Patinka viena panelė, bet labai savimi nepasitikiu
0 (0)

savimi-nepasitikiuKlausimas: Noriu patarimo, man yra 22 metai, nesu draugavęs nei su viena panele, tik esu išnaudotas materialiai. Manau, jog esu per geras žmonėm, todėl manim naudojasi, ypač panos. Dabar yra atsiradusi viena panelė ir aš jai rodau dėmesį, bet vat nežžinau ką ji galvoja, ar aš jai patinku, ir bijau to klausti, ar aš jai patinku. Dar viena bėda yra, kad yra kitas vienas vaikinas, kuris irgi rodo jai dėmesį. Ir net nežinau kaip elgtis, pasimetę sesu, o viduj tokia sumaištis. Patarkit, ką daryti, noriu turėti draugę ir ji man labai patinka, bet va, esu per daug nepasitikintis savimi, ypač kai yra konkurencija. Dabar nežinau, nežinau ką bedaryti.

Tomas (vardas pakeistas)

Atsakymas: Labas, Tomai,

Svarbu, kad mums parašei. Esi gana jaunas, tad tikiu, kad panelių dar tikrai bus. Suprantu, kad baisu klausti, ar patinki panelei, bet turiu pasakyti, kad nepaklausi – nesužinosi, o kadangi šalia yra dar vienas vaikinas, tai manau, kad pasakyti, ką jauti būtų labai svarbu, o jausmų išsakymas palengvins ne tik tavo būseną, bet ir panelei suteiks aiškumo, ko iš jos nori.

Kad ir koks būtų jos atsakymas, tai tau padės susitvarkyti su vidiniu sąmyšiu, nes nežinomybėje būti labai sunku. Netgi sunkiau, nei kai žinai neigiamą atsakymą, nes su neigiamu atsakymu gali po truputį susigyventi.

Sakai, kad nepasitiki savimi, bet pats teigi, kad esi geras žmogus – būti geru žmogumi yra gera savybė dėl kurios gali labiau pasitikėti savimi. Gali net paimti lapą ir užrašyti savo 10 teigiamų savybių, kurias žinodamas jausiesi tvirčiau ne tik kalbėdamas su panelėmis, bet ir kitose situacijose!

Sėkmės, Tomai, didinant pasitikėjimą savimi!
Psichologė Aistė Jankauskaitė

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

4 Responses

 1. Wolf parašė:

  alfavyras.lt -pasiskaityk vyriska zurnala, ten daug apie bendravima su priesinga lietimi yra.

 2. Boruze parašė:

  Iš laiškelio atrodo labai mielas vaikinas :) Gal tokių ir daugiau yra? Jėzus, kur jūs slepiatės, išlįskit, daugybė vienišų merginų jūsų ieško :D Autoriui tikrai siūlau sukaupt drąsą ir išsiaiškinti, ką ta mergina jam jaučia. Linkiu sėkmės, anksčiau ar vėliau visi geri vaikinai susiranda savo geras merginas :) Nieko nenoriu įžeist, bet su tais alfa vyrais, tai atsargiai, kiek aš esu su tuo susipažinus, tai man ten pleibojų kalvė, o tų pleibojų pilna, o nuoširdžių gerų vaikinų tikrai deficitas, taip kad daugiau pasitikėjimo savimi autoriui :)

 3. Boruze parašė:

  oi atleiskit, sumaišiau alfavyras.lt su patrauklusvyras.lt

 4. Wolf parašė:

  Boruze, is visur galima paimti naudos. bet cia jau nuo pacio vyro priklauso ar bus jis istikimas, tikslu siekiantis vyras, ar tesiog vakareliu vaikinukas. O tokie mieli vaikinukai lieka nuosali, nes jus i jos retai kreipiat demesi;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.