fbpx

Į pasaulio kraštą: 7 psichologiniai keliavimo privalumai
0 (0)

4 Responses

  1. Rūta parašė:

    Pritariu straipsniui tik iš dalies. Taip, kelionės (ypač jeigu jos vienos tų, kurių manai nebepakartosiantis) visuomet kelia nepataisomą džiugesį, bet joms pasibaigus grįžti kažkoks ne tik pervargęs, bet ir siaubingai liūdnas, nes tai baigės. Ar ne tiesiog trumpam atsikvėpime nuo namų slypi pati keliavimo esmė? Aš pati, būdama iš Utenos rajono dažnai net ir savaitgaliui paskubomis pasirenku kokį nors variantą nakvynės (nesvarbu, su procedūromis ar be) variantą, na kad ir pavyzdžiui – https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbuciai-pagal-regiona/viesbuciai-birstone ir važiuoju. Pats tikriausias keliavimas, lyg ir esi šalia, bet kartu ir toli nuo namų – negrįši pasikeisti batų ar persirengti palto… Ir ypač, jei kalbam apie psichologiją – gi svarbiausia nusiteikimas, argi ne?
    Taigi, tiesiog norėjau pasakyti, kad Lietuvoje, patikėkit manim, irgi yra kaip pailsėti ir paatostogauti. Nebūtina ruoštis tūkstančio kilometrų kelionėms.

  2. Good way of telling, good post to take facts regarding my presentation subject matter, which i am going to deliver in my college

  3. John arnold is an academic writer of the Dissertation-Guidance. Who writes quality academic papers for students to help them in accomplishing their goals.

  4. poilsis parašė:

    Man kelionės visada suteikia daug džiaugmos. Dažniausiai renkuosi ne žymius miestus, bet gamtos apsuptį, kurioje beveik nėra žmonių. Nėra nieko geriau kaip atitrūkti nuo viso skriejančio pasaulio ir gyventi čia ir dabar savo mintyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.