Septynios valdymo technikos

7 Responses

 1. Giedrius parašė:

  Labai fainai viskas čia parašyta… su dviguba bausme jau susipažinau…

 2. Grazina parašė:

  manau su dviguba bausme visi daug maz susipazine. Kad ir ka, zmogau bedarytum vistiek bus negerai… o jei dar bandysi irodyti, kad esi kazko vertas tai tave bandys sutrynt su zemem… baisu

 3. Donatas parašė:

  Kiek 7 priežas tys aprašytos gerai ir profesionaliai, tai tiek išeities variantai visi tokie vaikiški, tarsi griebimasis paskutinio šiaudo. Su tokiom išeitim gali gauti dvigubai atgal ir dar labiau nukentėti. Kaip atsukti puolančiųjų ginklus prieš juos pačius ar padaryto neveiksmingais praktiškai nė neužsimenta.

 4. Erikas parašė:

  Aš jau BBD ant savo tėvų, ant visų, kurie man bando kažką paaiškinti, nes man iki gyvo kaulo įgriso šitos nesamonės. Reikia pasitikėti tik savimi, VISĄ LAIKĄ žvelgti tik iš šalies ir viskas bus gerai. Taip darau jau pusę metų, ir tikrai lengviau išgyventi visus šituos pažeminimus ir etc…

 5. Visi šie agresijos būdai vis dar yra plačiai žinomi tie mokyklose, tiek ir darbovietėse. Nemanau, kad kova su tuo gali padėti… reikia apskritai ugdyti žmonių supratimą, užjautimą ir vienas kito priėmimą.

 6. Labai geras straipsnis. Turiu draugę, kuriai tikrai kyla problemų su paminėtomis straipsnyje. Ji yra prancūzė, tačiau taip gerai, nuosekliai šio straipsnio neišversiu. Gal būtų galima kažkur gauti šio straipsnio vertimą bent į anglų kalbą?

  • Dalia parašė:

   Manau, kad tikrai straipsnis yra paskelbtas iangliškai.
   Teiginiai isdestyti teisingai, tik sprendimo būdai yra niekiniai. Čia juk aprašomos mobingo formos. O prieš jas pakovoti , o ypač darbe, yra labai sunku arba kartais net neįmanoma. Geriausiai išeit iš tokios situacijos, t.y. palikt darbą ar grupę. Ypač jei mobingas kyla iš vadovaujančio personalo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *