Vaizduotės pratimas: juodi drabužiai
0 (0)

Pratimas skirtas pašalinti pasąmonėje susikaupusią įtampą, stresą ir negatyvias emocijas užspaustas kūne. Uždekite vaško žvakę, atsisėskite ir įsitaisykite patogiai.

Įsivaizduokite: jūs ilgai vaikščiojote po balas ir kemsynus, po atitolusias nuo civilizacijos ir kelių vietas. Jūs priėjote namus, matote save kambaryje, sėdite šalia jaukaus degančio židinio priešais didelį veidrodį.

1. Palengva nusiimate juodus odinius batus aplipusius kelių purvais ir metate juos į židinį (jį simbolizuoja deganti žvakė). Batuose susikaupusi drėgmė dūmais veržiasi pro kaminą. Palengva užsidega ir patys batai, dūmai pakeičia spalvą, tampa juodi it derva ir rūksta pro kaminą lauk.

Pliaukštelėkit delnais sau per kelius ir sušukite „Pa!“ [Šis garsas suaktyvina smegenis ir užfiksuoja paveiksliuką pasąmonėje].

2. Nusimaunate sunkias juodas odines kelnes, kelnės vietomis suplėšytos, vietomis purvinos. Pajuskite iš židinio sklindančią malonią šilumą. Pažvelkite į savo nuogas, išsilaisvinusias nuo naštos kojas veidrodyje, pasidžiaukite tuo. Meskite įsivaizduojamas kelnes į židinio ugnį (žvakės liepsna). Kelnėse susikaupusi drėgmė dūmais veržiasi pro kaminą. Užsidega pačios kelnės, juodi tiršti dūmai rūksta pro židinio kaminą. Pliaukštelėkit delnais sau per klubus ir sušukite „Pa!“.

3. Nusiimat juodus apatinius ir metat į židinį. Pliaukštelėkit delnais sau gaktos srityje ir sušukite „Pa!“.

Tokiu būdu nuimama neigiama emocinė ir kitokia informacija susikaupusi šiose kūno dalyse.

4. Nusiimate juodą megztinį ar švarką. Metat į židinio ugnį. Pliaukštelėkit delnais sau per pečius ir sušukite „Pa!“.

Taip panaikinama negatyvi šioje kūno dalyje susikaupusi įtampa, pavyzdžiui, vairuojant, nutukimo pasekmės ir visa kita.

4a. Tik moterims. Nusiimate įsivaizduojamą juodą liemenėlę ir metate ją į židinio liepsną. Pajuntate malonų jausmą atsiradusį išlaisvinus krūtis. Pliaukštelėkit delnais sau per krūtis ir sušukite „Pa!“.

5. Nusiimam nuo kaklo purviną ir drėgną šaliką, skarelę arba vergo apykaklę ir metame į židinio ugnį. Vizualizavę išlaisvintą kaklą pliaukštelėkite sau per jį delnais ir sušukite „Pa!“.

6. Pagalvokite prie kokios ausies dažniausiai dedate telefoną. Palenkite tą ausį žemės link, įsivaizduokite, kad iš jos tarsi sagos byra juodos raidės persisunkusios pokalbių metu kilusiais stresais, negatyvia informacija., kritika, pykčiu ir įžeidimais. Įsivaizduokite kaip visa tai byra į židinio ugnį (į žvakės liepsną). Pliaukštelėkit delnu sau per ausį ir sušukite „Pa!“. Analogiškai su kita ausim.

7. Įsivaizduokite, kad matote savo galvą iš viršaus. Nuimate viršutinę kaukolės dalį, matosi smegenys padengtos voratinkliais ir storu dulkių sluoksniu… Panašų vaizdą galima išvysti kur nors po lova, sunkiai šepečiu prieinamuose kampeliuose. Nuimam nuo smegenų juodą voratinklį su visu dulkių turinių ir metame į židinio liepsną. Uždarome kaukolę. Lengvai plekštelime sau per pakaušį ir sušunkame „Pa!“.

8. Įsivaizduojame juodą ir purviną galvos apdangalą (kepurę, skrybėlę, skarelę). Nusimam ir metame į ugnį. pajuntame kaip palengvėjo galva. Lengvai plekštelime sau per pakaušį ir sušunkame „Pa!“.

Rekomenduojamą šią procedūrą atlikinėti kartą per dieną, dviejų savaičių bėgyje.

Parengta pagal: Lifexpert

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.