fbpx

Nenoriu tapti kikenančia iš nesąmonių „merga“, bet nenorėčiau ir likti vieniša
0 (0)

7 Responses

 1. mentos parašė:

  Labas. As irgi turejau panasiu bedu, suprantu kaip gali buti sunku. Jeigu reikes patarimo ar siaip noresi pasikalbeti, tai atsiliepk, galim virtualiai susirasyti. Dziaukis, kad nesi tokia kaip visi :) tai yra gerai!

 2. Miglė parašė:

  Liucija, būti „kitokia” nėra blogai. Ko nors darymas „nes visi taip daro” dar nereiškia, kad tie „visi” daro gerai. Kai aš panašaus amžiaus bandžiau ‘pritapti’, tai manęs mama paklausė: „Jei „visi” šoks nuo tilto, tai ir tu šoksi?” Tada dar sužinojau posakį „Ir žydas iš kompanijos pasikorė”. Jis tarsi klausia, o kiek tu pasirįžus paaukoti? Pasakysiu tai atvirai: kad ir kiek paaukotum – prarasi daugiau nei atrasi, nes prarasi dalį savasties (to, kokia pati esi). Geriau būk „kitokia” ar „balta varna”, bet būk vienintelė tokia Lietuvoje ar visame pasaulyje.
  Stenkis pažinti save, vėliau pabandyk įveikti savo silpnybes, blogąsias savybes.

  • Anonimas parašė:

   Migle, aš ir neketinu taip visai pritapti prie visų, ir prarasti savastį, niekada nesistengiu elgtis kaip visi:) Bet turbūt tiesa, kad bandydama prisitaikyt prie visų prarasčiau daugiau nei atrasčiau. Slidokas reikalas:) Ačiū už patarimus, stengsiuos:)

 3. Kristina parašė:

  Sveika Liucija, norėjau pridurti tai, kad būti kitokia tai nereiškia pasaulio pabaigą. Na taip bandyti pritapti tai yra labai sunku. Pati bandžiau pritapti, susibendrauti su klasiokais/klasiokėm, nes maniau jei pritapsiu prie jų bus daug lengviau gyventi, bet galiu pasakyti tik tiek, kad ne velnio lengviau, bandymas prisitaikyti tai absurdiškas dalykas. Jei tavęs nepriima tokia kokia tu esi tai labai nervina. Nors jei tave ir priimtų į tą mergaičių „ratą” tu neturėtum apie ką su jomis kalbėtis, nes jos tikriausiai kalbėtų kuo rytoj rengtis,apie vaikinus ir visokias kitokias nesąmones. Aš pati klasei esu nepritapelę, bendrauju tik su viena kita klasioke/klasioku. Nors man iš tikrųjų tai kažkodėl truputėlį patinka,nes aš žinau, kad aš esu išskirtinė ir, kad niekas mano klasėje neturi tokių pomėgių kaip aš. O, kad tave domina kitoki dalykai negu jas, tai yra normalu ir žinok vieną dalyką, kad toki žmonės kaip tu Liucija puošia pasaulį. :)))

  • Liucija parašė:

   Kristina, iš tikrųjų niekad ir nepagalvojau, kad patekus į tokį merginų ,,ratą’ tiesiog neturėsiu ką su jomis veikti:) Labai ačiū, tau, tai atrodo paprasta, bet neatėjusi man į galvą ir tikrai gera mintis:)

 4. Rusnė parašė:

  Visų pirma norėčiau sukritikuoti psichologę. Atsakymas toks, lyg nebūtų įsigilinta į patį laišką. Pradedant smulkmenomis (mergina klauso sunkųjį metalą, o ne roką) ir baigiant tuo, kad užsikabinta tik už amžiaus ir surašytos tam tarpsniui būdingos problemos. Psichologė rašo, kad laiško autorė tėra bręstanti asmenybė, dar neatradusi savęs, kai laiško autorė aiškiai pasakoja daug galvojanti, analizuojant save, bei kitus žmones, kai aiškiai matomi gan stiprias susiformavusias vertybes. Nemanau, kad tai yra „išaugama fazė“.

  O dabar laiško autorei. Tu esi šaunuolė. Turi savo supratimą apie pasaulį, savo vertybes, pomėgius. Manau, kad ne be reikalo savimi didžiuojiesi. Yra lengva pasiduoti ir keliauti kartu su visais, ta pačia upe. O tu sugebi tam nepasiduoti – brendi prieš srovę. Natūralu, kad bendrakeleivių mažai… O taip norisi susirasti bendramintį/-ę . Tad reikia ieškoti su padidinimo stiklu. Aš esu prasimokius keturis metus su ta pačia grupe ir tik pabaigoje susivokia (suradau), kad turiu toje grupėje bendramintę. Dažnai žmones, kurie turi nepopuliarų požiūrį/hobį/idėjas linkę pernelyg nesireikšti („vis tiek niekam neįdomu“). Ir kartasi nesusimąstome, kad kitas žmogus yra kažkuo panašus į mane (galbūt tik „slepiasi po populiaria kauke“ – nes taip lengviau gyventi). O tokius žmones surasti nėra paprasta. Nesiūlau klausytis popso, krizenti, ar rūkyti. Siūlau nesmerkti, toleruoti. Kaip tu turi teisę elgtis, taip, kaip atrodo teisinga, taip ir kiti turi tokią teisę. Norint lengviau susibendrauti, kartais reikia lanksčiau elgtis. T.y. galbūt atsiras žmogus, su kuriu kartą – du pakrizenus iš visiškos nesąmonės (tarsi pralaužus ledus) bus galima ir pafilosofuoti rimtesnėmis temomis.

  Pripažinsiu, būti „balta varna“ sunku. Bet verta. Ir nesvarbu tau 13 ar 30 metų.

  • Liucija parašė:

   Rusne, ačiū ir tau už gerą mintį:) Net nesusimąsčiau, kad gali būti ir daugiau žmonių, kurie irgi yra truputį kitokie, bet bando tai nuslėpti:)Ačiū:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.