Viktoro Franklio logoterapijos ir egzistencinės analizės studijos

Kshavratskaya / Premium license

Kiekvienas žmogus savo gyvenimo kelyje susiduria su pasipriešinimu arba apribojimais, su praradimais ir netektimis, ne visada pajėgia išvengti problemų bei pavojų. Tai labai aktualu šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai be daugelio asmeninių problemų, visus užgulė dėl Covid -19 artimųjų praradimų skausmas ir nežinia dėl ateities.

Tačiau dažniausiai žmogus turi jėgų pergyventi sudėtingą gyvenimo tarpsnį taip, kad tai praturtintų ir taptų tolesnio gyvenimo resursu.

Viktoro Franklio, logoterapijos pradininko, knygos yra išverstos ir į lietuvių kalbą, žinomos daugeliui. Jo teiginys, kad žmogus „turėdamas vardan ko, gali išgyventi bet kaip“ yra kertinis logoterapijos šaukinys. Ši psichoterapija negimė sėdint už rašomojo stalo, ji užgimė dėka sudėtingos ir skausmingos patirties koncentracijos stovykloje. Visi teiginiai buvo patikrinti paties gyvenimo.

Kviečiame į V.E. Franklio Logoterapijos ir Egzistencinės analizės 4 metų studijas. Jų metu susipažinsite, suvoksite bei įgysite logoterapinius, orientuotus į prasmes ir vertybes, psichoterapinius įgūdžius darbe su klientais įvairiose srityse, saviugdoje.

Kam skirta: psichologams, psichiatrams, psichoterapeutams, medikams, pedagogams, socialiniams darbuotojams, sporto ir asmeninio tobulėjimo treneriams, personalo specialistams. Šis kursas gali būti naudingas visiems, kurie savo darbe aktyviai kontaktuoja su žmonėmis, šeimoje, visiems besidomintiems asmeniniu augimu ir savo vietos gyvenime ieškantiems.

Studijų forma: mišraus mokymosi studijos: nuotolinės ir akivaizdinės, kai po tam tikro skaičiaus paskaitų online, vyks tiesioginiai praktiniai užsiėmimai.

Kursą veda:

Gala Vogel (Pokučajeva) – pedagoginės, klinikinės psichologijos specialistė, logoterapeutė, dėstytoja. Tarpkultūrinių kompetencijų trenerė. Knygų autorė.
Jelena Waknin ( Malkova) – profesorė, klinikinės psichologijos mokslų daktarė, Bechteriovo klinikinės psichologijos instituto laboratorijos vadovė, knygų autorė, logoterapeutė.

Studijos vyks rusų kalba. I-o semestro datos ir laikas:

I – tiesioginis – sausio mėn. 7 d. 16.00-20.00; 08 d. 10.00-18.00 09 d. 09.00 – 17.00.
Vieta: Vytenio g. 9, Vilnius .viešbutyje „Grata”.
II – online zoom – vasario mėn. 18 d. 16.00-20.00; 19 d. 10.00-15.00
III – online zoom – kovo mėn. 18 d. 16.00-20.00; 19 d. 10.00-15.00
IV – online zoom – balandžio mėn. 22 d. 16.00-20.00; 23 d. 10.00-15.00
V – online zoom – gegužės mėn. 20 d. 16.00-20.00; 21 d. 10.00-15.00
10 Intervizijų tarp savaitgalinių paskaitų. Jų metu bus gilinamasi ir aiškinama paskaitų metu pateikiama informacija.

Studijų kaina: Bazinio kurso, pirmo semestro (165 a.val. ) – 900 eur. Sumokėjus pirmą įmoką 280 eur. galima mokėti dalimis, prieš kiekvieną seminarą po 180 eur. Paskutinė įmoka 80 eur.
Daugiau informacijos ir registracija:
+370 60538487
psitherapylt@gmail.com

Daugiau: https://www.facebook.com/Logoterapija.lt

 

5 Responses

 1. Ирина parašė:

  Осторожно, мошенничество!

  Материал этого курса украден у официального правообладателя – ЛоготерапияРу.

  Немецкого русскоязычного логотерапевта Gala Vogel не существует.

  При попытке официально связаться с Elena Waknin (Jelena Malkova) в России, на нас обрушилась лавина неадекватных выражений и оскорблений в самых низких выражениях, переходящих на личность!

  Еленой Вакнин также незаконно присвоена немецкая ученая степень и статус европейского логотерапевта и члена Европейской федерации Логотерапии, которыми она не обладает.

  Все сведения донесены немецким и русским адвокатами по нарушению авторских прав.

  Мы выступаем за ЧИСТОТУ учения. И УВАЖЕНИЕ личной собственности в виде авторских прав! И подобное немыслимо там, где говорится о настоящей логотерапии Виктора Франкла!

 2. Ирина parašė:

  Материал этого курса взят у официального правообладателя – ЛоготерапияРу.
  Немецкого русскоязычного логотерапевта Gala Vogel не существует.
  Еленой Вакнин также незаконно присвоена немецкая ученая степень и статус европейского логотерапевта и члена Европейской федерации Логотерапии, которыми она не обладает.
  Все сведения донесены до Вакнин немецким и русским адвокатами по нарушению авторских прав.

  • Александр parašė:

   Екатерина Реш, когда вы успели поменять имя на „Ирина“? Или врать удобнее под чужим? Или просто по тому, что все уже знают о ВАШИХ мошенничествах?

 3. Irina parašė:

  Medžiaga buvo pavogta iš oficialaus autorių teisių turėtojo – LogotherapieRU.
  Vokiečių rusakalbio logoterapeuto Gala Vogel nėra.
  Elenai Vaknin taip pat neteisėtai suteiktas Vokietijos akademinis laipsnis ir Europos logoterapeutės bei Europos logoterapijos federacijos narės statusas, kurio ji neturi.
  Į visą informaciją autorių dėmesį atkreipė Vokietijos ir Rusijos teisininkai dėl autorių teisių pažeidimo.

  • Александр parašė:

   Jekaterina Resh, kada pavyko pakeisti savo vardą į Irina? O gal jums patogiau meluoti netikru vardu? Ar tiesiog todėl, kad visi jau žino apie JŪSŲ sukčiavimą?

   Yekaterina Resh, kogda vy uspeli pomenyat’ imya na „Irina“? Ili vam udobneye vrat’ pod chuzhim imenem? Ili prosto po tomu, chto vse uzhe znayut o VASHIKH moshennichestvakh?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *