fbpx

Terapinio rašymo dirbtuvės „Vidinė stiprybė“
0 (0)

KVIEČIAME  į 6 savaičių trukmės vidinės stiprybės kelionę taikant rašymo terapiją. Mokslinės studijos tvirtina, kad terapinis (ekspresyvus) rašymas veikia ne tik psichinę, bet ir bendrą žmogaus gerovę. Kai tu keiti savo istoriją, keiti ir savo gyvenimą.
Dirbtuvių TIKSLAS – įgauti drąsos ir sustiprinti savivertę, pasitikėjimą savimi, vidinį atsparumą.

PROGRAMA
1 sesija. Savasties pamatas: kas aš esu? Tyrinėsime ne tik, kas lėmė identiteto susiformavimą, bet taip pat pažvelgsime į galimas identiteto formavimo klaidas, kurios atsiliepia šiandienos tavo gyvenimo istorijai.

2 sesija. Baimės, tamsos šešėliai ir vidiniai demonai. Keliausime į tamsiuosius kambarius, bandysime susidraugauti su savaisiais šešėliais. Tačiau, kaip atsvarą mokysimės neštis svajones, tikslus, viltį – šviesą.

3. sesija. Prasmė ir pasirinkimo galia. Kur ieškoti prasmės? Kam reikalingi sprendimai? Kaip pasiekti balansą? Kelsime kontrolės, intuicijos ir balanso temą.

4 sesija. Kaukių atsikratymas. Tyrinėsime savąsias socialines ir vidines kaukes. Ieškosime būdų kaukes keisti, nusiimti. Ieškosime veidrodžio, kad pamatytume, o kaip atrodo tikrasis veidas be kaukės?

5 sesija. Atradimai praradimuose. Kelsime prieraišumo ir paleidimo temas. Kiek esame netekę, bet tuo pačiu, ką esame atradę?

6 sesija. Vidinis atsparumas. Atliksime savasties inventorizaciją. Įsivardinsime vidinius energijos resursus ir pasiruošime jais naudotis ateityje.

METODAI
• Terapinis rašymas: ekspresyvus rašymas, laiškai
• Kūrybinio rašymo technikos ir pratimai (autobiografinių tekstų rašymas, grožinės prozos, eilėraščių kūrimas ir pan.)
• Vaizduotės pratimai, meditacijos

LEKTORĖ: Psichologė – psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, romano „Rytoj vėl patekės saulė“ autorė Inga Juodkūnė. Teikia individualias psichoterapines konsultacijas ir veda mokymus, psichoterapines grupes. Nuo 2017 m. veda mindfulness grupes ir terapinio – kūrybinio rašymo dirbtuves. Daugiau nei 15 metų turi lektorės darbo patirties.

KADA? Ketvirtadienio vakarais 17.30 val. – 19.30 val. Nuo gegužės 14 d. iki birželio 18 d. (šeši užsiėmimai).

KAINA: 88 eur [mokėti galima per du kartus. Išrašomos sąskaitos – faktūros.]

KUR? Zoom platformoje. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prisiregistravusiems.

REGISTRACIJA ir daugiau informacijos el. paštu info@psichika.eu

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.