Seimas ėmėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengto projekto, kuris uždraustų vaikams taikyti fizines bausmes
0 (0)

7 Responses

 1. Mantas parašė:

  Hahaha! :D Idiotai tėvai nebegalės talžyt savo vaikų. Garantuoju, minios puspročių pradės kelt triukšmą teigdami, kad tai normalu, mušti vaikus… Psichams tai normalu. Jei tėvai yra tokie buki, kad nesugeba auklėti vaikų, tai gal nereiktų jų prisidaryt?

 2. :) parašė:

  Tamstai Mantui:

  1. Greičiausiai neturite vaikų.
  2. Iš kur turi žmonės mokėti auklėti be smurto, kai patys buvo auklėjami smurtaujant?

 3. Anonimas parašė:

  „kai yra grėsmė vaiko gyvybei ar sveikatai – būtų leidžiama paimti vaiką iš šeimos, į teismą kreipiantis jau po to” – sveikinkime norvegiskas metodas viena koja jau cia. Nera desros saldytuve – gresme vaiko gyvybei.

 4. Anonimas parašė:

  \”kai yra grėsmė vaiko gyvybei ar sveikatai – būtų leidžiama paimti vaiką iš šeimos, į teismą kreipiantis jau po to\” – sveikinkime norvegiskas metodas viena koja jau cia. Nera desros saldytuve – gresme vaiko gyvybei.

 5. Mantas parašė:

  Užtat nereikia ligoniam veistis… Suaugusiam antausį suduok ir būsi paduotas teisman ir nuteistas, bet kai kalba eina apie VAIKUS, tai viskas gerai atrodo žmonėm, žaloti tuos, kurie negali savęs apsiginti ir yra 100% priklausomi nuo mūsų… Jei vaikų nesugeba tėvai be baimės ir smurto auginti, iš tokių tėvų BŪTINA atimti vaikus, antraip vargšai sutraumuoti užaugs ir tokius pačius savo užaugins. Bet aišku artojai iš kaimų to nesupranta, nes patys buvo talžomi su armatūrom vaikystėj ir mano, jog tai normalu… Baisu…

 6. Simintis parašė:

  Oi, ponai civilizuotieji, šitas bajeris istorijoje buvo daugybe kartų. Kaip tik kuris kraštas ima gyventi gyventi taikoje ir harmonijoje, taip ir lauk po kelių kartų pasirodančių barbarų, kurie tokią visuomenę nušluoja nė nespėjus susivokti kas vyksta. Po kiekvieno progresinio šuolio tas pats vyko. Ne, nepasisakau už auklėjimą fizinėmis bausmėmis, tačiau ta naujoji vakariečių karta tikrai kažkaip auga ištižusi nuo šiltnaminių sąlygų. Ta saugi vaikystė augina žmogų kaip kokią gėlę, apsaugotą ne tik nuo tyčinio fizinio poveikio, bet ir nuo visų kitų galimų negandų. Ir kol įstatymas saugo tokį daržą, tol jis žydi, bet pats jis išlikti nėra pajėgus. Vaikai auga, stumdo mokytojus, nes tą leidžia jų aukštesnė teisės, stovi ugnies linijoje ir cypauja, juos gina jų teisės. Viskas gyvenime ima suktis apie teises. Teisės leidžia, tai ir darau, nemano reikalas kaip tai veikia kitus. Taip kad va tokia bėda, jog motyvai gerai, bet įstatymai lyg policinės valstybės, pirmiausiai drausti ir reikalauti, ir tik trečioje eilėje, šviesti ir mokyti. Žinoma, tie kurie lupa diržais, švelniai tariant, padėję ant bet kokio švietimo. Jų autoritetas, jų laikai, o jie patys „tobulas” pavyzdys kokiais turi užaugti jų vaikai, bet dar nesutikau nei vieno kuris draudimų dėka būtu pasikeitęs. Draudimai tik pririša prie trumpo pavadėlio. Visus. Visą visuomene. Na ką padarysi, 21 amžius, savarankiškai būti sąmoningais žmonės nesugeba, reikia kaip su gyvūnais tada.

 7. Ernestas parašė:

  Kam rupi tie istatymai? Nejaugi vaikai isdrys kreiptis kazkur jei juos musa. Niekam tike lietuvos istatymai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.