fbpx

Taigi, kas yra sielos draugas?
0 (0)


Taigi, kas yra sielos draugas? Remiantis savo patirtimis, pateikiu tai, kas, tai, kas iš tikrųjų apibrėžia giminingą sielą:

1. Sielos draugai yra jūsų geriausi draugai. Jie taip pat yra jūsų romantiniais ir seksualiniai partneriai.

2. Sielos draugai yra jūsų veidrodžiai. Jie atspindi atgal į jus, jūsų pačių trūkumus, baimes, svajones ir stiprybes siekdami padėti jums augti iki visiškos pilnatvės. Galite pasikliauti jais, nes jie yra sąžiningi su jumis, visiškai sąžiningi, nes jūs jiems rūpite.

3. Sielos draugai yra jūsų dvasinis katalizatorius. Jie neturi jūsų upildyti/užbaigti, bet jie padeda jums tapti geriausia savo paties versija. Kodėl jie neužpildo jūsų? Kadangi jūs jau esate visiškas savo paties branduolys, ir per visą savo gyvenimo kelionę, jūs esate šio atradimo procese.

4. Sielos draugai yra jūsų įkvepėjai ir mokytojai. Kartais pamokos, kurių jie moko yra sąmoningos, bet dažnai šios pamokos yra netiesioginės, o tiesiog atsiskleidžia kaip šalutinis jūsų santykių su jais produktas. Nes jie jaučia jus taip giliai, sielos draugai taip pat įkvepia ir palaiko jus, esant susnkimes momentams, kad padarytumėte tai, ką galite geriausio.

5. Sielos draugai jaučiami lyg „pažįstami.“ Tai galbūt todėl, kad jūs praleidote daug praeitų gyvenimų su jais. Kažkas tarp judviejų tiesiog suveikia, tarsi jūs buvote draugai ir įsimylėjeliai amžinai.

6. Sielos draugai dažnai geriau pažįsta jus, nei jūs patys save. Tokiu būdu, jie gali jausti kartu su jumis.

7. Sielos draugai veikia tuo pačiu dažniu kaip ir jūs. Tai tik spalvingas būdas pasakyti tai, kad sielos bičiuliai dalinasi ne tik skoniu ir tikslais, tačiau jie taip pat dalinasi savo gilesnėmis gyvenimo vertybėmis, įsitikinimais ir svajonėmis.

8. Sielos draugai myli tave besąlygiškai. Jūs taip pat mylite juos besąlygiškai. Nors gali būti neįmanoma sielos draugams visada likti kartu, neįmanoma, kad sielos draugai jaustų neapykantą vienas kitam ilgą laiką. Nepaisant to, ką jie daro, jūs vis tiek mylite juos, ir jie vis tiek myli jus.

9. Sielos bičiuliai nėra tobuli. Jie turi savo erzinančių trūkumų ir įpročių, tačiau giliai viduje jie yra nuostabūs.

10. Sielos draugai ne visada iš karto atpažįstami. Meilė iš pirmo žvilgsnio ne mitas, bet ji ne vienintelis būdas atrasti savo sielos draugą. Dažnai sielos draugai į mūsų gyvenimą ateina įvairiai „užsimaskavę“.

11. Sielos draugai ne visada lieka su jumis visą gyvenimą. Tai labai kenksmingas mitas, kurį aš mielai sugriausiu kartą ir visiems laikams! Sielos draugai ne visada lieka iki pabaigos, tačiau tai nėra blogas dalykas. Mums patinka galvoti, kad mūsų mylimieji bus šalia amžinai, nes tai yra patogi ir sentimentali mintis. Bet kartais gyvenimas turi kitokių planų. Ir iš tiesų, kartais sielos ateina tik sezonui, o kartais jie ateina visam gyvenimui.

Parengė psichologė Renata Kupšytė
Tel.nr.: +370 678 10 589
Iliustracija: Adobe Stock

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

You may also like...

2 Responses

  1. Anonimas parašė:

    Kaip remiantis savo patirtimi galima teigti, kad apibrėžiama tai, kas iš tikrųjų yra sielos draugas? Gaunasi taip, kad kiekvieno žmogaus patirtis slepia naują sielos draugo prasmę. Ar klystu?

  2. Raimondas parašė:

    Visu pirma mielieji. draugas turi buti tu pats savo sielai. Tik tada kai tu tai pripazinsi tada gali ieskot kitu sielos draugu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.