su kitais žmonėmis laimingas – visas procesas neabejotinai stringa.

Klausiate – kaip ją pamiršti, tačiau tame klausime negirdžiu jūsų noro kažką keisti, kažką dėliotis savyje kitaip pačiam.

Joks specialisto atsakymas jūsų nepatenkins, jei tikėsitės, jog jis išspręs jūsų perdėtą prisirišimą savaime. Deja, jūs esate vienintelis, kuris galite tai padaryti. Ir padaryti tai galite tik pats sąmoningai dirbdamas ta linkme – tyčia nebūdamas šalia mylimos merginos, tyčia užsiimdamas su ja nesusijusia mėgstama veikla, tyčia susipažindamas su kitomis moterimis, tyčia ieškodamas kitų jus tenkinančių užsiėmimų ar santykių. Ar esate tai daręs?

Jei taip ir tai nepadėjo – tikriausiai darėte tai nenuoširdžiai. Pamėginkite tai daryti su pilnu atsidavimu tai veiklai, tam santykiui, tam įvykiui, kuriuos išgyvenate dabar. Pamėginkite gyventi sau ir savo gyvenimą, juo džiaugtis ir mėgautis, tokiu būdu ir jus nemylinčios merginos reikšmė turėtų po truputį nusilpti, bei atsirasti vietos kitam, harmoningam abipusiam ryšiui.

Psichologė Giedrė Gutautė – Klimienė
seimospsichologas.org

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

3 Responses

  1. Ag parašė:

    O galbut ji issigando pokyciu, galbut nepasakei tiesiai sviesiai- myliu tave? As taip pat vis galvoju apie nuostabu vaikina, kuris man sukelia prisiminimus dar ir dabar, prabegus apie sesiems metams. Ar tikrai jis mane mylejo pakankamai, ar buvo verta keisti ka turejau.

  2. ats parašė:

    Patarčiau apsispręsti pačiam – jei tikrai nori ją pamiršti, tuomet, kaip rašo atsakymo į tavo klausimą autorius straipsnyje, imkis pokyčių savyje, savo veikloje, mintyse, rutinoje. Jausmas juk tavo, tad ir darbas bus tavo. Sėkmės.

  3. Irena parašė:

    Kvaila ta jūsų mergina, jei neįvertina tokio atsidavimo… Tiesiog apsispręskite palikti ją. Tvirtai apsispręskite, jei ji nevertina jūsų. Ir kai apsispręsite, tikrai bus lengviau pamiršti. Be to aš, pažindama moteris ir pati būdama moteris, beveik garantuoju, kad kai jūs į ją nekreipsite dėmesio, ji iš karto sureaguos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.