Vakarienė pas burtininką
5 (1)

Kadaise gyveno burtininkas, pasistatęs sau namą didelio ir turtingo kaimo pakraštyje. Vieną dieną jis pakvietė visus gyventojus pas save vakarienės.

– Prieš valgį, – pasakė jis, – norėčiau jus šiek tiek palinksminti.
Burtininkas surengė puikų spektaklį su triušiais iš skrybėlės, iš niekur pasirodančiomis vėliavėlėmis ir nuostabiomis daiktų transformacijomis. Žmonės džiaugėsi. Tada jis paklausė:
– Dabar jau norite valgyti ar dar pasilinksminti?

Gyventojai vieningai sutarė, kad tokių nuostabių triukų jie dar nebuvo matę. Tada burtininkas pavirto į balandį, paskui į vanagą, vėliau į drakoną. Publika pasiekė džiaugsmo viršūnes. Tada jis vėl jų paklausė, ar jie nori dar stebuklų ir tų stebuklų buvo dar daugiau…

Po visko burtininkas vėl pasiteiravo ar gyventojai nėra alkani ir jie atsakė teigiamai.

Tada burtininkas visiems įteigė iliuziją, kad jie valgo, naudodamas magiškus triukus. Įsivaizduojama puota ir pramogos tęsėsi visą naktį. Brėkštant saulei atsirado tokių, kas sakė, jog: „Mums laikas eiti į darbą“.
Tada puotos šeimininkas įteigė kaimiečiams, kad jie nuėjo į darbus, o paskui vėl pas jį sugrįžo toliau linksmintis. Taip nuolat nutikdavo, kai kažkas sakydavo, kad reikia kur nors eiti ir ką nors daryti.

Galiausiai burtininkas perėmė visų jų gyvenimų kontrolę. Jie dirbo tik jam, nors manė, kad gyvena įprastą ankstesnį savo gyvenimą. Jei kildavo nepasitenkinimas, jis įteigdavo jiems, kad jie vėl puotauja jo namuose ir žmonės nusiramino.

Kas galiausiai atsitiko burtininkui ir jo gyventojams?
Tiksliai pasakyti neįmanoma, nes viskas, kas aprašyta, tęsiasi iki šiol.

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 5]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.