Pamilk save
0 (0)

Ruošiame vakarienę šeimai, skubame vaikui paduoti drabužėlius, skambiname sergančiai močiutei ir skubame paguosti draugę nepasisekusioje draugystėje – o ką gero šiandien padarėme dėl savęs? Dažniausiai pats brangiausias žmogus – AŠ lieka prioritetinio sąrašo apačioje.

pamilk-save

Kviečiu į meilės sau atradimo vakarą, kurio metu, praktinių užduočių pagalba mokinsimės labiau save pamilti, įsiklausant ir išgirstant – ko iš tiesų nori mūsų vidus. Kaip lekiančioje dienoje rasti laiko sau? Kaip, be kaltės jausmo, jį prasmingai praleisti? Dažnai gyvename įspausti į tam tikrus visuomenės rėmus, kurie mums nustato lūkesčius ir mes imame juos pildyti, kartais net nesusimąstant, ar iš tikrųjų to norime. Tokiu būdu prarandame dalį savęs. Tik mylėdamos, puoselėdamos ir gerbdamos save galime meile dalytis. Kokia tu bebūtum – aukšta, žema, apkūni ar per daug liesa, nei viena nėra tobula, tačiau mes kiekviena esame unikalios ir vertos visa kas geriausia.

moters-mokykla„Mylėti save man reiškia – būti pagarbiame santykyje su pačia savimi, priimti save tokią, kokia esu ir neuždaryti tos meilės savyje, o dovanoti ją kitiems. Štai kaip suprantu meilę, nors meilę, turbūt, reikia ne suprasti, o jausti. Manau, mūsų pačių elgesys su savimi yra puikus pavyzdys to, kaip kiti turėtų su mumis elgtis ir kaip elgiasi“ – vakaro lektorė Svetlana.

Susitikime: kovo 14 d., 18 – 20 val., kavinėje Tavo erdvė, Šeimyniškių g. 26, Vilnius.

Būtina išankstinė registracija: info@motersmokykla.lt, nurodant vardą, pavardę ir telefono numerį.

Pamilk save ir padaryk tai dabar. Negalima laukti, kol numesi svorio, pradėsi geriau jaustis, gausi naują darba ar prasidės nauji santykiai. Louise L. Hay

facebook’e

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.