fbpx

Nemoku mylėti
0 (0)

3 Responses

 1. Andrius parašė:

  Laba. Butu faina susirast zmones kurie realizavo save, kurie moka bendrauti seimoj, moka patarti, moka palaikyti reikiamu momentu. Daugiau praleisti laiko su tokia seima. Poto paspinduliuoti ta geruma namuose ir jie irgi prades keistis. Padekokit tevams ir kadangi suprantat kad ju kvalifikacija per maza akleti tokia nuostabia asmenybe tai ir nelaukit is ju kazkokiu supergalimybiu.
  Susiraskit kokia veikla idomia, kuri dziugins jusu sirdi. Gal ir kokiu vaikuciu sirdis pradziugins. Pasavanoriaukit gal. O gal pasiuvinekit. Dvasiniu praktiku isbandykit. Joga.

 2. Kernius parašė:

  Laba,

  esi pirmame sunkiame laikotarpyje, kuris atėjo neperspėjęs ir nepaklausęs. Taip visada ateina pavasaris – viskas verda, kunkuliuoja, sprogsta.

  Tau reikia pažinti save. Rasti savo ribas. Rasti, kaip savo kūną priversti elgtis taip kaip tau reikia.

  Tu supranti, kad tau reikia sportuoti, bet neprisiverti. Tu supranti, kad reikia keisti mitybą, bet neprisiverti. Surask, kas tave paskatintų taip elgtis. Tai darbas su savimi ir niekas už tave to nepadarys.

  Kas mane užvedė? Aš sportavau visiškai vienas, kai niekas to nematė. Arba labai anksti ryte, arba vėlai vakare. O užvedė rezultatas, niekas nesuprato kodėl, o buvau stipresnis už kitus. Vienas pasiektas rezultatas skatino siekti kitų rezultatų.

  Tau reikia išsikrauti. Išsikrauti plati sąvoka.

  Fiziškai – būtinai. Geriausiai, kur daug visokio judėjimo – aerobika. Gal tave paskatintų išpirktas abonentas? Tiesiog pareiga eiti į treniruotes nustatytu laiku?

  Bet čia buvo tik pumpurėliai.

  Tave veikia lytinė branda ir moteriškas kūnas ima reikalauti savo.

  Kas vyksta, kai reikia lytinio pasitenkinimo? Tai ką rašei – norisi visus plaukus nusirauti, verkti, rėkti, ir visus nudėti.

  Ko moters kūnui reikia?
  Tai vyro kūnui reikia seksualinio pasitenkinimo kelis kartus per savaitę, moters kūnui pagrindas išlieti savo jausmus, išsikalbėti, išsipasakoti.

  Kažkiek padėtų meno būreliai – dailė, muzika, poezija, drama.

  Teisingiausiai būtų išsikalbėti su mama ar tėčiu. Bet nedaug kas turi tokius tėvus.

  Vaikščiot pas psichologą? Net ir turint daug pinigų, tikriausiai neičiau. Žmogumi turi pasitikėti, jausti su juo kažkokį ryšį, jo supratimą ir tai turėtų būti ne dėl pinigų, atlyginimo.

  Gal išsipasakot draugei? Dažnai draugės tavo paslaptis išnešioja, išsišaipo, blogiau, jei paskui dar ima šantažuoti – arba daryk ką noriu, arba išpasakosiu tavo paslaptis.

  Turėsi daug kartų nudegti, kol surasi žmogų, kuriam galėsi išsilieti, išsipasakoti. Jei pavyks, būsi laiminga visą gyvenimą.

  Taigi išbandyk visus būrelius, kokie tau tik pasirodys patrauklūs ar prieinami, lankyk, sportuok, keliauk. Ieškok kitų ir savęs.

  • To Kernius parašė:

   Ne tik vyrams reikia seksualinio pasitenkinimo, moterims taip pat jo reikia ir abi pasitenkinusias puses tai veikia teigiamai. ;)
   Ir ne, kai to norisi, tai nėra noras ‘visus nudėti’, nepainiokime to. Visus nudėti norisi, kai slegia didelis liūdesys, o seksualinio pasitenkinimo troškimas skatina bendravimą su priešinga lytimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.