fbpx

Nebegalėjau susitvarkyti su sąžine labai norėjau jam pasakyt ką padariau, bet neišdrįsau, todėl pasirinkau išvažiuoti ir išsiskirti
0 (0)

3 Responses

 1. hm parašė:

  Pasakyk jam tiesa. Bus rami sazine, jis supras kas is tikro nutiko. Ir galesit toliau gyventi atskirai

 2. Istorijos autorei parašė:

  Labas Zaneta,

  nezinau ar perskiatysi si komentara, bet galbut galetum man parasyti i emaila, ka visgi nusprendei, kai pasielgei, o gal vis dar nezinai?

  Pas mane is principo buvo tokia pati situacija ir pasilegiau taip pat… isiskyriau..
  Labai noreciau su tavim apie tai padiskutuoti.

 3. Sandra parašė:

  Mano asmenine nuomone – geriau „nepulti” atgal į tą pačią balą. Jei graužia sąžinė dėl to, ką padarei ir jam nepasakei – tada gali pasakyti, bet tai nereiškia, kad jis grįš pas tave. Tą turėk omenyje. Visgi praėjo jau laiko ir abu turite antras puses.
  Tu jo nepaleidi, todėl ir nepamiršti jo. Žinoma, gali būti, kad tu galvoji, kaip viskas būtų pasisukę, jei jam būtum pasakiusi. Tačiau žingsnis jau padarytas ir galbūt tavyje tėra kaltės jausmas, kurį nori kompensuoti? Aš nežinau Jūsų istorijos, tačiau mano nuomonė, nepulk atgal, o tiesiog paleisk viską, nes grįžimas atgal – „tarsi nuo vilko ant meškos” gali nupulti. Neardyk senų žaizdų, o leisk toliau joms gyti.
  Jei Jūs abu būtumėte laisvi ir vis negalite vienas kito pamiršti – tai galbūt tada sakyčiau kitaip, bet dabar…
  „Jei man buvęs ateitų ir pasakytų rimtą priežastį kodėl mes prieš porą metų išskyrėme ir turėčiau antrą pusę – tikrai negrįžčiau atgal jam į glėbį”.
  Tad mano patarimas, geriausia jei tave griaužia sąžinė ir nori su juo palaikyti iš naujo tik draugiškus santykius – gali jam papasakoti tiesą, paleisti jį kaip vaikiną ir gyventi toliau. Žinoma, nepamiršk ir tai, kad sužinojęs tiesą – galimybė, kad jis iš vis nebenorės net į tave žiūrėti.

  Tačiau jei tokia situacija būtų man,tai aš to nepasakočiau. Juk tu jį išdavei, bet nevedžiojai už nosies. Tai labai orus poelgis. Gyvenk toliau ir jam nebėra prasmės to žinoti, jis gyvena kitą gyvenimą. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.