fbpx

Pažintis su išsiskyrusiu: vengti negalima susitikinėti
0 (0)

3 Responses

 1. Rasa parašė:

  Kiek linksmai, truputį pašaipiai, bet ne piktai ir iš kitos pusės:
  1. Jis žino, kokie yra jo trūkumai. – arba jų nepripažįsta, kas ir buvo skyrybų priežastis :-)

  2. Jis moka bendrauti ir bendradarbiauti su moterimi.,,Tikėtina, kad išsiskyręs vyras labiau norės dalintis savo jausmais, patirtimi ir kartu spręsti bendras problemas su mylimąja” – arba nemoka, niekada to nedarė, todėl problemos tik kaupėsi, arba kiekvienas iš jų turėjo tik ,,savo” problemas.

  3. Jis nebijo įsipareigoti.,,tai, kad jis vėl ieško rimtų santykių, rodo…” _ Nebūtinai norą įsipareigoti, galbųt – tik norą patogiau gyventi, jei gyvena jau nebe su mama :-)

  4. Jis pasiryžęs padaryti viską, kad šį kartą pavyktų.,,gali kur kas labiau norėti sukurti sėkmingus santykius ir taip ištaisyti praeities klaidas” _ jei jis būtų norėjęs taisyti klaidas, būtų tai ir daręs senoje šeimoje. Naujai šeimai galėjo ryžtis tikėdamasis, kad nieko nereikės taisyti, nes nauja žmona bus puiki be jos taisymų :-)

  5. Jis atvirai pripažįsta savo poreikius. ,,greičiausiai jau žino, ko jis tikisi iš naujos santuokos ir nemėgintų sukurti santykių su jumis, jei nemanytų, kad jie patenkins jo poreikius” – čia svarbu įsivertinti, kad jūs tuos jo į(si)vardintus poreikius tikrai norėsite tenkinti iki kol mirtis išskirs :-)
  6. Jis turi patirties miegamajame.,,po vienos nakties nuotykio reta mergina prisipažins, ką vyras daro blogai…” – Gryna tiesa. Su sąlyga, kad jam svarbu, ką jis daro blogai. Jei jis tuo nepatikėjo, dabar jis ieško tos, kuri viską darytų gerai. Jūs tam pasiruošusi? Tada pirmyn ;-)

  7. Jis priima jūsų norą arba nenorą turėti vaikų. – Dažniauiai- taip. Ir dažniausiai – nenorą. Nelengva derinti savaitgalinio tėčio pareigas su pareigomis naujiems vaikams. Be to, jis jau žino, kas tie VAIKAI ir kaip ramu dabar, kai nori – jie yra, nori- ne
  :-)

 2. as parašė:

  niekada gyvenime neziureciau jau i išsikyrusi vyra! su tokiu susituokiau,o dabar pati priversta begti,teko iškenteti smūrta,nepagarba moteriai ir t.t. o is pradziu nutuokti nebuciau galejus kad jis toks galu buti.. buvo meilus,svelnus,rupestingas ir t.t. susituokem labai greit po pazinties ir jo inetsetyva.. pasirodo zmones nesikeicia ir geru vyru zmonos nepalieka cia gyvenimo taisykle tikra!

 3. Eglė parašė:

  Jei ir tu esi išsiskyrusi, gal ir gali susiklostyti santykiai, abu vienas kitą gali suprasti ir paguosti, bet jei jis išsiskyręs, o tu dar neturi vaikų, tai tada kartais būna sunku priimti jo praeitį, ir dėl to gali kilti daug konfliktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.