Šizotipinis asmenybės sutrikimas

7 Responses

  1. Algis Ajeras parašė:

    Atrodo, kad čia paminėti sutrikimo požymiai panašūs kaip, kad viduramžiais nustatydavo raganavimo požymius. Manau jau patį tokį nustatymo principą laikas mesti į laužą ir sudeginti. Pasaulis keičiasi ir žmonės vis plačiau atsimerkia. Ir čia nesutrikimas, o tik sutrikęs kaip kieno tai požiūris į visą tai.

    • Objektyvus požiūris parašė:

      Pritariu! Nepatenkinti savo gyvenimu psichologai linkę visus žmones matyti tik kaip „vaikščiojančias problemas”.

  2. as parašė:

    Aiskeriage Vanga tiki daugiau nei puse pasaulio,dalis pranasyciu pildosi… tai visi šizotikai?

  3. Sukčiai parašė:

    Pagal užsienio psichiatrijos mulkinimą, tai gautūsi kad visi žmonės yra psichiniai ligoniai,-jei vaikas sveikas ir judrus-jis hiper aktyvus ir jau liga-reikia gydyti, jei lėto būdo-jis serga depresija-rėeikia gydyti,jei truputį žioplesnis už kitus uždaro būdo-jis autistas reikia gydyti,ir NIEKAS NESAKO KAD APIE 80 PROCENTŲ PASAULYJE PRIVISUSIŲ PSICHIATRŲ(ŽMONIŲ MULKINTOJŲ)PATYS SERGA PSICHINĖMIS LIGOMIS, ką nustatė patys vakarų mokslininkai. Dabar tingėjimas dirbti nuo jaunų dienų ar latro tingėjimas ant pagirių eiti į darbą-tai depresija,kurios neegzistavo seniau.Tai eilinis farmacijos sukčių klondaikas. Pasigrožėkite šia baltų chalatų nusikaltėlių gildija : youtube.com/watch?v=kH3oGWgA66k

  4. vaidas parašė:

    Kokios plonos ribos tarp diagnoziu viena diena depresija antra depresija su manija, bipoliniai. Paskui sizoafektinis, sizotipinis ir kai jau nebezino patys daktarai ka su zmogum daryt tada jau sizofrenija…

  5. Endokrinologas diagnozuoja visų pirma ar nėra sutrikusi hormonų pusiausvyra – kodėl niekas apie tai nekalba? O visi kalba apie požymius, kurie yra labai slidūs. Bet juk yra ir kiti rimti požymiai, kuriuos galima nustatyti ištiriant liaukų veiklą. O tik po to eina visi socialiniai ir pan. dalykai..

  6. Nusivyliau parašė:

    Kaip gaila kai skleidžiama tokia klaidinga informacija. Čia išversti iš angliškų puslapių bruožai nerodo jokio sutrikimo, diagnozavimas yra daug sudėtingesnis. Jei straipsnio autorė būtų savo akimis mačiusi tokį žmogų, žinotų, kad tokiam žmogui labai sunku adaptuotis gyvenime ir jam iš tiesų reikia pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *